Як повідомляє індійський The Economic Times, китайський промисловий гігант Foxconn практично закрив операцію з будівництва заводу в Індії, який буде призначений виключно для продукції Apple.

Мануфактуру розмістять в штаті Махарашта і він займе площу в 1200 акрів. Споруда заводу обійдеться в 10 мільярдів доларів і очікується, що потужності запрацюють через 18 місяців після того, як будуть улагоджені всі умовності з документами. Ніяких подробиць щодо специфіки роботи з Apple не повідомляється.

Foxconn раніше вже заявляв про те, що до 2020 року планує відкрити від 10 до 12 заводів по всій Індії. Раніше у корпорації вже були виробничі потужності для Nokia, але вони закрилися в 2014 році, коли фіни припинили співпрацю.

Останнім часом Apple приділяє багато уваги індійському ринку – компанія почала відкривати фірмові магазини по країні. Крім виробництва, в Купертіно збираються побудувати в Індії центр розробки в Хайдарабаді. 25-мільйонний (це ціна споруди) центр дасть робочі місця 150 співробітникам, тоді як на будівництві буде задіяно до 4 500 робітників.

На останньому фінансовому звіті Тім Кук заявив, що Індія зараз знаходиться на тому ж рівні, що і Китай 7-10 років тому і, за словами топ-менеджера Apple, він бачить величезну перспективу в ринку цієї країни. У випадку з будівництвом заводу, корпорація істотно спростить логістику для даного регіону, що може посприяти зниженню цін на смартфони. Так, як Індія – це ринок, що розвивається, то попит на «дешевше» тут величезний. Не дарма індійці так тепло прийняли iPhone SE.

Тож не дивно, що компанія так вхопилася за Індію. У другому кварталі 2016 року зростання виручки Apple в країні склало 56 відсотків. Вище всіх.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Лабораторией Касперского выявлена уязвимость в iOS и OS X

Специалисты лаборатории на днях заявили, что обнаружена уязвимость операционных систем iOS и OS X. Найденная дыра в защите может быть использована как путь для DoS-атаки посредством специально собранного заранее сетевого пакета. Подвергающийся последней смартфон или компьютер выходит из строя, отмечают сотрудники. Указанная уязвимость существует из-за малого размера буфера в ядре операционной системы, не имеющего возможность […]

Новий MacBook зустрівся з болгаркою

Слабоумство без здорового глузду. Декілька днів тому Apple анонсувала оновлення модельної лінійки 12-дюймових ноутбуків MacBook. У «MacBook 2.0» на годину збільшився час автономної роботи, встановлена ​​більш швидка флеш і оперативна пам'яті, оновлений графічний чіп Intel HD Graphics 515. Але епатажного споживача це не цікавить. Його цікавлять перегляди на YouTube і те, як поведе себе ультрабук […]

Бекдор компанії Adups виявлений в прошивках 43 виробників (Android)

У листопаді 2016 року фахівці компанії Kryptowire випадково виявили, що система оновлення ПЗ FOTA (Firmware Over The Air), яку розробляє китайська компанія Shanghai Adups Technology Company, становить небезпеку для користувачів. Як виявилося, FOTA містить бекдор, який постійно зливає дані мільйонів користувачів на сервери китайського виробника, відправляючи на них інформацію про пристрій, починаючи від номерів IMSI […]