Вчені зацікавилися феноменом так званих фантомних вібрацій від смартфонів, які в наш час відчувають багато людей. Це цікаве явище полягає в тому, що користувач час від часу може відчути вібрацію від мобільного пристрою, ніби йому прийшло повідомлення або якесь інше повідомлення, хоча в реальності цього не відбувалося. Дослідження цієї проблеми показало, що у всьому винні мозок і нерви.

Якщо вірити вченим, фантомні вібрації відчувають близько 89% людей, що користуються телефонами. Вся справа в тому, що люди звикають прислухатися до оточуючих звуків, пов'язуючи їх з різними впливом ззовні.

Результати дослідження показали, що в 65% випадках синдром проявляється через сенсорну гіперчутливість. У разі, якщо користувач смартфону чекає якогось дзвінка або повідомлення і нервує з цього приводу, він буде постійно неусвідомлено зчитувати зовнішні сигнали, часом видаючи бажане за дійсність. Мозок інтерпретує будь-який подібний рух як очікуване, створюючи феномен фантомних вібрацій.

На думку дослідників, до синдрому фантомних вібрацій необхідно ставитися серйозно, тому що подібні галюцинації негативно впливають на нервову систему і можуть стати причиною розвитку повноцінного неврозу.

Для тих, хто хоче побороти вплив синдрому, фахівці рекомендують включати беззвучний режим або ж вимикати смартфон, коли їм не користуєтеся. Через тиждень фантомні вібрації почнуть турбувати набагато менше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft звільняє 1850 співробітників

Корпорація Microsoft повідомила про нові звільнення в мобільному підрозділі. Тим часом ЗМІ стало відомо про плани софтверного гіганта відмовитися від випуску телефонів. Як повідомляє газета The Wall Street Journal з посиланням на заяву, зроблену Microsoft в середу, 25 травня, компанія скоротить 1850 робочих місць, витративши на цю кадрову реструктуризацію близько $950 млн. Велика частина оголошених […]

Volkswagen: ми не боїмося конкуренції з Apple на автомобільному ринку

За чутками, Apple планує випустити власний автомобіль на рік раніше – вже в 2019 році. Вище керівництво компанії дало зелене світло проекту Titan і найближчим часом планує збільшити число працюючих над ним фахівців. Тим часом, конкуренти на автомобільному ринку не сильно побоюються виходу на ринок IT-гіганта. Принаймні, декларують це.   Бренд-менеджер Volkswagen Юрген Стакманн заявив, […]

Перші OLED-телевізори Philips оснащені підсвічуванням Ambilight

Компанія Philips приурочила до виставки IFA 2016 (Берлін, Німеччина) анонс своїх перших телевізорів з дисплеєм на основі органічних світлодіодів (OLED). Представлена панель отримала позначення Philips 901F. Новинка має діагональ 55 дюймів і відповідає формату 4К, що говорить про дозвіл 3840 × 2160 пікселів. Повністю технічні характеристики телевізора поки не розкриваються. Але відомо, що в ньому […]