Годинники Apple Watch, що відзначили нещодавно свій перший день народження, як і раніше бачаться багатьом шанувальникам бренду такою собі штучкою, покупка якої може бути виправдана тільки у винятковому і неймовірному випадку. І це цілком логічно, адже концепція «розумних» годинників не зовсім звичайна за своєю суттю. Вони сприймаються нами як багатофункціональні гаджети з фільмів про далеке майбутнє і шпигунів, але при цьому не виправдовують сподівання потенційних споживачів, готових придбати обновку тут і зараз. Так з якою ж метою створювалися Apple Watch? У нас є відповідь.

Нею поділився колумніст видання TIME Тім Баджарін, який провів власне розслідування з даного питання, в ході якого йому вдалося поспілкуватися навіть з першими особами Apple Inc. Тім попросив їх розповісти про реальні мотиви створення Apple Watch. Дивно, але наріжним каменем виявилися далеко не мода і віяння сучасного ринку. В основі Apple Watch лежить охорона здоров'я.

Як би пафосно це не звучало, але над проектом діагностичного пристрою свого часу задумувався і сам Стів Джобс, який тільки-тільки дізнався про рак підшлункової залози. Правда, Стів і не думав про те, що в ролі персонального медичного консультанта може виступати наручний годинник. Усвідомлення вірного шляху розвитку прийшло набагато пізніше.

Довгі роки ідея багатофункціонального гаджета для стеження за станом здоров'я користувачів перебувала тільки в головах майбутніх розробників, але рівно до тих пір, поки хтось із них не сказав: «Але ж ми можемо вбудувати це в годинник!». І таки вбудували. Мабуть, в компанії усвідомили, що світ може втратити не одного такого «Джобса», перш ніж хтось створить універсальний спосіб діагностики різних захворювань.

«Вони прийшли до висновку, що стандартний фітнес-трекер, що стежить за активністю користувачів, не зможе забезпечити їх широким спектром можливостей, – заявив Баджарін. – Для того щоб дійсно діагностувати захворювання, потрібно щось більш досконале. Так народився проект Apple Watch, а руку до його створення доклав і сам Стів, незважаючи на те, що кінцевий продукт вийшов через кілька років після його смерті […].

У Купертіно вкрай серйозно ставляться до здоров'я своїх клієнтів. Нещодавно мені вдалося побувати в одній з лабораторій Apple, присвяченій спорту і питанню охорони здоров'я. Там як штатних співробітників постійно присутні 7 медиків, які дають найцінніші коментарі щодо проведених експериментів. Чим більше я дивився на це, тим ясніше розумів, що майбутнє компанії та її клієнтів в охороні здоров'я ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple досліджує проблему з акумуляторами MacBook Pro

Цей рік виявився бляклим для Apple і абсолютно ненормальним для акумуляторних технологій. У картину лаконічно вписується негативний висновок лабораторії Consumer Reports про нові MacBook Pro, випущені цієї осені. Оновлена серія вперше для MacBook не отримала рекомендацію незалежної організації. Згідно зі звітом Consumer Reports, ноутбуки відрізняються хорошою продуктивністю і якістю екрану, але володіють поганим показником часу […]

Производство iPhone 5s стремительно увеличивается

   На китайском заводе по производству флагманской модели iPhone 5s ведутся последние работы по вводу в действие еще ста линий по сборке этого смартфона. Компания Foxconn из Чжэнчжоу приняло такое решение в стремлении увеличить объемы производства по требованию Apple, руководство которого недовольно невысокими темпами сборки и считает, что именно из-за своего китайского партнера не удается […]

Гібридні смарт-годинники MyKronoz ZeTime можна занурювати на глибину до 30 метрів

Швейцарський бренд MyKronoz заявив про себе на Mobile World Congress 2017 новою моделлю гібридних смарт-годин ZeTime: новинка поєднує класичний дизайн і можливості сучасних “розумних” годинників. Завдяки технології Smart Movement, користувач може переглядати час навіть в той момент, коли екран вимкнений, за рахунок чого значно збільшується тривалість роботи пристрою в автономному режимі – до 30 днів. […]