Навіть коли ми залишаємо робочий комп'ютер в спокої, ми продовжуємо друкувати. У транспорті, на дивані, на відпочинку, під час прогулянки – віртуальна клавіатура смартфону легко замінює нам апаратну, але тримати гаджет в руках не завжди зручно.

Розробники Bluetooth-браслета Tap навчили свій винахід перетворювати будь-яку поверхню в повноцінну клавіатуру. Виконано аксесуар зі спіненого м'якого матеріалу і надівається він на кожен палець однієї руки. Виходить такий собі м'який кастет.

Tap розпізнає до 31 різних типів дотиків. Для того, щоб друкувати, досить покласти руку на будь-яку поверхню: стіл, стілець або власне тіло.

За словами розробників, процес навчання займає всього одну годину, а головним наставником в освоєнні жестів стане фірмовий додаток TapGenius. У нього включені кілька базових інтерактивних уроків, які допоможуть зрозуміти принцип роботи з браслетом Tap в найкоротші терміни.

Під час роботи над Tap, засновники проекту ставили за ціль розробку пристрою, який би допоміг добитися високої швидкості друку на мобільних пристроях. Зараз інженери стартапу говорять про можливе використання розроблених алгоритмів і в сфері музики або ігрової індустрії.

Поки проект Tap знаходиться в стадії закритого бета-тестування, але в серійне виробництво може потрапити вже до кінця 2016 року. Творці обіцяють випустити і окремий програмний пакет для розробників з можливістю подальшої інтеграції Tap в додатки, ігри та навіть пристрої віртуальної реальності. Про терміни виходу гаджета на ринок можна дізнатися на офіційному сайті компанії, підписавшись на поштову розсилку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як навчитися швидше друкувати на iPhone

Згадайте ситуацію, коли Ви на ходу набираєте повідомлення, відправляєте його за потрібною адресою, а у відповідь приходять знаки питання, мовляв “що ти написав?”. Друкувати швидко, а головне правильно, завдання, яке під силу небагатьом. Саме час дізнатися кілька корисних порад, щоб навчитися швидше друкувати на iPhone.  Як відомо, сотня порад не замінить пари досвідчених рук. Іншими […]

5 аргументів на захист 16-гігабайтного iPhone

Після того, як в Apple вирішили відмовитися від випуску пристроїв з об’ємом пам’яті 32 ГБ, придбання iPhone і iPad середнього цінового сегмента стало вигідніше. Тепер за різницю в $ 100 можна отримати не в два, а в чотири рази більше місця на своєму апараті. У бік iPhone з об’ємом пам’яті в 16 ГБ вже мало хто […]

Apple запізнилася. LeEco Le – перший смартфон з виведенням звуку через USB Type-С

Як би компанія Apple не прагнула бути попереду всієї планети технологій, вдається їй це далеко не завжди. Чутки, пов'язані з можливою відмовою компанії від аудіо порту в новому поколінні iPhone, витають в інформаційному повітрі не перший місяць. І поки Apple думає, китайський виробник смартфонів LeEco робить. Сьогодні піонер ряду технологічних інновацій представив відразу три моделі […]