Весь секрет у хвилях.

Уявіть, що перед вами лежить три однакові ноутбуки, смартфони або планшети, випущені під маркою одного бренду. У кожного ідентичні характеристики, колір корпусу і повна відсутність будь-яких візуальних відмінностей. Як визначити, який з гаджетів належить саме вам, не включаючи девайси?

У компанії Disney Research на це є власне рішення. Розробники створили портативний сканер, який вміє визначати конкретний пристрій по створюваному електромагнітному полю. Як з'ясувалося, унікального для кожного електронного приладу.

Навіть дві повністю однакові моделі мають різні електромагнітні поля. Під час тестування, Disney Research зуміли розпізнати 30 з 40 пристроїв. Цікаво, що найбільше проблем з визначенням виникло при спробах розпізнати iPhone. Розробники пов'язують це зі специфічним розподілом частот смартфону від Apple.

Робота над портативним сканером триває, а вже найближчим часом Disney планує запустити серійне виробництво свого пристрою.

Найприємніше – вартість сканера. Розробка Disney обійдеться всього в $10 і може стати відмінним рішенням для установки в турнікетах і детекторах, які розміщують в маркетах, аеропортах та інших місцях з посиленим контролем безпеки.

Сама ж компанія в якості перспективного напрямку розвитку бачить варіант використання сканерів для пошуку загублених смартфонів або ноутбуків. Досить буде навести сканер на конкретний електронний пристрій і можна буде дізнатися контактні дані для зв'язку з його власником.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Лорен Гуд: розпізнавання сили натискання на дисплей в iPhone 6s – це інноваційна технологія

Багато журналістів по всьому світу часто висловлювали думку, що 3D Touch не приносить нічого революційного та дивовижного на мобільні гаджети. Відомий журналіст Лорен Гуд, що працює у виданні The Verge, нещодавно заявив, що це неправда.  Гуд впевнений, що 3D Touch – це дійсно інноваційна та надзвичайно цікава технологія, яка відкриває тисячі різних варіантів застосування, причому […]

Обновленный «Твиттер» позволяет делиться твитами в личных сообщениях

Вчера вечером в свет вышла новая версия социальной сети «Твиттер», захватив апгрейдом и официальные клиенты для iOS и Android. Обновление исправило ряд критических ошибок, а также добавило расширенный функционал в вопросе обмена личными сообщениями. Теперь каждый блогер может делиться с собеседником в личной переписке необходимой записью. Для этого у твита нужно нажать на кнопку «еще» […]

Приобрести «умные» часы Apple Watch смогут только посетители официальных магазинов Apple Store

Согласно информационному сообщению германского ресурса Apfelpage, «умные» часы от калифорнийского производителя Apple будут продаваться исключительно в сети магазинов Apple Store.Следует напомнить, что подобным образом во главе со Стивом Джобсом «яблочная» компания поступила в далеком 2007 году, когда был выпущен оригинальный iPhone. Только спустя некоторое время iPhone можно было приобрести у дистрибьюторов. Сегодня уже достоверно известно, […]