І випередили ФБР.

За даними LA Times, співробітники поліцейського управління Лос-Анджелеса знайшли спосіб зламати заблокований iPhone 5s. Гаджет проходить у справі про вбивство дружини актора Майкла Джейса. (Джейса можна побачити в серіалі про поліцейських «Щит».) Актор зізнався поліції в тому, що застрелив дружину на очах у дітей. Суд доведе, чи було це навмисне вбивство, чи Джейс діяв в стані афекту (через ревнощі).

Дані з iPhone 5s, що належав Ейпріл Джейс, могли б пролити світло на деталі вбивства. Кажуть, що актор посварився з дружиною в SMS-листуванні, дізнавшись про зраду, і застрелив її. Інформація, яку слідчі витягли з пам'яті смартфона, поки не розголошена. Мовчать представники поліцейського управління і про спосіб злому гаджета.

Дозвіл на злом пристрою дав суд вищої інстанції округу Лос-Анджелес. У документі сказано, що поліція розшукала судового експерта, який спеціалізується на смартфонах. Саме він і зміг зламати пристрій. Доступ до вмісту iPhone 5s отримали не тільки слідчі, а й юристи Майкла Джейса.

Виникає питання: звідки в поліції Лос-Анджелеса взявся фахівець, який зміг успішно розкрити iPhone 5s, захищений технологією Secure Enclave? Чому у ФБР в такому випадку не вийшло зламати iPhone 5c терориста з Сан-Бернардіно? Адже там про Secure Enclave мова не йде.

Нагадаємо, отримавши допомогу нібито від сторонніх хакерів, представники Бюро окремо заявляли, що використаний метод годиться виключно для розблокування iPhone 5c. А ще, поліція Лос-Анджелеса змогла «розкрити» iPhone 5s 18 березня. Але лише 28 березня ФБР офіційно відмовилося від претензій до Apple з приводу злому iPhone Сайеда Фарука. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Pangu випустила джейлбрейк iOS 9.3.3 / 9.3.2 для Windows

Команда хакерів Pangu Team офіційно випустила джейлбрейк iOS 9.3.3 / 9.3.2. Експлоїт сумісний з пристроями iPhone, iPad і iPod touch під управлінням iOS 9.2 – 9.3.3. На даний момент доступна обмежена версія джейлбрейка iOS 9.3.3. Перш за все мова йде про пристрої з підтримкою 64-бітної архітектури. Іншими словами, експлоїт недоступний для iPhone 4s, iPhone 5, […]

Apple запустила акцію, в рамках якої покупки можна повернути до 20 січня 2017 року

У п’ятницю Apple запустила передсвяткову акцію, в рамках якої покупці можуть повернути придбані товари до 20 січня 2017 року. Взяти участь в ній можуть жителі США, Австралії, Канади і деяких країн Європи. За умовами акції покупець може повернути придбані iPhone, iPad, Mac, Apple Watch і Apple TV, якщо вони не підійшли за будь-яких причин. Ці […]

Как выбрать подходящий iPhone?

 Как выбрать подходящий iPhone? ‘Какой iPhone выбрать?’ Этот вопрос задавал себе каждый, кто задумался о покупке хорошего телефона. После решения поменять свой телефон, купить новый телефон жене/мужу, подарить ребенку на день рождение и т.д. вы сталкиваетесь с небольшой проблемой ‘а какой?’. В голове начинается полная каша, когда сейчас ваш выбор пал на новый самсунг, а […]