Годинники Apple Watch, що відзначили нещодавно свій перший день народження, як і раніше бачаться багатьом шанувальникам бренду такою собі штучкою, покупка якої може бути виправдана тільки у винятковому і неймовірному випадку. І це цілком логічно, адже концепція «розумних» годинників не зовсім звичайна за своєю суттю. Вони сприймаються нами як багатофункціональні гаджети з фільмів про далеке майбутнє і шпигунів, але при цьому не виправдовують сподівання потенційних споживачів, готових придбати обновку тут і зараз. Так з якою ж метою створювалися Apple Watch? У нас є відповідь.

Нею поділився колумніст видання TIME Тім Баджарін, який провів власне розслідування з даного питання, в ході якого йому вдалося поспілкуватися навіть з першими особами Apple Inc. Тім попросив їх розповісти про реальні мотиви створення Apple Watch. Дивно, але наріжним каменем виявилися далеко не мода і віяння сучасного ринку. В основі Apple Watch лежить охорона здоров'я.

Як би пафосно це не звучало, але над проектом діагностичного пристрою свого часу задумувався і сам Стів Джобс, який тільки-тільки дізнався про рак підшлункової залози. Правда, Стів і не думав про те, що в ролі персонального медичного консультанта може виступати наручний годинник. Усвідомлення вірного шляху розвитку прийшло набагато пізніше.

Довгі роки ідея багатофункціонального гаджета для стеження за станом здоров'я користувачів перебувала тільки в головах майбутніх розробників, але рівно до тих пір, поки хтось із них не сказав: «Але ж ми можемо вбудувати це в годинник!». І таки вбудували. Мабуть, в компанії усвідомили, що світ може втратити не одного такого «Джобса», перш ніж хтось створить універсальний спосіб діагностики різних захворювань.

«Вони прийшли до висновку, що стандартний фітнес-трекер, що стежить за активністю користувачів, не зможе забезпечити їх широким спектром можливостей, – заявив Баджарін. – Для того щоб дійсно діагностувати захворювання, потрібно щось більш досконале. Так народився проект Apple Watch, а руку до його створення доклав і сам Стів, незважаючи на те, що кінцевий продукт вийшов через кілька років після його смерті […].

У Купертіно вкрай серйозно ставляться до здоров'я своїх клієнтів. Нещодавно мені вдалося побувати в одній з лабораторій Apple, присвяченій спорту і питанню охорони здоров'я. Там як штатних співробітників постійно присутні 7 медиків, які дають найцінніші коментарі щодо проведених експериментів. Чим більше я дивився на це, тим ясніше розумів, що майбутнє компанії та її клієнтів в охороні здоров'я ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple и Samsung соревнуются за звание самого крутого производителя смартфонов

Более 74,5 млн.  iPhone-ов, проданные за последние три месяца 2014 года помогли Apple не только задекламировать самый большой квартальный доход в истории компании, но также побороться с компанией Samsung за первое место среди производителей смартфонов. За 4 квартал 2014 года Samsung и Apple заняли порядка 20 процентов мирового рынка смартфонов каждый, согласно данным исследовательской компании […]

Фестиваль WEGAME 3.0 відбудеться у квітні 2017 року!

Більше, краще, крутіше! У квітні відбудеться WEGAME 3.0 У квітні 2017 року в Києві відбудеться фестиваль WEGAME 3.0 – справжнє свято для гиків і геймерів України. Вже втретє вони зустрінуться тут зацінити нові ігрові розробки, позмагатися в кіберспортивних турнірах, насолодитися якісним косплеєм і просто повеселитися. Найближчої весни WEGAME виросте вдвічі! Площа фестивалю стане більшою вдвічі, […]

Тім Кук прокоментував проект Apple Car

Позавчора Apple провела чергову конференцію, на якій публічно оголосила фінансові результати за останній квартал 2016 року. Відразу після закінчення виступу, до СЕО Apple звернулися кілька журналістів, яких цікавила доля містичного проекту Apple Car. Тім Кук не прокоментував конкретні плани компанії і підкреслив, що на даний момент анонсувати поки нічого, але все ж зробив кілька цікавих заяв-натяків: […]