І випередили ФБР.

За даними LA Times, співробітники поліцейського управління Лос-Анджелеса знайшли спосіб зламати заблокований iPhone 5s. Гаджет проходить у справі про вбивство дружини актора Майкла Джейса. (Джейса можна побачити в серіалі про поліцейських «Щит».) Актор зізнався поліції в тому, що застрелив дружину на очах у дітей. Суд доведе, чи було це навмисне вбивство, чи Джейс діяв в стані афекту (через ревнощі).

Дані з iPhone 5s, що належав Ейпріл Джейс, могли б пролити світло на деталі вбивства. Кажуть, що актор посварився з дружиною в SMS-листуванні, дізнавшись про зраду, і застрелив її. Інформація, яку слідчі витягли з пам'яті смартфона, поки не розголошена. Мовчать представники поліцейського управління і про спосіб злому гаджета.

Дозвіл на злом пристрою дав суд вищої інстанції округу Лос-Анджелес. У документі сказано, що поліція розшукала судового експерта, який спеціалізується на смартфонах. Саме він і зміг зламати пристрій. Доступ до вмісту iPhone 5s отримали не тільки слідчі, а й юристи Майкла Джейса.

Виникає питання: звідки в поліції Лос-Анджелеса взявся фахівець, який зміг успішно розкрити iPhone 5s, захищений технологією Secure Enclave? Чому у ФБР в такому випадку не вийшло зламати iPhone 5c терориста з Сан-Бернардіно? Адже там про Secure Enclave мова не йде.

Нагадаємо, отримавши допомогу нібито від сторонніх хакерів, представники Бюро окремо заявляли, що використаний метод годиться виключно для розблокування iPhone 5c. А ще, поліція Лос-Анджелеса змогла «розкрити» iPhone 5s 18 березня. Але лише 28 березня ФБР офіційно відмовилося від претензій до Apple з приводу злому iPhone Сайеда Фарука. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Кількість ігор для Mac продовжує зростати

Згідно з офіційною статистикою сервісу цифрової дистрибуції Steam кількість доступних в ньому ігор для платформи OS X з листопада минулого року зросла на 500 штук і досягла позначки в 3000. Варто зазначити, що більша частина з доступних ігор створена незалежними розробниками і невеликими студіями. Але, як показує практика, і вони здатні створювати цікаві і захоплюючі […]

Тім Кук став незалежним директором Nike

Nike оголосила про призначення глави Apple на посаду незалежного директора в раді директорів компанії. «Ведучий незалежний директор» – так, якщо бути точними, звучить посада Тіма Кука в компанії, що спеціалізується на спортивній екіпіровці. До Nike в ролі незалежного директора приєднується керівник Apple. Це призначення стало одним з вимушених змін в керівному складі компанії, пов’язаних з […]

В апреле Microsoft анонсирует Windows 9

   Компания Microsoft уже в этом году собирается провести анонс своего нового продукта – операционной системы Windows 9. Сама система появится не ранее 2015 года, но презентация в этом году будет сопровождаться выпуском демо-версии для разработчиков, которые возьмутся доводить систему до ума.     Анонс системы будет представлен во время конференции BUILD, которую Microsoft проводит для своих […]