Навіть коли ми залишаємо робочий комп'ютер в спокої, ми продовжуємо друкувати. У транспорті, на дивані, на відпочинку, під час прогулянки – віртуальна клавіатура смартфону легко замінює нам апаратну, але тримати гаджет в руках не завжди зручно.

Розробники Bluetooth-браслета Tap навчили свій винахід перетворювати будь-яку поверхню в повноцінну клавіатуру. Виконано аксесуар зі спіненого м'якого матеріалу і надівається він на кожен палець однієї руки. Виходить такий собі м'який кастет.

Tap розпізнає до 31 різних типів дотиків. Для того, щоб друкувати, досить покласти руку на будь-яку поверхню: стіл, стілець або власне тіло.

За словами розробників, процес навчання займає всього одну годину, а головним наставником в освоєнні жестів стане фірмовий додаток TapGenius. У нього включені кілька базових інтерактивних уроків, які допоможуть зрозуміти принцип роботи з браслетом Tap в найкоротші терміни.

Під час роботи над Tap, засновники проекту ставили за ціль розробку пристрою, який би допоміг добитися високої швидкості друку на мобільних пристроях. Зараз інженери стартапу говорять про можливе використання розроблених алгоритмів і в сфері музики або ігрової індустрії.

Поки проект Tap знаходиться в стадії закритого бета-тестування, але в серійне виробництво може потрапити вже до кінця 2016 року. Творці обіцяють випустити і окремий програмний пакет для розробників з можливістю подальшої інтеграції Tap в додатки, ігри та навіть пристрої віртуальної реальності. Про терміни виходу гаджета на ринок можна дізнатися на офіційному сайті компанії, підписавшись на поштову розсилку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Китайці розробили електронний папір на основі графену

Якщо вірити великим можливостям нашого мозку, графен є тим матеріалом, який споконвіку використовується на Русі для вирішення найрізноманітніших інженерних задач. І весь інший світ почав відкривати для себе цей чудовий і універсальний матеріал тільки зараз, порядком покусав собі лікті. Якщо вірити публікації на сайті агентства Xinhua, китайським винахідникам вдалося створити новий тип "електронного паперу" на базі […]

Твік VKMusic дозволить слухати аудіозаписи з Контакту

Соціальна мережа ВКонтакте, а точніше мобільний клієнт для iOS, все більше залежить від жорстких вимог модераторів App Store, які вже кілька разів видаляли «ЕПП» з магазину додатків. Найбільш неприємним моментом для мобільних користувачів iOS-пристроїв в оновленому додатку VK App стала відсутність вкладки Аудіозаписи, неможливості повноцінно слухати музику і обмінюватися нею зі своїми друзями. У джейлбрейкеров […]

Інженер Hyperloop One: літаючі автомобілі з’являться через п’ять років

Космічний інженер Пітер Діамантідіс, фахівець, який працює над створенням транспортної Системи проектування нового покоління Hyperloop One, розповів виданню Buisness Insider, що в даний момент відразу кілька компаній зайняті розробкою літаючих автомобілів. За словами Пітера, вже через два-три роки в США з’являться перші осудні прототипи таких автомобілів і персональних дронів, здатних перевозити пасажирів. Америки інженер не […]