Користувачі Windows 7 скаржаться на повернення примусового апдейта KB3035583, який гримів влітку 2015 року. Знаменитий він тим, що без відома користувачів викачує файли оновлення до Windows 10.

Оновлення готує систему до переходу на Windows 10, автоматично завантажуючи всі необхідні файли. Зокрема, після установки KB3035583 на комп'ютері з'являється програма «Get Windows 10», яка перевіряє систему на сумісність з новою ОС. Потім на ПК викачуються файли, які з мінімальною участю користувача дозволяють оновити операційну систему.

KB3035583 вперше з'явився влітку 2015 року при підготовці перехода систем Windows 7 і Windows 8.1 на Windows 10. З ним з'явився додаток, що перевіряє апаратну сумісність комп'ютерів і дозволяє зарезервувати Windows 10.

Не бажаючим оновлюватися необхідно видалити і приховати оновлення або ж скористатися сторонніми програмами, що блокують оновлення. Однак періодично апдейт активується і його доводиться видаляти заново.

До ризику установки оновлення схильні користувачі, у яких включена автоматична установка рекомендованих оновлень. У списку з іншими KB3035583 можна просто не помітити.

Напередодні Microsoft офіційно заявила, що користувачі можуть безкоштовно оновитися до Windows 10 аж до 29 липня поточного року, потім установка «десятки» стане платною і буде коштувати 119 доларів. Таким чином, компанія в своєму офіційному блозі підтвердила плани, анонсовані близько року тому: через три місяці Windows 10 можна буде придбати тільки за гроші.

У Microsoft відзначили, що на даний момент Windows 10 встановлена ​​приблизно на 300 млн пристроїв, серед яких комп'ютери, планшети, смартфони, приставки Xbox One і навіть окуляри доповненої реальності HoloLens. Компанія розраховує, що через кілька років під управлінням Windows 10 буде працювати мільярд різних гаджетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Розганяємо iPhone

Вже не раз наша редакція дає вам підказки про те, як змусити ваш iPhone працювати швидше. Одна з цих рекомендацій – очищення оперативної пам'яті від інформації, споживаної включеними у фоновому режимі програмами. До сьогодні ми могли використовувати тільки два методи зробити це: поступово вивантажити весь софт з пам'яті або перезапустити смартфон. Не так давно ми […]

Google Assistant згодом може з’явитися і на iOS

До недавнього часу голосовий помічник Google Assistant був доступний досить обмеженому числу користувачів, проте днями ситуація змінилася: доступ до голосового асистента почали отримувати власники смартфонів на Android Marshmallow і Nougat. При цьому Інтернет-гігант не планує зупинятися на досягнутому. Як зазначив директор з управління продуктами Google Гуммі Хафштайнссон в рамках MWC 2017, компанія хоче зробити Google […]

GAMES. Spartan Wars: Elite Edition

Spartan Wars: Elite Edition – это многопользовательская онлайн MMORTS от известной компании Tap4Fun для ОС iOS. Для всех любителей Спарты и спартанцев! Тесты игры окончились весной 2013 года. Игра на настоящий момент переведена на 12 языков, в том числе и на русский.  Спарта – это сила! Многие игроки обожают древних воинов, не крестоносцев, римлян, или […]