Користувачам iPhone не складає труднощів зняти і відредагувати відеоролик, але домогтися якісного звуку буває дуже непросто. Штатний мікрофон працює добре тільки на близькій відстані з джерелом звуку і в переповненому приміщенні його можливостей, як правило, недостатньо. Якщо ви хочете поліпшити якість звуку під час відеозйомки, скористайтеся наступними порадами.

Підійдіть ближче до об'єкта зйомки
Одна з найбільших помилок початківців відеооператорів – зйомка людини, що говорить з великої відстані. Фонові шуми, відлуння і сторонні звуки серйозно погіршують якість аудіо в знятому ролику. Якщо у вас немає можливості використовувати зовнішній мікрофон, підійти ближче до об'єкта зйомки. Ракурс може вийти дещо іншим, ніж ви планували, але записаний звук буде набагато краще.

Використовуйте інший iOS-пристрій
Якщо підійти впритул до об'єкту зйомки не можна, спробуйте використовувати інший iPhone або iPod Touch в якості зовнішнього мікрофона. Відкрийте програму Диктофон і включіть запис звуку. Об'єкт зйомки може тримати пристрій в руках або розташувати його мікрофоном вгору в нагрудній кишені. Не забудьте на початку голосно грюкнути в долоні: це старий і перевірений спосіб для синхронізації відео і звуку при монтажу.

Зовнішній мікрофон
Якщо ви хочете отримати найкращу якість звуку, вам варто витратитися на додатковий мікрофон. Зовнішні мікрофони бувають різних типів: підключаються на сам пристрій (on-device), провідні і бездротові.

Для iPhone або iPad в продажу є безліч різних on-device-рішень. Добрими відгуками можуть похвалитися Photojojo Mighty Mic, Blue Mikey Digital і Zoom iQ6. Перший більше призначений для запису в русі, останні два – для зйомки в приміщеннях і захоплення музики.

Найдоступнішим петличні мікрофоном виступає PM10, більш якісна модель – Rode smartLav +. Якщо у вас є професійний  бездротовий мікрофон, ви можете підключити його до iPhone або iPad за допомогою 3,5-мм адаптера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

На Amazon більше не можна купити кабелі USB-C, які можуть спалити MacBook

Роз'єм USB-C, який в минулому році з'явився на 12-дюймових MacBook, поки тільки набирає популярність, тому питання аксесуарів стоїть досить гостро. Незважаючи на зручність і широкі можливості інтерфейсу, є і підводні камені. Зокрема, як з'ясували фахівці Google, деякі кабелі USB-C можуть вивести з ладу техніку. Не так давно співробітник Google Бенсон Льюнг протестував різні аксесуари з […]

Як знищити iPhone 7 за допомогою пороху і кувалди

Автори YouTube-каналу TechRax давно славляться своєю невгамовною фантазією в справі знаходження все нових і нових способів знищення «яблучної» техніки. Однак з кожним разом, мабуть, винахідливість «руйнівників айфонів» потихеньку вичерпується. Дійсно цікавих і гарних роликів на каналі TechRax стає все менше, та й самі способи знищення «яблучних» гаджетів не блищать оригінальністю. Втім, дещо в запасі у […]

lifecell запустив програму захисту телефонів в разі крадіжки або втрати

Національний телеком-оператор lifecell оголосив про початок роботи послуги «Захисти мобільний», яка впроваджується в партнерстві з компанією mySafety. Повідомляється, що її активація дозволить абонентам убезпечити персональні дані і підвищити ймовірність повернення вкраденого апарату.   Важливість смартфону в сучасному житті важко переоцінити. Це ключовий помічник в комунікації і організації робочого процесу, а також справжнє джерело цінної особистої […]