Незважаючи на те, що смарт-годинники, як правило, мають набагато більші функціональні можливості в порівнянні з фітнес-трекерами, останні помітно перевершують їх.

Згідно з результатами дослідження компанії Kantar Worldpanel Comtech, три з чотирьох носимих пристроїв, що використовуються жителями США, – фітнес-трекери. Потрібно відзначити, що ринок цих пристроїв, як і раніше, невеликий. Наприклад, в групі дослідників компанії Kantar тільки 12,2% використовують переносну електроніку.

Найбільший виробник трекерів Fitbit контролює близько 50% американського ринку носимих пристроїв, а на Apple Watch доводиться тільки 6,8% ринку.

У Європі інтерес до смарт-браслетів значно слабший, ніж в США. У Британії, Німеччини, Франції та Італії, де також проводилися дослідження, тільки 6,6% користувачів використовують носимі пристрої. Fitbit займає 18,5% ринку, за ним слідує Apple з 14%, а на третьому місці розташувалася Samsung з показником в 11,6%.

Kantar вказує, що головними критеріями при виборі подібних гаджетів є бренд, простота у використанні, а також функціональність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Раз в году и iPhone стреляет

    Уникальный случай произошел в тихом городке Кеннебанк. Утром в эту пятницу в средней школе прямо на уроке девочке пришлось снять штаны.      Причиной этому стал iPhone. Нет, ей не пришлось так выпрашивать себе телефон, совсем наоборот – он испугал ученицу. Резкий хлопок и дым застал врасплох весь класс. Никто не ожидал, что […]

Apple объединит мобильные устройства с помощью новой биометрической технологии

   Новая разработка, подготовленная специалистами компании Apple, позволит объединить мобильные устройства, используя для этого биометрические данные. Патент на данное изобретение уже выдало соответствующее ведомство Соединённых штатов.    Патент получил номер 20140068725. Он известен под названием ‘Беспроводная коммуникация и соединение мобильных устройств с помощью биометрических данных’. Разработка способна упростить работу владельцев нескольких смартфонов и планшетов, так […]

Lenovo відмовиться від своєї графічної оболонки на користь чистого Android

Представник Lenovo заявив, що компанія відмовляється від оболонки Vibe Pure UI. Всі майбутні смартфони компанії будуть працювати на чистому Android. Lenovo поступово переймає досвід своєї дочірньої компанії Motorola. Відмова від власної оболонки дозволить прискорити оновлення смартфона і поліпшити користувальницький інтерфейс. За словами глави маркетингу індійського підрозділу Lenovo Ануй Шарма, Lenovo вирішила звернути увагу на пропозиції […]