Вчені зацікавилися феноменом так званих фантомних вібрацій від смартфонів, які в наш час відчувають багато людей. Це цікаве явище полягає в тому, що користувач час від часу може відчути вібрацію від мобільного пристрою, ніби йому прийшло повідомлення або якесь інше повідомлення, хоча в реальності цього не відбувалося. Дослідження цієї проблеми показало, що у всьому винні мозок і нерви.

Якщо вірити вченим, фантомні вібрації відчувають близько 89% людей, що користуються телефонами. Вся справа в тому, що люди звикають прислухатися до оточуючих звуків, пов'язуючи їх з різними впливом ззовні.

Результати дослідження показали, що в 65% випадках синдром проявляється через сенсорну гіперчутливість. У разі, якщо користувач смартфону чекає якогось дзвінка або повідомлення і нервує з цього приводу, він буде постійно неусвідомлено зчитувати зовнішні сигнали, часом видаючи бажане за дійсність. Мозок інтерпретує будь-який подібний рух як очікуване, створюючи феномен фантомних вібрацій.

На думку дослідників, до синдрому фантомних вібрацій необхідно ставитися серйозно, тому що подібні галюцинації негативно впливають на нервову систему і можуть стати причиною розвитку повноцінного неврозу.

Для тих, хто хоче побороти вплив синдрому, фахівці рекомендують включати беззвучний режим або ж вимикати смартфон, коли їм не користуєтеся. Через тиждень фантомні вібрації почнуть турбувати набагато менше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Google створили алгоритм для боротьби з гнівними коментарями в Інтернеті

Анонімність є однією з головних проблем Інтернету, так як відчуваючи повну безкарність, деякі користувачі ображають інших людей і роблять все, що їм заманеться. Google вирішила покласти цьому край і розробила алгоритм на базі машинного навчання, який отримав назву Perspective. Він здатний аналізувати і оцінювати коментарі на предмет образ на адресу інших людей та інших небажаних висловлювань. […]

No iOS Zone, або дудос вашого iPhone, iPad.

На конференції з безпеки RSA 2015, що проходила в ці дні в Сан-Франциско, експерти дослідницької компанії Skycure заявили про виявлення небезпечної уразливості, до якої схильні iPhone і iPad, включаючи навіть найсучасніші моделі. Даний баг отримав назву No iOS Zone. Пролом безпеки операційної системи iOS 8 пов'язан з підключенням до бездротових точок доступу. Зловмисники можуть використовувати […]

Apple відкликає зарядні пристрої

Apple за своєю ініціативою відкликає кілька видів адаптерів живлення для Mac і iPad, доступних за межами США.  Apple відзначає, що випадки були рідкісними. У компанії відомості про 12 інцидентів з ураженням людей електричним струмом від несправних мережевих адаптерів протягом 12 років. У яких країнах вони відбувалися не повідомляється.  Бракованими були визнані двохштирькові настінні адаптери живлення, що […]