Компанія Samsung на конференції для розробників, що відбулася нещодавно у Сан-Франциско (Каліфорнія, США), продемонструвала роботизованого помічника Otto для сучасного «розумного» будинку.

Пристрій розроблений в рамках концепції «Інтернет речей», а в його основу покладена фірмова апаратна платформа Artik. Робот наділений камерою, мікрофонами, динаміком і невеликим дисплеєм, вмонтованим в «голову». Екран служить для демонстрації подібності особи і різних анімованих зображень.

Otto може відповідати на питання: користувачі, наприклад, зможуть довідатися про прогноз погоди або прослухати останні новини. Робот також може відтворювати музику і взаємодіяти з інтелектуальними побутовими приладами, скажімо, кондиціонером за допомогою мережі.

Крім того, Otto може виконувати функції домашньої охоронної системи, передаючи зображення з інтегрованої камери на мобільні пристрої господарів житла або персональний комп'ютер. До речі, «голова» у робота може повертатися вліво-вправо і нахилятися вгору-вниз, що дозволяє оглядати все приміщення.

Втім, в поточному вигляді Otto – це лише прототип. Виводити пристрій на комерційний ринок компанія Samsung поки не планує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як налаштувати панель управління в Mail на Mac

Для більшості користувачів можливостей стандартного поштового клієнта Mail досить. Але хороший інструмент завжди можна відкалібрувати для більшої зручності. З програмою точно так же – для цього підійде налаштування панелі управління. Про це сьогодні і піде мова. Apple не ховала елементи для кастомізації далеко в налаштування. Щоб отримати до них доступ потрібно натиснути на вільний простір на […]

Facebook запускає систему пошуку безкоштовного Wi-Fi

На сторінці в соцмережі буде відображатися список точок доступу. Керівництво американської компанії Facebook повідомило, що тестує опцію пошуку безкоштовного Wi-Fi в додатку. На сторінках деяких користувачів додали список точок найближчих Wi-Fi. Цю функцію тестують у версії додатку для iOS. Експерти називають опцію корисною, тому що користувачі часто перебувають в таких місцях, де швидкість передачі даних досить […]

Саме так і має виглядати наступна версія OS X10

Відкинувши ідею скевоморфізм в інтерфейсі власних пристроїв, дизайнери Apple все ще намагаються зробити з нинішньої OS X (так само як з iOS) щось досконале і виняткове за своєю суттю. На допомогу Джоні Айву приходять десятки ентузіастів, що пропонують власне бачення операційних систем. Деякі з них виглядають досить цікаво, але концепт OS X від Соломона Орельєна […]