Подивіться, що насправді означає слово «прикро». Хто обміняв цілий статок на велосипед, а хто втратив мільярди, бо не довірився Джобсу.

Рональд Уейн

Говорячи про засновників Apple, практично всі згадують тільки Джобса і Возняка. Але був і третій – Рональд Уейн, якому належало 10% компанії.

Але підприємець ненадовго затримався в компанії. Манера управління Джобса не сподобалася Уейну. 12 квітня 1976 він продав свою частку за $ 800 і вийшов зі справи, в якому брав участь всього 12 днів. Пізніше він отримав чек на 1500 доларів з умовою, що ніколи не буде мати ніяких претензій до Apple. Глава Apple кілька разів намагався повернути його в компанію, але безуспішно.

Зараз би Уейну належало $ 60 мільярдів, якби він не відмовився від своєї частки. За словами самого Рональда, він не шкодує про свій вчинок і зізнається, що не витримав би заданого Джобсом і Возняком робочого ритму.
 

  Кріс Хілл-Скотт

Співзасновник компанії SwiftKey обміняв свою частку на велосипед через кілька місяців після запуску проекту. У 2016 році компанію купила Microsoft за $ 250 млн. Чи не продай Кріс свою частину, він отримав би з угоди $ 36 млн.

Пізніше Хілл-Скотт зізнався, що це була «найбільша помилка», яку він коли-небудь робив.

SwiftKey була заснована в 2008 році трьома друзями: Крісом Хілл-Скоттом, Джоном Рейнольдсом і Беном Медлоком. У той же рік Хілл-Скотт покинув компанію через відсутність стабільного доходу і великого робочого навантаження.

Компанія є розробником альтернативних клавіатур для iOS і Android. У 2016 році сервіс купила Microsoft за $ 250 млн. Для використання напрацювань SwiftKey у власних продуктах – зокрема, в системі Word Flow для Windows.

Читайте також: «Microsoft представила Word Flow Keyboard для iOS з режимом набору однією рукою»

 Том Андерсон

Але є ті, кому пощастило. У 2005 році активна аудиторія MySpace становила 10 млн. Користувачів і продовжувала зростати. У тому ж році співзасновник соціальної мережі продав свою частку в компанії за $ 580 млн. Через кілька років MySpace програла битву більш новій платформі для знайомств і спілкування – Facebook. Згодом багато хто дорікав Андерсона в тому, що він знав про стан справ і позбувся активу навмисно.

Андерсон ніколи публічно не називав справжню причину свого рішення. Але одне можна сказати точно – він не прогадав. Зараз Том подорожує і активно веде Instagram. Крутий Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В Apple Watch тільки офіційні шпалери

Покупці Apple Watch не матимуть можливості встановлювати власні фотографії в якості фонового зображення на моделях годинників першого покоління. Є всі підстави вважати, що Apple обмежила можливість установки кастомних картинок на фірмові «розумні» годинники. У розпорядженні власника пристрою буде лише дев'ять варіантів оформлення циферблату: Хронограф, Колір, Модульний, Утиліти, Міккі Маус, Простий циферблат, Motion, Сонячний годинник і […]

Apple готується до розпродажу, присвяченому Чорній П’ятниці

Вчора вночі Apple напередодні грандіозного розпродажу року Apple запустила спеціальну веб-сторінку, присвячену Чорній П’ятниці. У минулому році компанія не проводила подібного заходу, а єдину участь в шопінгу проявила виключно в рамках магазинів Best Buy і Target. “П’ятниця не може прийти так скоро. На цій сторінці буде відкрито захід, який триватиме лише один день. Повертайтеся в п’ятницю, щоб […]

Какими должны быть iWatch?

После каждого события на формирующемся рынке смартчасов многим почитателям техники Apple так и хочется задать вопрос руководству компании: «Ну, скоро уже?». Посмотрев вокруг можно увидеть, как Pebble демонстрируют высокие показатели прибыли от успешных продаж, компания Samsung уже представляет вторую эдицию Gefr, а Google презентовал часовой Android Wear. Этим летом Motorola планирует выпуск Moto 360 с […]