Весь секрет у хвилях.

Уявіть, що перед вами лежить три однакові ноутбуки, смартфони або планшети, випущені під маркою одного бренду. У кожного ідентичні характеристики, колір корпусу і повна відсутність будь-яких візуальних відмінностей. Як визначити, який з гаджетів належить саме вам, не включаючи девайси?

У компанії Disney Research на це є власне рішення. Розробники створили портативний сканер, який вміє визначати конкретний пристрій по створюваному електромагнітному полю. Як з'ясувалося, унікального для кожного електронного приладу.

Навіть дві повністю однакові моделі мають різні електромагнітні поля. Під час тестування, Disney Research зуміли розпізнати 30 з 40 пристроїв. Цікаво, що найбільше проблем з визначенням виникло при спробах розпізнати iPhone. Розробники пов'язують це зі специфічним розподілом частот смартфону від Apple.

Робота над портативним сканером триває, а вже найближчим часом Disney планує запустити серійне виробництво свого пристрою.

Найприємніше – вартість сканера. Розробка Disney обійдеться всього в $10 і може стати відмінним рішенням для установки в турнікетах і детекторах, які розміщують в маркетах, аеропортах та інших місцях з посиленим контролем безпеки.

Сама ж компанія в якості перспективного напрямку розвитку бачить варіант використання сканерів для пошуку загублених смартфонів або ноутбуків. Досить буде навести сканер на конкретний електронний пристрій і можна буде дізнатися контактні дані для зв'язку з його власником.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple возвращает деньги за покупки

Увидеть навороченный смартфон в руках ребенка не составляет проблем. Родители балуют своих чад, зачастую даже не задумываясь о том, что их дети могут делать с таким гаджетом, подключенным к интернету. Одной из возникших проблем стала возможность детей совершать необдуманные покупки в играх и приложениях. И это неединичные случаи! Такого рода покупки стали массовыми и легли […]

iWatch получит швейцарскую прописку?

   Все привыкли, что современные электронные гаджеты, в большинстве своем, производятся в Китае, что связано с высокой степенью автоматизации производства, низкой стоимостью рабочей силы и минимальными налогами. При этом надпись Assembled in China (Собрано в Китае) уже давно не воспринимается в качестве синонима низкого качества и недолговечности. Впрочем, весьма вероятно, что новый гаджет от Apple […]

Лучшие репозитории в Cydia. Часть 2

Привет всем! Продолжая серию статей о Cydia хотелось бы познакомить вас с джентельменским набором любого свитера или хакера. Список включает в себя необходимые для установки и взлома приложений.   1) Appaddict – установщик скаченных приложений на самом девайсе (iPhone, iPad, iPod). Скачать можно с официального сайта -http://www.appaddict.org/app/ 2) 25PP Helper – установщик пиратских приложений на […]