І випередили ФБР.

За даними LA Times, співробітники поліцейського управління Лос-Анджелеса знайшли спосіб зламати заблокований iPhone 5s. Гаджет проходить у справі про вбивство дружини актора Майкла Джейса. (Джейса можна побачити в серіалі про поліцейських «Щит».) Актор зізнався поліції в тому, що застрелив дружину на очах у дітей. Суд доведе, чи було це навмисне вбивство, чи Джейс діяв в стані афекту (через ревнощі).

Дані з iPhone 5s, що належав Ейпріл Джейс, могли б пролити світло на деталі вбивства. Кажуть, що актор посварився з дружиною в SMS-листуванні, дізнавшись про зраду, і застрелив її. Інформація, яку слідчі витягли з пам'яті смартфона, поки не розголошена. Мовчать представники поліцейського управління і про спосіб злому гаджета.

Дозвіл на злом пристрою дав суд вищої інстанції округу Лос-Анджелес. У документі сказано, що поліція розшукала судового експерта, який спеціалізується на смартфонах. Саме він і зміг зламати пристрій. Доступ до вмісту iPhone 5s отримали не тільки слідчі, а й юристи Майкла Джейса.

Виникає питання: звідки в поліції Лос-Анджелеса взявся фахівець, який зміг успішно розкрити iPhone 5s, захищений технологією Secure Enclave? Чому у ФБР в такому випадку не вийшло зламати iPhone 5c терориста з Сан-Бернардіно? Адже там про Secure Enclave мова не йде.

Нагадаємо, отримавши допомогу нібито від сторонніх хакерів, представники Бюро окремо заявляли, що використаний метод годиться виключно для розблокування iPhone 5c. А ще, поліція Лос-Анджелеса змогла «розкрити» iPhone 5s 18 березня. Але лише 28 березня ФБР офіційно відмовилося від претензій до Apple з приводу злому iPhone Сайеда Фарука. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Clarius представила портативний бездротовий УЗД сканер для iOS і Android

На конференції Американського інституту ультразвуку в медицині (American Institute of Ultrasound in Medicine) канадська компанія Clarius Mobile Health представила новий бездротовий портативний УЗД сканер з мобільним додатком для гаджетів на iOS і Android. «Лікарі просили створити портативний ультразвуковий сканер, сумісний з iPhone, – розповідає Лоран Пеліссьє, голова і генеральний директор Clarius Mobile Health. – Завдання […]

Boston Dynamics представила стрибучого робота на колесах

Компанія Boston Dynamics офіційно представила колісного робота під назвою Handle. Boston Dynamics більше відома своїми двоногими і чотириногими роботами, і використання коліс для неї – це сміливий експеримент. Втім, Handle виявився не менш вражаючим і забавним на демонстрації, ніж її собако-роботи. Робот переміщається зі швидкістю до 14,4 км/год і здатний стрибати на 1,2 м вгору. […]

Специалист рассказал о сложности изготовления поддельных отпечатков пальцев в iOS

       После выхода нового iPhone 5s для всех пользователей было очевидно, что звание самого интересного и заметного апгрейда модели можно смело присудить дактилоскопическому сенсору, который встроен в кнопку Home и идентифицирует хозяина гаджета. В связи с повышенным вниманием к этой опции возникло немало как положительных отзывов, так и отрицательных. И, конечно же, масса […]