Подивіться, що насправді означає слово «прикро». Хто обміняв цілий статок на велосипед, а хто втратив мільярди, бо не довірився Джобсу.

Рональд Уейн

Говорячи про засновників Apple, практично всі згадують тільки Джобса і Возняка. Але був і третій – Рональд Уейн, якому належало 10% компанії.

Але підприємець ненадовго затримався в компанії. Манера управління Джобса не сподобалася Уейну. 12 квітня 1976 він продав свою частку за $ 800 і вийшов зі справи, в якому брав участь всього 12 днів. Пізніше він отримав чек на 1500 доларів з умовою, що ніколи не буде мати ніяких претензій до Apple. Глава Apple кілька разів намагався повернути його в компанію, але безуспішно.

Зараз би Уейну належало $ 60 мільярдів, якби він не відмовився від своєї частки. За словами самого Рональда, він не шкодує про свій вчинок і зізнається, що не витримав би заданого Джобсом і Возняком робочого ритму.
 

  Кріс Хілл-Скотт

Співзасновник компанії SwiftKey обміняв свою частку на велосипед через кілька місяців після запуску проекту. У 2016 році компанію купила Microsoft за $ 250 млн. Чи не продай Кріс свою частину, він отримав би з угоди $ 36 млн.

Пізніше Хілл-Скотт зізнався, що це була «найбільша помилка», яку він коли-небудь робив.

SwiftKey була заснована в 2008 році трьома друзями: Крісом Хілл-Скоттом, Джоном Рейнольдсом і Беном Медлоком. У той же рік Хілл-Скотт покинув компанію через відсутність стабільного доходу і великого робочого навантаження.

Компанія є розробником альтернативних клавіатур для iOS і Android. У 2016 році сервіс купила Microsoft за $ 250 млн. Для використання напрацювань SwiftKey у власних продуктах – зокрема, в системі Word Flow для Windows.

Читайте також: «Microsoft представила Word Flow Keyboard для iOS з режимом набору однією рукою»

 Том Андерсон

Але є ті, кому пощастило. У 2005 році активна аудиторія MySpace становила 10 млн. Користувачів і продовжувала зростати. У тому ж році співзасновник соціальної мережі продав свою частку в компанії за $ 580 млн. Через кілька років MySpace програла битву більш новій платформі для знайомств і спілкування – Facebook. Згодом багато хто дорікав Андерсона в тому, що він знав про стан справ і позбувся активу навмисно.

Андерсон ніколи публічно не називав справжню причину свого рішення. Але одне можна сказати точно – він не прогадав. Зараз Том подорожує і активно веде Instagram. Крутий Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Xiaomi продала в 3 рази більше смартфонів, ніж Apple, ставши лідером китайського ринку

Китайський ринок смартфонів є одним з найбільш пріоритетних для виробників. Однак рейтинг популярності тут сильно відрізняється від світового, а лідери Apple і Samsung відстають від місцевих компаній. Згідно з останніми дослідженнями, за підсумками минулого місяця Xiaomi посіла перше місце в Піднебесній. «Китайській Apple» належить 26% місцевого ринку смартфонів. Популярність продукції бренду підтверджується і попитом на останні […]

У Apple з’явиться мінімум троє серйозних конкурентів

Що робить компанію Apple найвпливовішою і найдорожчою? Можливо, те, що у Apple є практично все. Повний набір електронних пристроїв для всіх потреб, власні операційні системи, які добре оптимізовані для роботи з залізом, власні магазини контенту, які не дають користувачам віддавати гроші іншим компаніям. Як мінімум ще три великих технологічних компанії мріють побудувати щось схоже. Головні […]

Собаки можуть вести сторінку в Facebook за допомогою … хвоста

Компанія Pedigree спільно з рекламним агентством Saatchi & Saatchi Madrid представила гаджет, який дозволить собакам вести сторінки в Facebook самостійно. Відео про те, як він працює, було опубліковано на YouTube. Пристрій називається Posting Tail ("хвіст який постить"). Воно кріпиться на хвості тварини і реагує на рухи. Коли собака щаслива, тобто сильно махає хвостом, Posting Tail автоматично робить […]