Годинники Apple Watch, що відзначили нещодавно свій перший день народження, як і раніше бачаться багатьом шанувальникам бренду такою собі штучкою, покупка якої може бути виправдана тільки у винятковому і неймовірному випадку. І це цілком логічно, адже концепція «розумних» годинників не зовсім звичайна за своєю суттю. Вони сприймаються нами як багатофункціональні гаджети з фільмів про далеке майбутнє і шпигунів, але при цьому не виправдовують сподівання потенційних споживачів, готових придбати обновку тут і зараз. Так з якою ж метою створювалися Apple Watch? У нас є відповідь.

Нею поділився колумніст видання TIME Тім Баджарін, який провів власне розслідування з даного питання, в ході якого йому вдалося поспілкуватися навіть з першими особами Apple Inc. Тім попросив їх розповісти про реальні мотиви створення Apple Watch. Дивно, але наріжним каменем виявилися далеко не мода і віяння сучасного ринку. В основі Apple Watch лежить охорона здоров'я.

Як би пафосно це не звучало, але над проектом діагностичного пристрою свого часу задумувався і сам Стів Джобс, який тільки-тільки дізнався про рак підшлункової залози. Правда, Стів і не думав про те, що в ролі персонального медичного консультанта може виступати наручний годинник. Усвідомлення вірного шляху розвитку прийшло набагато пізніше.

Довгі роки ідея багатофункціонального гаджета для стеження за станом здоров'я користувачів перебувала тільки в головах майбутніх розробників, але рівно до тих пір, поки хтось із них не сказав: «Але ж ми можемо вбудувати це в годинник!». І таки вбудували. Мабуть, в компанії усвідомили, що світ може втратити не одного такого «Джобса», перш ніж хтось створить універсальний спосіб діагностики різних захворювань.

«Вони прийшли до висновку, що стандартний фітнес-трекер, що стежить за активністю користувачів, не зможе забезпечити їх широким спектром можливостей, – заявив Баджарін. – Для того щоб дійсно діагностувати захворювання, потрібно щось більш досконале. Так народився проект Apple Watch, а руку до його створення доклав і сам Стів, незважаючи на те, що кінцевий продукт вийшов через кілька років після його смерті […].

У Купертіно вкрай серйозно ставляться до здоров'я своїх клієнтів. Нещодавно мені вдалося побувати в одній з лабораторій Apple, присвяченій спорту і питанню охорони здоров'я. Там як штатних співробітників постійно присутні 7 медиків, які дають найцінніші коментарі щодо проведених експериментів. Чим більше я дивився на це, тим ясніше розумів, що майбутнє компанії та її клієнтів в охороні здоров'я ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Представлені пластикові відра-сережки для власників AirPods

З відсутністю порту в iPhone 7 і iPhone 7 Plus власники смартфону вже змирилися. А ось з втратою AirPods за $159 змиритися буде складніше. І виробник 3D-принтерів M3D знайшов геніальне рішення, яке врятує власників AirPods від втрати улюбленого аксесуару. Сережки, виконані у вигляді пластикових кошиків. Ідея цього революційного продукту в тому, що в момент, коли […]

Ключі шифрування Windows 10 зберігаються в хмарі

Одним словом, Microsoft. Вже досить тривалий час такі компанії, як Google і Apple більш не зберігають у себе ключі шифрування персональних даних. Тепер вони знаходяться у користувачів, що аж ніяк не радує співробітників спецслужб, які вважають, що в екстреній ситуації вони повинні володіти повноцінним доступом до даних. Однак Microsoft не послідувала приклад найбільших технологічних компаній і […]

Названо світового лідера ринку ноутбуків 2016 року

Фахівці аналітичної компанії TrendForce опублікували результати дослідження ринку ноутбуків, в якому наводяться статистичні показники першого півріччя. Зі звіту випливає, що Lenovo вдалося утримати лідерство з відвантаження за перші шість місяців 2016 року, незважаючи на те, що HP поставив на ринок більше пристроїв в другому кварталі. За даними TrendForce, за перші шість місяців було поставлено 74,18 млн ноутбуків […]