55-річний Тім Кук очолив Apple близько п'яти років тому незадовго до кончини її легендарного співзасновника Стіва Джобса. До приходу на пост генерального директора Кука практично не знали за межами компанії і мало хто очікував, що він обійме головну посаду в Apple.

На посаді керівника корпорації Кук завжди вшановує пам'ять Джобса і його спадщину, проте чинить так, як буде краще для компанії саме на його думку, діючи при цьому самостійно. У прийнятті рішень він керується виключно своїми знаннями і досвідом. Тім Кук робить Apple більш відкритою і намагається стати ближчим до рядових співробітників.

Після смерті візіонера Джобса багато говорили про те, що Apple важко буде знаходити нові ідеї для гаджетів. Унаслідок стурбованості інвесторів відсутністю нових продуктів влітку 2014 року акції компанії впали на 40%. Приблизно в той же час по ЗМІ стали поширюватися чутки про розробку розумних годинників. Восени цього ж року Кук представив Apple Watch. «Розумні» годинники стали першим принципово новим продуктом, створеним після смерті Стіва Джобса.

У недавньому інтерв'ю телеканалу CNBC у Тіма Кука запитали про розробки Apple, якими він пишається найбільше. І, як не дивно, «розумних» годинників серед них не виявилося. Кук назвав три найцінніші продукти його компанії, які «змінили життя людей на краще».

1. Дитина з аутизмом заговорила завдяки iPad

«Я дуже пишаюся продуктами Apple, які дозволяють людям робити речі, які вони не могли б робити без них», – сказав гендиректор.

Він навів приклад дитини з аутизмом на ім'я Діллан, який «заговорив» завдяки iPad.

Про 16-річного підлітка з Каліфорнії, який нездатний розмовляти, Apple розповіла в недавніх роликах. Діллан спілкується з людьми за допомогою свого iPad. На планшеті він вводить слова, а планшетний комп'ютер доносить їх до оточуючих. Продукція Apple дозволила підлітку спілкуватися з іншими людьми і формулювати свої думки, зазначив Кук. У 2014 році Діллан за допомогою iPad виголосив промову на дні вручення дипломів в середній школі. Він зробив це, набираючи слова на планшеті і озвучуючи їх за допомогою вбудованого голосового движка.

2. Нові можливості для навчання в iOS 9.3

З виходом оновлення iOS 9.3 у студентів та учнів шкіл з'явилося ще більше можливостей для організації навчального процесу за допомогою iPad, а вчителям стали доступні нові інструменти контролю успішності та роботи з домашніми завданнями, розповів Тім Кук.

«Завдяки цифровим технологіям діти в класі отримали нові можливості, – заявив він. – Вони можуть швидше і продуктивніше вчитися, отримувати нові знання ».

У iOS 9.3 учні можуть отримати швидкий доступ до своїх програм і файлів з будь-якого iPad, використовуючи загальні налаштування. Можна просто продовжити навчання з того моменту, де зупинився, але при цьому весь контент буде вже завантажений на пристрій. Додаток «Клас» дозволяє викладачам запускати окремі програми, веб-сайти або сторінки підручника на кожному iPad в класі, допомагаючи учням швидко знайти потрібний матеріал під час уроку.

Шкільний менеджер на iPad включає всі необхідні функції для шкільної адміністрації, які допомагають використовувати планшет в навчанні, а додаток iTunes U дозволяє вчителю організувати урок, оцінити домашнє завдання і залишатися на зв'язку з усім класом.

3. Зв'язок поколінь через FaceTime

Технологія FaceTime, вперше дебютувала в 2010 році, стала надзвичайно популярною серед користувачів техніки Apple. Чималу роль в цьому зіграла широка підтримка «яблучних» пристроїв. Крім смартфонів iPhone відеозв'язок працює також на медіаплеєри iPod touch, планшетах iPad і комп'ютерах Mac.

Тім Кук переконаний, що технологія FaceTime допомагає відновити зв'язок поколінь. Він навів два реальних сценарію використання сервісу. Він розповів про бабусю, яка за допомогою FaceTime змогла побачити онуків, які перебувають за тисячу миль від неї. Люди можуть залишатися на зв'язку з близькими в новому форматі, пояснив глава Apple. Наприклад, за допомогою FaceTime людина може відвідати весілля, перебуваючи на іншому кінці країни.

FaceTime – не єдиний сервіс для відеодзвінків. Однак функція Apple встановлена ​​на пристроях компанії і дуже проста у використанні, тому її можуть освоїти навіть літні люди, пояснив Кук. Жодна інша технологія не дозволяє здійснювати відеодзвінки настільки ж простим і зручним способом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

5 крутих фішок iOS 9.3, які варто спробувати вже зараз

Оновлення iOS 9.3 вже пару днів є для всіх сумісних пристроїв. Встановити прошивку можна через комп’ютер з iTunes або по повітрю в меню Налаштування – Основні – Оновлення ПО. З iOS 9.3 сумісні практично всі адекватні девайси Apple – айфони, айпеди і айподи, що вийшли за останні 5 років. Відразу після перезавантаження пристрою варто звернути […]

Розробники WordPress по-тихому виправили небезпечну 0-day уразливість

Ще минулого тижня, 26 січня 2017 року, розробники однієї з найпопулярніших CMS в світі випустили WordPress 4.7.2, повідомивши, що в новій версії платформи був виправлений ряд проблем. При цьому розробники не попереджали про які-небудь страшних баги і писали, що оновлення усуває три уразливості: можливість реалізувати SQL-ін’єкцію, XSS-атаку, а також якусь проблему з обмеженням доступу. Як з’ясувалося тепер, […]

Будівництво століття. Український 3G в 2015 році

Новорічні свята – вдалий час, щоб проаналізувати все, що сталося за останні 12 місяців. Для українського 3G 2015 рік став переломним – воно нарешті стало “публічним”. Незважаючи на весь скептицизм і прогнози, за цей рік українські оператори зробили багато. Або достатньо. Пропоную згадати що і як було. Історію почнемо з 23 лютого 2015 року – день […]