У п'ятницю Apple анонсувала новий тарифний план для користувачів Apple Music. Ініціатива стосується учнів і студентів, які тепер можуть підписатися на музичний сервіс зі знижкою в 50%.

На багато продуктів компанії з Купертіно, включаючи Mac і iPad, поширюються спеціальні знижки. Вони доступні учням, студентам, прийнятим в університет, батькам, які здійснюють покупки для студентів, викладачів і співробітників навчальних закладів усіх рівнів. З сьогоднішнього дня під програму потрапляє підписка на стрімінговий сервіс Apple.

Новий тарифний план для Apple Music передбачає оплату половини вартості – $ 4,99 замість $ 9,99. Як уточнили представники Apple, на даний момент програма діє на території семи країн: США, Великобританії, Німеччини, Данії, Ірландії, Австралії та Нової Зеландії. Всі нюанси використання музичного сервісу для студентів, які володіють пристроєм на iOS викладені на офіційному сайті компанії.

На кінець квітня число передплатників потокового сервісу Apple Music становило 13 мільйонів. З лютого службі вдалося набрати близько 2 мільйонів передплатників – приблизно два місяці тому їх було 11 мільйонів.

Apple Music існує лише десять місяців, проте вже встиг набрати величезну популярність – за швидкістю зростання він не поступається ведучому музичного сервісу Spotify, яким вже близько восьми років. Втім, багато в чому це заслуга iOS – адже на базі мобільної операційної системи працює мільярд активних пристроїв. Також серед переваг Apple Music – ексклюзивний контент від виконавців на кшталт Future, The 1975 і Drake, а також інтеграція з iTunes.

В наступному місяці, за чутками, Apple збирається повністю оновити Apple Music і зробити його «більш інтуїтивним для використання». У компанії поліпшать інтеграцію функцій потокового відтворення і завантаження, допрацюють радіо. Оновлений Apple Music продемонструють на конференції WWDC 2016.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Форми Mac Pro продовжують розбурхувати уяву адептів PC

Хто б міг подумати, що настільки неоднозначний форм-фактор останнього на сьогоднішній день Mac Pro надихне таку кількість PC-послідовників? Цього разу проект під назвою Dune Case вирішив зібрати грошей на своє дітище на Kickstarter. Отже, що ми маємо? Dune Case має циліндричну форму. Всередині можна розмістити материнську плату типорозміру Mini-ITX (170 × 170 мм), пару накопичувачів […]

Boston Dynamics представила стрибучого робота на колесах

Компанія Boston Dynamics офіційно представила колісного робота під назвою Handle. Boston Dynamics більше відома своїми двоногими і чотириногими роботами, і використання коліс для неї – це сміливий експеримент. Втім, Handle виявився не менш вражаючим і забавним на демонстрації, ніж її собако-роботи. Робот переміщається зі швидкістю до 14,4 км/год і здатний стрибати на 1,2 м вгору. […]

Новий месенджер дозволить повернути випадково відправлене повідомлення і захистити переписку від чужих очей

Практично кожен користувач хоч раз хотів би видалити тільки що відправлене повідомлення. Така можливість напевно допомогла б тисячам людей уникнути незручних ситуацій і неприємних розмов. Допомогти користувачам вирішили творці мобільного мессенджера Privates, який дозволяє повернути відправлене повідомлення, якщо співрозмовнику з яких-небудь причин не варто його бачити. Варто мати на увазі, однак, що повідомлення не може […]