У п'ятницю Apple анонсувала новий тарифний план для користувачів Apple Music. Ініціатива стосується учнів і студентів, які тепер можуть підписатися на музичний сервіс зі знижкою в 50%.

На багато продуктів компанії з Купертіно, включаючи Mac і iPad, поширюються спеціальні знижки. Вони доступні учням, студентам, прийнятим в університет, батькам, які здійснюють покупки для студентів, викладачів і співробітників навчальних закладів усіх рівнів. З сьогоднішнього дня під програму потрапляє підписка на стрімінговий сервіс Apple.

Новий тарифний план для Apple Music передбачає оплату половини вартості – $ 4,99 замість $ 9,99. Як уточнили представники Apple, на даний момент програма діє на території семи країн: США, Великобританії, Німеччини, Данії, Ірландії, Австралії та Нової Зеландії. Всі нюанси використання музичного сервісу для студентів, які володіють пристроєм на iOS викладені на офіційному сайті компанії.

На кінець квітня число передплатників потокового сервісу Apple Music становило 13 мільйонів. З лютого службі вдалося набрати близько 2 мільйонів передплатників – приблизно два місяці тому їх було 11 мільйонів.

Apple Music існує лише десять місяців, проте вже встиг набрати величезну популярність – за швидкістю зростання він не поступається ведучому музичного сервісу Spotify, яким вже близько восьми років. Втім, багато в чому це заслуга iOS – адже на базі мобільної операційної системи працює мільярд активних пристроїв. Також серед переваг Apple Music – ексклюзивний контент від виконавців на кшталт Future, The 1975 і Drake, а також інтеграція з iTunes.

В наступному місяці, за чутками, Apple збирається повністю оновити Apple Music і зробити його «більш інтуїтивним для використання». У компанії поліпшать інтеграцію функцій потокового відтворення і завантаження, допрацюють радіо. Оновлений Apple Music продемонструють на конференції WWDC 2016.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Колишні співробітниці Microsoft навчать американців друкувати круглі телефони на 3D-принтері

Стартап Dtoor, заснований колишніми співробітницями Microsoft, планує провести в містах США ряд воркшопів, на яких навчить людей створювати круглі телефони за допомогою 3D-принтера. Для цього Dtoor запустив кампанію на Kickstarter. «Якщо ви коли-небудь хотіли власноруч зібрати телефон – наше заняття для вас», – пишуть розробниці телефону Христина Кір і Лінда Інагава. Вони обіцяють за 3 […]

Як змінити швидкість відкриття доку на Mac

У Mac така кількість опцій для настройки системи, що про багато из них навіть не підозрюють. Але сьогодні ми не про це. Сьогодні ми будемо допомагати всім, хто ховає свій док і кому набридає затримка при його запуску. Таких чимало. Насправді, секундна затримка грає роль буфера – док не вискакує кожен раз, як чорт із табакерки. Але […]

Приложение «ВКонтакте» для iPhone и iPad получило обновление: добавлены рекламные сообщения

Согласно информации, которая была предоставлена IT-евангелистом «ВКонтакте», Альбертом Усмановым, 16 февраля текущего года социальная сеть «ВКонтакте» смогла запустить рекламу в мобильном приложении для устройств на базе iOS (iPhone и iPad). В ленте пользователя мобильная реклама будет в форме специального баннера. Для того, чтобы пользователь мог отличить рекламное сообщение от других новостей – в нижнем правом […]