Apple організувала зустріч з топовими подкастерами в штаб-квартирі компанії. Про це пише газета The New York Times. Розробники і керівництво компанії вислухали їхні скарги і пропозиції щодо розвитку сервісу.

У багатьох, хто записує власні подкасти, накопичилися питання до Apple. Подкастери вважають, що в Купертіно як і раніше ставляться до аудіозаписів по підписці як до безкоштовної послуги, яка не здатна просувати її фірмові продукти. Керівництво Apple вирішило організувати зустріч з представниками індустрії та обговорити їх претензії.

Одне з головних невдоволень подкастер стосується обмеженого доступу до неї. Вони не знають точно кількість завантажень і своїх передплатників в iTunes. Подкастер вважають, що у компанії ці дані є, але вона тримає їх у секреті. Інша проблема стосується непродуманої інтеграції з соціальними мережами. На думку подкастер, Apple слід більше уваги приділяти даному напрямку.

Як зазначає видання, глава корпорації з програмного забезпечення і сервісів Едді Кью особисто не був присутній на зустрічі, але співробітники передали йому всі побажання подкастерів. На заході компанія не дала ніяких обіцянок. Проте, в Apple дали зрозуміти, що не просто готові прислухатися до подкастерів, а вже трудяться над забезпеченням більш зручних умов співпраці. Нові можливості для слухачів і творців подкастів, як передбачається, дебютують в операційній системі iOS 10.

Відзначимо, що в квітні цього року подкасти з'явилися в магазині Google Play Music. Ще в жовтні минулого року Google почала залучати подкастер, коли анонсувала плани по запуску подкастів. З тих пір вдалося залучити чимало відомих ведучих. Тепер користувачі Android-пристроїв можуть самостійно оцінити новий сервіс і доступний контент.

Секція подкастів в Google Play Music пропонує контекстні рекомендації, ґрунтуючись на активності і інтересах користувача. Також формуються рекомендовані списки по ключових темах. Ці функції покликані зробити сервіс від Google більш конкурентним в порівнянні з iTunes.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Гоночна аркада Go Rally вийшла ексклюзивно для Apple TV

Apple позиціонує Apple TV нового покоління в тому числі як ігрову платформу, але по-справжньому хороших ігор для неї поки вийшло не так багато. Гоночна аркада Go Rally від чеської студії Inputwish покликана виправити цю ситуацію. Вам буде запропоновано понад 100 трас і велика кількість машин, режим “кар’єри” і гонки на час, просте управління за допомогою […]

Для чого насправді були створені Apple Watch?

Годинники Apple Watch, що відзначили нещодавно свій перший день народження, як і раніше бачаться багатьом шанувальникам бренду такою собі штучкою, покупка якої може бути виправдана тільки у винятковому і неймовірному випадку. І це цілком логічно, адже концепція «розумних» годинників не зовсім звичайна за своєю суттю. Вони сприймаються нами як багатофункціональні гаджети з фільмів про далеке […]

У Samsung не заладилося. Прибуток компанії звалився до 40%

Слабкий попит на смартфони і мобільні дисплеї скоротив чистий прибуток південнокорейського гіганта за останній квартал на 40%. Більше того, Samsung, як, втім, і Apple, не розраховує на значне покращення ситуації в нинішньому році. Незважаючи на те, що виручка компанії за IV квартал склала 45,5 $ млрд., що лише на 1% більше, ніж минулорічний показник, а операційний прибуток […]