Днями відбулася зустріч Тіма Кука з китайськими розробниками iOS-додатків. На заході в пекінський Apple Store глава Apple приїхав не один, а з президентом Didi Chuxing Джин Лью. Так-так, це сильна, незалежна і дуже симпатична жінка, а Didi Chuxing – та сама «китайська Uber», в яку Apple недавно вклала $ 1 млрд.

Поспілкувавшись з розробниками, Кук дав інтерв'ю місцевому виданню China Daily, похвалившись, що в цьому році творці додатків заробили на партнерстві з Apple $ 7 млрд. Тобто вони всього за третину року вже отримали половину суми, вирученої за попередні 12 місяців. Але журналістів більше цікавила мільярдна інвестиція Apple в розвиток сервісу перевезень Didi Chuxing.

Глава Apple начебто і прокоментував питання, але якось зовсім вже розпливчасто. Зокрема, він відзначив професіоналізм команди управлінців в Didi, але більше зробив акцент на питання захисту навколишнього середовища. На думку Кука, співпраця з Apple допоможе китайському перевізнику стати більш екологічно орієнтованим.

Американець хитрий (яким і повинен бути глава однієї з найбагатших компаній світу), але ж ми пам'ятаємо, що у Apple великі плани на автомобільну сферу. Так чи інакше, компанія все ж візьме участь у її розвитку і модернізації. Це може бути створення автономних електромашин в тому числі і для Didi Chuxing, плюс впровадження CarPlay в таксі китайської компанії.

Думаю, всі ці слова про екологію – справа остання. Швидше про людське око, щоб конкуренти не пожвавішали теж. Варто згадати, що раніше глава Apple говорив про угоду з Didi Chuxing як про можливість краще зрозуміти китайських споживачів і вникнути в принципи, за якими працює місцевий ринок.

До слова, у Тіма Кука також є хороша можливість зустрітися з представниками китайського уряду. Про це ходили чутки, але офіційних підтверджень поки не було. Причина проста – треба щось вирішувати із забороненими в Піднебесній сервісами компанії – iTunes Movies і iBooks Store.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Google впровадила нові заходи захисту від шкідливих плагінів

Google ускладнила зловмисникам установку шкідливих додатків. Компанія анонсувала зміни в системі роботи її сервісів з плагінами. Вона додала нові попередження для користувачів і більш складну систему перевірки додатків. Результат – більш ретельне вивчення програм, які підключаються до сервісів Google, а також більш активна участь компанії при виявленні підозрілих додатків. Ці зміни відбулися після виявлення складного […]

Apple объявила о своих квартальных доходах в $ 74.6 млрд.: 74.4 млн. iPhone-ов, 21.4 млн. iPad-ов, 5,5 млн. компьютеров Mac

Apple объявила о своей доходности за прошедший квартал, которая составила $ 74 600 000 000, заработав при этом $ 18 млрд. прибыли. Вот что было опубликовано официально: «Сегодня Apple объявила финансовые результаты за четвёртый фискальный квартал, завершившийся 27 декабря 2014 года. Компания зафиксировала рекордную квартальную выручку в размере $ 74 600 000 000 и чистую прибыль […]

Steam. GAMES. Космічна Sid Meier’s Starships

Очоліть найпотужніший зоряний флот в новій пригодницької стратегії, створеної метром жанру – легендарним Сідом Мейером. Відправляйтеся в далекі світи, виконуйте завдання з порятунку і захисту зоряних колоністів від жорстоких космічних Піратів, підступних Мародера та інших ворожих фракцій. Створіть саму грізну армаду в галактиці і захистіть рідну систему, сіючи розумне добре вічне міццю фотонних гармат своїх […]