І випередили ФБР.

За даними LA Times, співробітники поліцейського управління Лос-Анджелеса знайшли спосіб зламати заблокований iPhone 5s. Гаджет проходить у справі про вбивство дружини актора Майкла Джейса. (Джейса можна побачити в серіалі про поліцейських «Щит».) Актор зізнався поліції в тому, що застрелив дружину на очах у дітей. Суд доведе, чи було це навмисне вбивство, чи Джейс діяв в стані афекту (через ревнощі).

Дані з iPhone 5s, що належав Ейпріл Джейс, могли б пролити світло на деталі вбивства. Кажуть, що актор посварився з дружиною в SMS-листуванні, дізнавшись про зраду, і застрелив її. Інформація, яку слідчі витягли з пам'яті смартфона, поки не розголошена. Мовчать представники поліцейського управління і про спосіб злому гаджета.

Дозвіл на злом пристрою дав суд вищої інстанції округу Лос-Анджелес. У документі сказано, що поліція розшукала судового експерта, який спеціалізується на смартфонах. Саме він і зміг зламати пристрій. Доступ до вмісту iPhone 5s отримали не тільки слідчі, а й юристи Майкла Джейса.

Виникає питання: звідки в поліції Лос-Анджелеса взявся фахівець, який зміг успішно розкрити iPhone 5s, захищений технологією Secure Enclave? Чому у ФБР в такому випадку не вийшло зламати iPhone 5c терориста з Сан-Бернардіно? Адже там про Secure Enclave мова не йде.

Нагадаємо, отримавши допомогу нібито від сторонніх хакерів, представники Бюро окремо заявляли, що використаний метод годиться виключно для розблокування iPhone 5c. А ще, поліція Лос-Анджелеса змогла «розкрити» iPhone 5s 18 березня. Але лише 28 березня ФБР офіційно відмовилося від претензій до Apple з приводу злому iPhone Сайеда Фарука. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Українець розробив віконні жалюзі, збираючі сонячну енергію

Український стартапер Євген Ерік в ході конференції iForum, що відбулася позавчора в столиці, представив свою розробку в галузі альтернативної енергетики. Його проект – SolarGaps «розумні» жалюзі, генеруючі електричний струм з сонячного світла. За словами Еріка, всі прототипи сонячних панелей, контролери, а також самі жалюзі спроектовані і виготовлені в Україні, а сама система розрахована на експлуатацію протягом […]

Новое 17-ти ваттное зарядное устройство для неизвестного i-гаджета

Вокруг Apple снова бродят серьёзные слухи. Очередное зарядное устройство – вроде мелочь, если бы не его мощность в 17 Вт, заявленная компанией-гигантом. При этом доподлинно известно, что устройства с подобной мощностью в производстве нет (по крайней мере пока).     Компьютеры исключаются сразу, ведь самое малое, что нужно для MacBook – 45 Вт. С другой стороны […]

Способы борьбы с быстрой разрядкой аккумулятора на iOS 7.1

Для большинства пользователей iOS 7.1 является просто настоящим глотком свежего воздуха. Ведь она намного стабильнее, быстрей, настоящей и живее своей предшественницы. Однако здесь также не обошлось без неприятных моментов. Хотя и не все, но довольно много владельцев яблочных девайсов столкнулись с быстрой разрядкой батареи. Эта проблема явно программная и, конечно ее решат в следующем обновлении, […]