Навіть коли ми залишаємо робочий комп'ютер в спокої, ми продовжуємо друкувати. У транспорті, на дивані, на відпочинку, під час прогулянки – віртуальна клавіатура смартфону легко замінює нам апаратну, але тримати гаджет в руках не завжди зручно.

Розробники Bluetooth-браслета Tap навчили свій винахід перетворювати будь-яку поверхню в повноцінну клавіатуру. Виконано аксесуар зі спіненого м'якого матеріалу і надівається він на кожен палець однієї руки. Виходить такий собі м'який кастет.

Tap розпізнає до 31 різних типів дотиків. Для того, щоб друкувати, досить покласти руку на будь-яку поверхню: стіл, стілець або власне тіло.

За словами розробників, процес навчання займає всього одну годину, а головним наставником в освоєнні жестів стане фірмовий додаток TapGenius. У нього включені кілька базових інтерактивних уроків, які допоможуть зрозуміти принцип роботи з браслетом Tap в найкоротші терміни.

Під час роботи над Tap, засновники проекту ставили за ціль розробку пристрою, який би допоміг добитися високої швидкості друку на мобільних пристроях. Зараз інженери стартапу говорять про можливе використання розроблених алгоритмів і в сфері музики або ігрової індустрії.

Поки проект Tap знаходиться в стадії закритого бета-тестування, але в серійне виробництво може потрапити вже до кінця 2016 року. Творці обіцяють випустити і окремий програмний пакет для розробників з можливістю подальшої інтеграції Tap в додатки, ігри та навіть пристрої віртуальної реальності. Про терміни виходу гаджета на ринок можна дізнатися на офіційному сайті компанії, підписавшись на поштову розсилку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Яндекс.Таксі запустив безготівкову оплату в Києві

Вчора «Яндекс.Таксі» запустив можливість оплати послуг банківською картою – через два з половиною місяці після офіційного запуску сервісу в Києві. Раніше користувачам був доступний тільки готівковий розрахунок безпосередньо з водієм, тепер же можна забути про купюри і оплачувати поїздки за допомогою банківської карти. І чайові водієві залишити теж можна прямо з карти. «Яндекс.Таксі» запустив безготівкову […]

Тім Кук заробив $100 млн на акціях компанії за останні 5 років

Сьогодні виповнюється рівно 5 років з моменту, як Тім Кук зайняв посаду генерального директора Apple. 24 серпня 2011 Стів Джобс призначив Кука на пост “наслідника”. Тоді Тім Кук успадкував 700 тис. акцій компанії, а за час керування ще 280 тис. На сьогоднішній день вартість повного пакету становить $106,7 млн. У рамках контракту з Apple він […]

Експерти обговорюють зменшення продаж iPad

За офіційними даними компанії Apple за перший квартал 2015 року продажі планшетних комп'ютерів iPad стрімко знижуються. Каліфорнійська корпорація обганяє по цьому показнику всіх інших брендів, які виготовляють планшетні комп'ютери. В падінні продаж планшетів винна сама компанія, зробивши ставку на смартфони з великим розміром екрану, про це стверджують аналітики BGR, Йоні Хейзер. Продажі iPad зменшуються вже […]