У п'ятницю Apple анонсувала новий тарифний план для користувачів Apple Music. Ініціатива стосується учнів і студентів, які тепер можуть підписатися на музичний сервіс зі знижкою в 50%.

На багато продуктів компанії з Купертіно, включаючи Mac і iPad, поширюються спеціальні знижки. Вони доступні учням, студентам, прийнятим в університет, батькам, які здійснюють покупки для студентів, викладачів і співробітників навчальних закладів усіх рівнів. З сьогоднішнього дня під програму потрапляє підписка на стрімінговий сервіс Apple.

Новий тарифний план для Apple Music передбачає оплату половини вартості – $ 4,99 замість $ 9,99. Як уточнили представники Apple, на даний момент програма діє на території семи країн: США, Великобританії, Німеччини, Данії, Ірландії, Австралії та Нової Зеландії. Всі нюанси використання музичного сервісу для студентів, які володіють пристроєм на iOS викладені на офіційному сайті компанії.

На кінець квітня число передплатників потокового сервісу Apple Music становило 13 мільйонів. З лютого службі вдалося набрати близько 2 мільйонів передплатників – приблизно два місяці тому їх було 11 мільйонів.

Apple Music існує лише десять місяців, проте вже встиг набрати величезну популярність – за швидкістю зростання він не поступається ведучому музичного сервісу Spotify, яким вже близько восьми років. Втім, багато в чому це заслуга iOS – адже на базі мобільної операційної системи працює мільярд активних пристроїв. Також серед переваг Apple Music – ексклюзивний контент від виконавців на кшталт Future, The 1975 і Drake, а також інтеграція з iTunes.

В наступному місяці, за чутками, Apple збирається повністю оновити Apple Music і зробити його «більш інтуїтивним для використання». У компанії поліпшать інтеграцію функцій потокового відтворення і завантаження, допрацюють радіо. Оновлений Apple Music продемонструють на конференції WWDC 2016.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Hiboo. Міні-революція в світі месенджерів

Анонсовано месенджер, який дозволяє бачити текст, що набирається співрозмовником.  Для тих, хто втомився бачити багатокрапку в iMessage або фразу «співрозмовник пише» в інших мобільних месенджерах є гарна новина. 30 січня в App Store відбудеться реліз додатку Hiboo, в якому буде відразу видно що саме пише співрозмовник, навіть якщо він не натиснув кнопку «відправити». За словами програмістів, настільки […]

Японський експеримент зі збору космічного сміття закінчився невдачею

Космічний корабель «Коноторі-6», запущений японським аерокосмічним агентством, повинен був ще днями зайнятися збором космічного сміття на орбіті, тому на нього покладали великі надії, але він, на жаль, не зміг впоратися із завданням. Інформаційне агентство РІА «Новости» з посиланням на телеканал NHK повідомляє, що космічний сміттяр мав розтягнути металевий трос, загальна довжина якого становить 700 метрів, […]

WikiLeaks опублікував новий набір секретних документів ЦРУ

Опублікований WiliLeaks файл «Vault 7» містить 8,760 документів, нібито отриманих із захищеної мережі ЦРУ в Ленглі, штат Вірджинія. Документи описують ряд експлойтів і хакерських інструментів. Отримані файли містять численні експлойти для iOS і Android пристроїв, випущених в 2014-2016 роках. Агентство Національної Безпеки, мабуть, мало великий успіх в проникненні саме в Android пристрою – 24 виявлених […]