Як повідомляє індійський The Economic Times, китайський промисловий гігант Foxconn практично закрив операцію з будівництва заводу в Індії, який буде призначений виключно для продукції Apple.

Мануфактуру розмістять в штаті Махарашта і він займе площу в 1200 акрів. Споруда заводу обійдеться в 10 мільярдів доларів і очікується, що потужності запрацюють через 18 місяців після того, як будуть улагоджені всі умовності з документами. Ніяких подробиць щодо специфіки роботи з Apple не повідомляється.

Foxconn раніше вже заявляв про те, що до 2020 року планує відкрити від 10 до 12 заводів по всій Індії. Раніше у корпорації вже були виробничі потужності для Nokia, але вони закрилися в 2014 році, коли фіни припинили співпрацю.

Останнім часом Apple приділяє багато уваги індійському ринку – компанія почала відкривати фірмові магазини по країні. Крім виробництва, в Купертіно збираються побудувати в Індії центр розробки в Хайдарабаді. 25-мільйонний (це ціна споруди) центр дасть робочі місця 150 співробітникам, тоді як на будівництві буде задіяно до 4 500 робітників.

На останньому фінансовому звіті Тім Кук заявив, що Індія зараз знаходиться на тому ж рівні, що і Китай 7-10 років тому і, за словами топ-менеджера Apple, він бачить величезну перспективу в ринку цієї країни. У випадку з будівництвом заводу, корпорація істотно спростить логістику для даного регіону, що може посприяти зниженню цін на смартфони. Так, як Індія – це ринок, що розвивається, то попит на «дешевше» тут величезний. Не дарма індійці так тепло прийняли iPhone SE.

Тож не дивно, що компанія так вхопилася за Індію. У другому кварталі 2016 року зростання виручки Apple в країні склало 56 відсотків. Вище всіх.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У хромбуках з’явиться аутентифікація по відбитку пальця

Судячи з усього, в цьому році власники хромбуков з вбудованими дактилоскопічними сканерами зможуть розблокувати їх, прикладаючи палець: як повідомив сайт Chrome Story, в Chrome OS Canary (щоденна пробна збірка для розробників) з’явився експериментальний прапор, що активізує підтримку «Швидкої розблокування по відбитку пальців» . Згадки дактилоскопічної аутентифікації також присутні в списку змін девелоперської версії Chrome OS 58.0.3007.0, […]

Apple знизила ціни на iPhone SE, iPhone 6s і iPhone 6 в Японії на 10%

Зміцнення ієни, викликане заходами грошового стимулювання економіки, спровокувало деяких японських імпортерів знизити вартість своєї продукції. Apple вирішила знизити ціни на всі моделі з флагманської лінійки iPhone. Apple сподівається збільшити продажі в Японії за рахунок зниження вартість смартфонів. Через півроку після початку продажів iPhone 6s і місяць після запуску iPhone SE в країні компанія вирішила скинути […]

Виробники ноутбуків готують ультратонкі моделі, які складуть конкуренцію новим MacBook

Як повідомлялося раніше на цьому тижні, в кінці другого кварталу Apple почне поставки нових «ультратонких» ноутбуків MacBook з екранами 13 і 15 дюймів. За інформацією DigiTimes, що посилається на джерела серед постачальників компонентів, компанії Asus, Dell і Lenovo, також випускають ноутбуки, готують свої моделі, яким належить конкурувати з новими рішеннями купертіновцев. Відомо, що виробники ноутбуків […]