Вчені зацікавилися феноменом так званих фантомних вібрацій від смартфонів, які в наш час відчувають багато людей. Це цікаве явище полягає в тому, що користувач час від часу може відчути вібрацію від мобільного пристрою, ніби йому прийшло повідомлення або якесь інше повідомлення, хоча в реальності цього не відбувалося. Дослідження цієї проблеми показало, що у всьому винні мозок і нерви.

Якщо вірити вченим, фантомні вібрації відчувають близько 89% людей, що користуються телефонами. Вся справа в тому, що люди звикають прислухатися до оточуючих звуків, пов'язуючи їх з різними впливом ззовні.

Результати дослідження показали, що в 65% випадках синдром проявляється через сенсорну гіперчутливість. У разі, якщо користувач смартфону чекає якогось дзвінка або повідомлення і нервує з цього приводу, він буде постійно неусвідомлено зчитувати зовнішні сигнали, часом видаючи бажане за дійсність. Мозок інтерпретує будь-який подібний рух як очікуване, створюючи феномен фантомних вібрацій.

На думку дослідників, до синдрому фантомних вібрацій необхідно ставитися серйозно, тому що подібні галюцинації негативно впливають на нервову систему і можуть стати причиною розвитку повноцінного неврозу.

Для тих, хто хоче побороти вплив синдрому, фахівці рекомендують включати беззвучний режим або ж вимикати смартфон, коли їм не користуєтеся. Через тиждень фантомні вібрації почнуть турбувати набагато менше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшов клієнт WhatsApp для Windows і Мак

Популярність нових месенджерів росте як на дріжджах. WhatsApp – нехай і з великим запізненням – отримав нарешті офіційні додатки для Windows і Mac. Спілкуватися в улюбленому мессенджері за допомогою комп'ютера можна було і раніше, але тільки через веб-версію або сторонні додатки. Зараз це вже можна робити в офіційному клієнті. На жаль, повністю автономним його назвати не […]

Інвестор Джордж Сорос став власником акцій Apple на суму $ 340 000

Soros Fund Management, засновником якого є відомий інвестор і мільярдер Джордж Сорос, в I кварталі 2016 ріку став власником пакетів акцій Apple. Нове вкладення Soros Fund становить 3100 акцій виробника iPhone, які оцінюються в $ 338 000. Як повідомляється в матеріалах, направлених хедж-фондом в Комісію з цінних паперів і бірж США, в цілому вартість портфеля активів […]

Apple запатентувала USB-C в MacBook

Бюро по патентах і товарних знаків на днях видало американської корпорації черговий патент. На цей раз, він стосується нового роз’єму для USB-C, що знаходиться в 12-дюймовому MacBook. Даний патент, під номером 1501914, відноситься до категорії патентів на промисловий зразок – художньо-конструкторське рішення виробу, що визначає його зовнішній вигляд. Зокрема цей описує розташування роз’єму, його форму […]