Подивіться, що насправді означає слово «прикро». Хто обміняв цілий статок на велосипед, а хто втратив мільярди, бо не довірився Джобсу.

Рональд Уейн

Говорячи про засновників Apple, практично всі згадують тільки Джобса і Возняка. Але був і третій – Рональд Уейн, якому належало 10% компанії.

Але підприємець ненадовго затримався в компанії. Манера управління Джобса не сподобалася Уейну. 12 квітня 1976 він продав свою частку за $ 800 і вийшов зі справи, в якому брав участь всього 12 днів. Пізніше він отримав чек на 1500 доларів з умовою, що ніколи не буде мати ніяких претензій до Apple. Глава Apple кілька разів намагався повернути його в компанію, але безуспішно.

Зараз би Уейну належало $ 60 мільярдів, якби він не відмовився від своєї частки. За словами самого Рональда, він не шкодує про свій вчинок і зізнається, що не витримав би заданого Джобсом і Возняком робочого ритму.
 

  Кріс Хілл-Скотт

Співзасновник компанії SwiftKey обміняв свою частку на велосипед через кілька місяців після запуску проекту. У 2016 році компанію купила Microsoft за $ 250 млн. Чи не продай Кріс свою частину, він отримав би з угоди $ 36 млн.

Пізніше Хілл-Скотт зізнався, що це була «найбільша помилка», яку він коли-небудь робив.

SwiftKey була заснована в 2008 році трьома друзями: Крісом Хілл-Скоттом, Джоном Рейнольдсом і Беном Медлоком. У той же рік Хілл-Скотт покинув компанію через відсутність стабільного доходу і великого робочого навантаження.

Компанія є розробником альтернативних клавіатур для iOS і Android. У 2016 році сервіс купила Microsoft за $ 250 млн. Для використання напрацювань SwiftKey у власних продуктах – зокрема, в системі Word Flow для Windows.

Читайте також: «Microsoft представила Word Flow Keyboard для iOS з режимом набору однією рукою»

 Том Андерсон

Але є ті, кому пощастило. У 2005 році активна аудиторія MySpace становила 10 млн. Користувачів і продовжувала зростати. У тому ж році співзасновник соціальної мережі продав свою частку в компанії за $ 580 млн. Через кілька років MySpace програла битву більш новій платформі для знайомств і спілкування – Facebook. Згодом багато хто дорікав Андерсона в тому, що він знав про стан справ і позбувся активу навмисно.

Андерсон ніколи публічно не називав справжню причину свого рішення. Але одне можна сказати точно – він не прогадав. Зараз Том подорожує і активно веде Instagram. Крутий Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Новий Apple Pencil буде кріпитися до iPad за допомогою магніту

Стів Джобс був категорично проти стилусів, але Apple пішла проти волі свого засновника і все-таки випустила власне «перо». При всіх своїх вражаючих можливостях Apple Pencil має як мінімум два серйозні недоліки. Перший – він заряджається, будучи підключеним до iPad через роз’єм Lightning, і в цьому положенні стилус дуже легко випадково зламати. Другий – Apple Pencil можна прикріпити […]

У Flash виявлена ​​чергова критична уразливість

Через Flash Player компанії Adobe зловмисники можуть віддалено отримати контроль над системою і повний доступ до даних користувачів. Flash не люблять багато, але багато хто продовжує його використовувати на своїх комп'ютерах. Причин для «нелюбові» багато – плеєр славиться відмінним «апетитом» до ресурсів системи, нерідко глючить, ну і, звичайно, в ньому регулярно виявляються «дірки» в безпеці. […]

Apple iPhone 8 може виявитися в дефіциті

Як відомо, Apple може випустити в цьому році особливу модель смартфону з OLED-екраном і абсолютно новим дизайном. Чутки про відмову від виділеної кнопки “Додому” ходили вже давно, і в минулу п’ятницю ресурс DigiTimes підтвердив, що Apple повністю переосмислить спосіб зчитування відбитків пальців. У цьому компанії допоможуть розробки AuthenTec і Privaris, які були куплені Apple в […]