Як відомо, домашня кішка (felis silvestris catus) – одна з найпопулярніших в світі тварин-компаньйонів, здатна посперечатися за чисельністю і популярністю з іншим дуже поширеним видом, домашніми собаками. Кішки досить незвичайні тварини: деякі навіть вважають їх своєрідним симбіонтом homo sapiens sapiens. Вони дуже соціальні і в ході еволюції і спільного життя з нашими предками навіть виробили для спілкування з людиною особливу звукову мову, якою не користуються при спілкуванні з родичами. І це не просте нявкання, воно має певне значення, хоча і досить нескладне, що підтверджено різними науковими дослідженнями.

Новий винахід Temptations Lab, названий Catterbox за аналогією з Chatterbox, дозволяє розшифровувати звуки, що видаються вусатими домашніми вихованцями і переводити їх на мову, зрозумілу людині. Розробники проаналізували сигнали, що видаються представниками сімейства котячих, і створили спеціальну програму-перекладач, а мініатюризація і зростання потужностей сучасної мікроелектроніки дозволили упакувати виріб в невеликий котячий нашийник. Корпус цього нашийника надрукований на 3D-принтері, але комерційний варіант, мабуть, буде виготовлятися більш традиційними способами. Розробники сподіваються, що Catterbox допоможе нам краще зрозуміти братів наших менших.

Temptations Lab є підрозділом компанії Temptations Cat Treats, виробника котячих кормів та іграшок, таких як їстівні рухомі імітації мишей. На сайті лабораторії є кілька відеороликів, на яких можна спостерігати за випробуваннями Catterbox. Спроби створити схожий пристрій робилися і раніше, але всі результати були менш зручними у використанні як людьми, так і кішками. Наприклад, результати «перекладу» потрібно було читати на крихітному екранчику, Catterbox має ж вбудований голосовий синтезатор і не обтяжує тваринку габаритами. Про ціну і доступності Catterbox творці поки мовчать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Бездротова зарядка Apple увійшла до трійки найбільш очікуваних гаджетів 2017 року

У 2017 році експерти прогнозують появу на ринку інноваційних технічних розробок. Серед них – бездротова зарядка Apple, яка увійшла до списку найбільш очікуваних гаджетів року за версією Metronews. За наявними даними, Apple спільно з компаніями-партнерами з США і Азії працює над принципово новою технологією бездротової зарядки. Поширена сьогодні технологія, що застосовується, зокрема, в смартфонах Samsung, Microsoft та […]

Змагання iOS9 та iOS 9.2 beta 2

Кожного разу, коли випускається чергове оновлення iOS Apple, яблучні заявляють про збільшення продуктивності та більш стабільну роботу системи і в більшості випадків це підтверджують різні тести. Так само вчинили і з останнім адейтом iOS 9.2, який знаходиться в стадії відкритого тестування. Ці оптимізації дуже допомагають власникам старших поколінь моделей смартфонів, які, можна припустити, не зможуть […]

Китайская магия для iPhone 5S

       Спрос на iPhone 5S Gold превзошел все ожидания. Он превышает чёрную и серую модели почти в два раза. На что оперативно отреагировали предприниматели из Китая. Ими был выпущен комплект наклеек, превращающий простой iPhone в золотой.         Потратив всего 10 минут и 25 долларов, Вы можете стать обладателем casual гаджета. Как Вам идейка?