За чутками, Apple планує випустити власний автомобіль на рік раніше – вже в 2019 році. Вище керівництво компанії дало зелене світло проекту Titan і найближчим часом планує збільшити число працюючих над ним фахівців. Тим часом, конкуренти на автомобільному ринку не сильно побоюються виходу на ринок IT-гіганта. Принаймні, декларують це.

 

Бренд-менеджер Volkswagen Юрген Стакманн заявив, що його компанію не лякає рішення Apple і Google почати роботу в автобізнесі. У цій індустрії досвід є вирішальним фактором і тут Volkswagen поза конкуренцією.

«Нас не лякає конкуренція з Google і Apple в сфері автомобілів, – зазначив Стакманн. – У нас є досвід в таких надзвичайно складних областях, як створення двигунів і коробок передач, а електромотори є досить непростими технологічними рішеннями. Все може звестися до того, що почнеться гонка за лідерство в автомобільній промисловості між творцями "софта" і "заліза" ».

Очікується, що Apple випустить свій перший автомобіль до кінця десятиліття, і це може бути компактна модель, використовувана для короткочасної оренди. Дане явище вже встигло забруднити «великий і могутній» транскрибіруваним терміном «кар-шерінг» (від англ. Car sharing – "спільне використання автомобіля"). Передбачається, що Apple вийде на ринок аналогічних послуг в Європі з власним транспортним засобом, який на перших порах не буде оснащуватися автопілотом, але в подальшому неодмінно їм обзаведеться.

 

Як повідомляють деякі джерела, в ролі підрядника з випуску автомобілів Apple може виступити канадсько-австрійський концерн Magna, який випускає деякі машини і їх компоненти на замовлення марок BMW і Mini.

Що стосується планів Google, то вже відомо, що розробкою безпілотних автомобілів компанії займеться автомобільний концерн Fiat. Обидві фірми вже підтвердили, що до кінця цього року почнеться тестування першої партії в 100 автономних автомобілів. Йдеться про новий мінівен Pacifica американської корпорації Chrysler, яка належить Fiat. Це перший випадок, коли Google уклала офіційний контракт з одним з лідерів автомобільної галузі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Мир замер в ожидании реакции Apple на Android Wear

После того, как на минувшей неделе интернет-гигант Google сообщил о создании операционной системы Android Wear, предназначенной для носимых устройств, весь мир забеспокоился о том, какой будет реакция компании Apple на это известие. В течение долгих лет поклонникам яблочной корпорации приходилось довольствоваться лишь слухами об iWatch. Теперь же, когда рынок начал всё активнее развиваться в этом […]

Число замовлень на смартфон Nokia 6 перевищило мільйон

Nokia повернулася на ринок смартфонів. На початку січня компанія HMD Global, якій належать ексклюзивні права на бренд, представила в Китаї смартфон Nokia 6. Судячи з кількості попередніх замовлень на новинку, попит на комунікатор виявився значним. Минулого тижня були відкриті попередні замовлення на Nokia 6 в Китаї. Тільки за добу число оформлених замовлень на смартфон досягло […]

Обзор Space Pack

В настоящее время техника Apple демонстрирует одни из наиболее впечатляющих показателей по автономной работе. Однако, даже учитывая это, все же порой iPhone 5s не может дотянуть до конца рабочего дня. А об длительных путешествиях и говорить не приходиться, тем более, если учитывать, что обычно в данном случае мобильные устройства используются довольно активно. В решении данной […]