У минулому році генеральний директор Apple Тім Кук провів зустріч з віце-прем'єром Держради КНР Лю Яньдун. На зустрічі обговорювалися шляхи розширення співробітництва між Китаєм і США в сфері науки і освіти. Цього року глава Apple планує знову відвідати Китай з офіційним візитом, але цілі будуть дещо інші.

Як повідомляє Reuters, Тім Кук домовився про зустріч з «високопоставленими чиновниками Китайської Народної Республіки». Візит глави Apple в країну відбудеться в той час, коли компанія зіткнулася з проблемами на одному з найважливіших для себе ринків.

Джерела Reuters повідомили, що Кук має намір провести зустріч з керівництвом уряду країни і лідерами правлячої комуністичної партії. Зокрема, гендиректор планує поспілкуватися з відповідальними за пропаганду чиновниками. В Apple цю інформацію ніяк не коментують.

У квітні цього року в Китаї були заблоковані сервіси iBooks Store і iTunes Movies після того, як в країні обмежили публікації контенту від іноземних видавців в інтернеті. Також китайські чиновники стурбовані небажанням Apple передавати владі країни вихідний код iOS. Раніше стало відомо, що в 2019 році офіційний Пекін збирається отримати контроль над 75% технологічних продуктів, використовуваних китайськими фінансовими організаціями. У Китаї мають намір змусити зарубіжні компанії, що займаються продажем комп'ютерного обладнання місцевим банкам, відкрити вихідні коди цього ПО. Від цього можуть постраждати найбільші американські корпорації, включаючи Apple.

Блокування iBooks Store і iTunes Movies не перший випадок, коли сервіси Apple стають недоступні в Китаї. Додаток Apple для читання новин News, який компанія запустила в 2015 році і який доступний жителям США, Великобританії і Австралії, також не працює в Китаї. Коли користувачі Apple News знаходяться в Піднебесній і намагаються отримати доступ до сервісу, вони бачать повідомлення, що його робота «Не підтримується в поточному регіоні».

Apple вважає китайський ринок найбільш пріоритетним після американського. У минулому році Китай вперше випередив США, ставши найбільшим в світі ринком за обсягом поставок iPhone. За підсумками другого кварталу 2016 фінансового року Apple оголосила про значне падіння продажів в Китаї – на 26% рік до року. Це більше, ніж в середньому по світу, де падіння склало 13%. При цьому Кук заявив, що дивиться «оптимістично» на можливості розвитку Apple в Китаї. Під час минулого візиту в Пекін глава корпорації відкрив рахунок у популярній китайської соцмережі Weibo і привітав жителів країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple взяла в команду эксперта по сну

Компания Apple продолжает принимать в команду экспертов в медицинских областях. В феврале стало известно, что на работу в американскую компанию перешел Рой Рейманн, профессионал в области сна. Точнее, в изучении сна, проблем со сном и того, как их можно решать. Ранее Рейманн работал в подразделении Philips Research известной на весь мир компании Philips. Его основной […]

Полезные советы по экономии зарядки батареи на iPhone 5

     Iphone 5, в отличии от четвертого, имеет более хорошую батарею. Однако, проблемы с быстро заканчивающимся зарядом имеют место быть и в обновленном гаджете. В этой статье будут приведены некоторые способы сохранения заряда, а также те варианты, из – за которых зарядка может быстро садиться.      Конечно, лучший способ сохранения заряда – практически […]

Новий твік для смартфонів iPhone автоматично показує іконку ліхтарика на екрані блокування при слабкому освітленні

Flash – новий корисний твік для пристроїв з джейлбрейк, який аналізує рівень освітленості в приміщенні та активує в потрібних ситуаціях на iPhone іконку для швидкого увімкнення ліхтарика. Твік розробили Девід Голдман та Ендрю Ебош в рамках конкурсу Tweal Batlles 2015.   Flash не має жодних опцій та не потребує жодних налаштувань після встановлення. Виявившись у […]