Як повідомляє індійський The Economic Times, китайський промисловий гігант Foxconn практично закрив операцію з будівництва заводу в Індії, який буде призначений виключно для продукції Apple.

Мануфактуру розмістять в штаті Махарашта і він займе площу в 1200 акрів. Споруда заводу обійдеться в 10 мільярдів доларів і очікується, що потужності запрацюють через 18 місяців після того, як будуть улагоджені всі умовності з документами. Ніяких подробиць щодо специфіки роботи з Apple не повідомляється.

Foxconn раніше вже заявляв про те, що до 2020 року планує відкрити від 10 до 12 заводів по всій Індії. Раніше у корпорації вже були виробничі потужності для Nokia, але вони закрилися в 2014 році, коли фіни припинили співпрацю.

Останнім часом Apple приділяє багато уваги індійському ринку – компанія почала відкривати фірмові магазини по країні. Крім виробництва, в Купертіно збираються побудувати в Індії центр розробки в Хайдарабаді. 25-мільйонний (це ціна споруди) центр дасть робочі місця 150 співробітникам, тоді як на будівництві буде задіяно до 4 500 робітників.

На останньому фінансовому звіті Тім Кук заявив, що Індія зараз знаходиться на тому ж рівні, що і Китай 7-10 років тому і, за словами топ-менеджера Apple, він бачить величезну перспективу в ринку цієї країни. У випадку з будівництвом заводу, корпорація істотно спростить логістику для даного регіону, що може посприяти зниженню цін на смартфони. Так, як Індія – це ринок, що розвивається, то попит на «дешевше» тут величезний. Не дарма індійці так тепло прийняли iPhone SE.

Тож не дивно, що компанія так вхопилася за Індію. У другому кварталі 2016 року зростання виручки Apple в країні склало 56 відсотків. Вище всіх.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

История одного звука OS X

Одна из многих плюшек, которые делают работу с OS X комфортной и спокойной операционкой является звук арфы, проигрываемый во время загрузки. Однако этот аккорд был не с самого начала появления операционной системы. Первый звук приветствия старого Macintosh просто разрывал пользователям уши. Заметим, что изменил его не Стив Джобс, как вы уже успели подумать. Даже странно, […]

Як правильно діставати навушники AirPods із зарядного кейсу

При всій революційності і новизні, навушники AirPods доставляють користувачам помітну незручність. Ні, мова йде не про те, що потрібно постійно пам’ятати, що навушники не мають ніякої фізичної зв’язку один з одним, і якщо один з них випаде з вуха, то може загубитися. Це, врешті-решт саме і є особливість бездротових AirPods, до якої необхідно просто звикнути. […]

Apple може випустити iPhone в кольорі «рожеве золото»

Днями авторитетний аналітик KGI Securities Мін Чи Куо поділився новими подробицями, що стосуються наступного яблучного смартфону. За словами експерта, в цьому році компанія Apple може відмовитися від забарвлення «рожеве золото» (Rose Gold) в iPhone. Аналітик з посиланням на власні джерела в ланцюжку постачальників компонентів повідомляє про те, що нові iPhone вийдуть тільки в трьох кольорах – […]