Днями відбулася зустріч Тіма Кука з китайськими розробниками iOS-додатків. На заході в пекінський Apple Store глава Apple приїхав не один, а з президентом Didi Chuxing Джин Лью. Так-так, це сильна, незалежна і дуже симпатична жінка, а Didi Chuxing – та сама «китайська Uber», в яку Apple недавно вклала $ 1 млрд.

Поспілкувавшись з розробниками, Кук дав інтерв'ю місцевому виданню China Daily, похвалившись, що в цьому році творці додатків заробили на партнерстві з Apple $ 7 млрд. Тобто вони всього за третину року вже отримали половину суми, вирученої за попередні 12 місяців. Але журналістів більше цікавила мільярдна інвестиція Apple в розвиток сервісу перевезень Didi Chuxing.

Глава Apple начебто і прокоментував питання, але якось зовсім вже розпливчасто. Зокрема, він відзначив професіоналізм команди управлінців в Didi, але більше зробив акцент на питання захисту навколишнього середовища. На думку Кука, співпраця з Apple допоможе китайському перевізнику стати більш екологічно орієнтованим.

Американець хитрий (яким і повинен бути глава однієї з найбагатших компаній світу), але ж ми пам'ятаємо, що у Apple великі плани на автомобільну сферу. Так чи інакше, компанія все ж візьме участь у її розвитку і модернізації. Це може бути створення автономних електромашин в тому числі і для Didi Chuxing, плюс впровадження CarPlay в таксі китайської компанії.

Думаю, всі ці слова про екологію – справа остання. Швидше про людське око, щоб конкуренти не пожвавішали теж. Варто згадати, що раніше глава Apple говорив про угоду з Didi Chuxing як про можливість краще зрозуміти китайських споживачів і вникнути в принципи, за якими працює місцевий ринок.

До слова, у Тіма Кука також є хороша можливість зустрітися з представниками китайського уряду. Про це ходили чутки, але офіційних підтверджень поки не було. Причина проста – треба щось вирішувати із забороненими в Піднебесній сервісами компанії – iTunes Movies і iBooks Store.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як зламати iPhone за допомогою зубної пасти і пластиліну

Мова про Touch ID, зрозуміло. Як з’ясували експерти з безпеки, сканер відбитків пальців Touch ID можна запросто обдурити, використовуючи звичайний пластилін. В даному випадку Play-Doh від Hasbro. Свій спосіб співробітники фірми Vkansee показали публіці Всесвітнього мобільного конгресу в Барселоні. Спочатку за допомогою звичайної зубної пасти відбиток зняли з пальця власника смартфона. Дали йому застигнути. Як […]

Компанія Zimperium почне скуповувати експлоїти для колишніх 0-day вразливостей в Android і iOS

Компанія Zimperium (не плутати з відомим брокером вразливостей Zerodium), що в 2015 році виявила вразливість Stagefright, анонсувала старт програми, в рамках якої будуть купуватися так звані N-day експлоїти для Android і iOS. Сумарно на ці цілі планується витратити півтора мільйона доларів. Розмір виплати буде визначатися індивідуально в кожному окремому випадку. Що таке N-day експлоїти? Фахівці […]

Як налаштувати шрифт на Mac

Ті, хто часто працюють на комп’ютері Mac, раді будь-якій можливості кастомізувати свою операційну систему. В OS X функцій для цього більш ніж достатньо, особливо в El Capitan, але для того, щоб не захаращувати інтерфейс, вони надійно заховані. Ми постійно займаємося пошуком цікавих можливостей Mac, які можуть стати в нагоді кожному користувачеві. Так, наприклад, це стосується налаштування […]