Коли ми віддаємо кілька сотень вічнозеленої валюти за новий iPhone, окрім відмінного смартфона доводиться задовольнятися вельми буденним аксесуаром – скромним Lightning-кабелем з вельми обмеженим терміном експлуатації. І у нього єдиний функціональний обов'язок – заряджати iOS-девайс і передавати дані через iTunes.

Але ж користувач хоче більшого! І це бажання рухає розробників сторонніх аксесуарів придумувати більш зручні та надійні рішення. В рамках краудфандінгового майданчика KickStarter ведеться збір інвестицій на вельми неординарний Lightning-кабель Spooly.

Переваг у такого шнурка більш, ніж достатньо. По-перше, він має плоский міцний кабель, який прослужить набагато довше класичного Lightning з круглим перетином. По-друге, Spooly дуже зручно скручувати: розташовані на корпусі USB-коннектора магніти дозволяють моментально скласти кабель.

Spooly представлений в трьох варіаціях: у вигляді брелока для ключів з довжиною шнура в 25 сантиметрів і у вигляді повнорозмірних моделей довжиною в 1 і 1,3 метра. Кабель комплектується і спеціальним захисним пластиковим кейсом. Крім стандарту Lightning, передбачені і MicroUSB і USB-C варіанти.

До кінця збору інвестицій на KickStarter залишається ще 24 дня, але розробники стартапа вже практично зібрали необхідну суму в 30 000 фунтів стерлінгів.Перші поставки заплановані на вересень цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Vertu розпродає рідкісні лоти на аукціоні

В минулому місяці виробник люксових смартфонів Vertu оголосив про банкрутство. Компанія закрила завод в Британії і тепер ліквідує гаджети, що залишилися. Цікаво, що у підприємства був фірмовий музей, де зібрані старі та рідкісні телефони Vertu, і тепер всі експонати звідти також можна придбати на аукціоні. Разом з апаратами стали доступними і ексклюзивні сувеніри Vertu. Спеціально […]

Без онлайн-заказа Apple Watch не купить

От Apple было получено подтверждение, что, поначалу заказы на Apple Watch будут приниматься только посредством онлайн-режима. Причиной этому является ожидание компанией невиданного спроса и опасения, что они не смогут предоставить достаточное количество товара. Согласно пресс-релизу Анджелы Арендтс, вице-президента департамента розницы и онлайн-продаж, спрос значительно превысит предложение. До конца так и не ясно, психологический ли это […]

Створено ремінець для зручного носіння Apple Watch

Компанія EdgeGear розробила особливий ремінець для смарт-годинника Apple Watch, який зручно утримує смарт-годинник на руці, дозволяючи користуватися всіма функціями пристрою, не змінюючи положення руки. Гаджет було створено інженерами Джеймсом Гілмором та Ендрю Гріном. Аксесуар отримав назву Shift. Він розташовується на руці поблизу великого пальця. За рахунок того, що гаджет знаходиться не на зап’ясті, а безпосередньо […]