Apple організувала зустріч з топовими подкастерами в штаб-квартирі компанії. Про це пише газета The New York Times. Розробники і керівництво компанії вислухали їхні скарги і пропозиції щодо розвитку сервісу.

У багатьох, хто записує власні подкасти, накопичилися питання до Apple. Подкастери вважають, що в Купертіно як і раніше ставляться до аудіозаписів по підписці як до безкоштовної послуги, яка не здатна просувати її фірмові продукти. Керівництво Apple вирішило організувати зустріч з представниками індустрії та обговорити їх претензії.

Одне з головних невдоволень подкастер стосується обмеженого доступу до неї. Вони не знають точно кількість завантажень і своїх передплатників в iTunes. Подкастер вважають, що у компанії ці дані є, але вона тримає їх у секреті. Інша проблема стосується непродуманої інтеграції з соціальними мережами. На думку подкастер, Apple слід більше уваги приділяти даному напрямку.

Як зазначає видання, глава корпорації з програмного забезпечення і сервісів Едді Кью особисто не був присутній на зустрічі, але співробітники передали йому всі побажання подкастерів. На заході компанія не дала ніяких обіцянок. Проте, в Apple дали зрозуміти, що не просто готові прислухатися до подкастерів, а вже трудяться над забезпеченням більш зручних умов співпраці. Нові можливості для слухачів і творців подкастів, як передбачається, дебютують в операційній системі iOS 10.

Відзначимо, що в квітні цього року подкасти з'явилися в магазині Google Play Music. Ще в жовтні минулого року Google почала залучати подкастер, коли анонсувала плани по запуску подкастів. З тих пір вдалося залучити чимало відомих ведучих. Тепер користувачі Android-пристроїв можуть самостійно оцінити новий сервіс і доступний контент.

Секція подкастів в Google Play Music пропонує контекстні рекомендації, ґрунтуючись на активності і інтересах користувача. Також формуються рекомендовані списки по ключових темах. Ці функції покликані зробити сервіс від Google більш конкурентним в порівнянні з iTunes.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Скільки буде коштувати iPhone, якщо його почнуть виробляти в США

Днями Дональд Трамп поділився своїми планами, до втілення яких він приступить після остаточного вступу на нову посаду. Однією з його ініціатив є вихід з транстихоокеанського партнерства, яке, за словами Трампа, абсолютно не вигідне для США. Новий президент Америки відзначає, що жителі США схильні підтримувати американських виробників. Однак якщо великі компанії перенесуть своє виробництво в США, вартість […]

Через Flash Player поширюється новий вірус

В Adobe впевнені, що він вражає всі платформи. Не минуло й місяця з виявлення та усунення попередньої уразливості в плеєрі Adobe Flash, як трапився черговий казус. Зловмисники знайшли нову лазівку для експлойта, під назвою CVE-2016-1019, і вже користуються нею. Ця вразливість є в комп'ютерах на базі ОС Windows 10 (як і більш ранніх версіях ОС), […]

Apple проиграла судебный процесс по использованию чужих патентных разработок

Патентные войны являются настоящим трендом современного рынка, уводя деньги из кармана одной компании и поощряя деятельность другой. Сегодня стало известно, что Apple проиграла судебный процесс американской компании Mobile Telecommunications Technologies LLC. Компания из Купертино была оштрафована федеральным судом  техасского города Маршалл за незаконное использование технологий сторонней компании в своих iдевайсах. В 1994 и 1996 годах […]