Компанія Samsung на конференції для розробників, що відбулася нещодавно у Сан-Франциско (Каліфорнія, США), продемонструвала роботизованого помічника Otto для сучасного «розумного» будинку.

Пристрій розроблений в рамках концепції «Інтернет речей», а в його основу покладена фірмова апаратна платформа Artik. Робот наділений камерою, мікрофонами, динаміком і невеликим дисплеєм, вмонтованим в «голову». Екран служить для демонстрації подібності особи і різних анімованих зображень.

Otto може відповідати на питання: користувачі, наприклад, зможуть довідатися про прогноз погоди або прослухати останні новини. Робот також може відтворювати музику і взаємодіяти з інтелектуальними побутовими приладами, скажімо, кондиціонером за допомогою мережі.

Крім того, Otto може виконувати функції домашньої охоронної системи, передаючи зображення з інтегрованої камери на мобільні пристрої господарів житла або персональний комп'ютер. До речі, «голова» у робота може повертатися вліво-вправо і нахилятися вгору-вниз, що дозволяє оглядати все приміщення.

Втім, в поточному вигляді Otto – це лише прототип. Виводити пристрій на комерційний ринок компанія Samsung поки не планує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Користувачів Android нелегально підключають до платних підписок

Часто можна почути, що, мовляв, оператори стільникового зв’язку оформляють абоненту платні підписки без його відома. А чи ви впевнені, що це робить сам оператор? «Лабораторія Касперського» разом з МТС розкрили шахрайську схему: зловмисники використовували вразливість браузера AOSP на Android нижче 5.0 версії, щоб виконати свій код на пристрої користувача. Саме цей код, вбудований в заражений […]

iPhone 7 Plus vs. Google Pixel XL. Фотобаттл

Позавчора Google представила публіці нову лінійку смартфонів Pixel, в якій зазначила неймовірну якість зйомки фотографій і відеороликів. Журналісти ресурсу Androidauthority опублікували серію фотографій, створених на Google Pixel XL і iPhone 7 Plus в надії дізнатися, чия ж камера все-таки крутіша. Короткі технічні характеристики смартфонів: Google Pixel XL: 12,3 МП, діафрагма – f/2.0, фазовий автофокус, стабілізація […]

Apple Music для Android отримала підтримку SD-карт

З недавнім апдейтом в додатку Apple Music для Android з’явилася можливість зберігати завантажені для прослуховування офлайн композиції на microSD-карті. Таким чином, користувачі окремих девайсів на мобільної ОС від Google зможуть зберігати значно більші обсяги музики, ніж власники iPhone. Оновлення Apple Music для Зеленого Робота також принесло з собою повний розклад передач на онлайн-радіо Beats1. Крім […]