Онлайн телебачення – новий тренд в сфері інтернет розваг. Amazon активно працює над власною платформою для інтернет телемовлення, а Dish Network і Sony вже запустили свої проекти. Google вирішив не відставати і анонсував сервіс онлайн-ТБ на базі Youtube.

Youtube планує представити сервіс з підписки Unplugged в 2017 і зараз активно веде переговори з медіа компаніями: NBC Universal, Viacom, Twenty-First Century Fox, CBS і тд. Відомо, що розробники вже налаштовують систему хостингу під новий формат.

Інтернет ТБ – ефективне рішення проблеми кабельних провайдерів, які надають в основному готові набори каналів. Можливість користувачеві самостійно вибрати програми, що його цікавлять, і оплатити доступ тільки до них зможе змінити це положення. Також Youtube пропонуватиме спеціальні добірки каналів для любителів комедій, документалістики і тд.

Першим кроком щодо зміни структури відео-хостингу став запуск сервісу без реклами Youtube Red минулої осені. За $9.99 в місяць користувачеві не відображаються рекламні банери і заставки, доступна функція збереження відео для перегляду в офлайн-режимі. Крім того, можна отримати доступ до Google Play Music і дивитися ролики в фоновому режимі. YouTube Red збирається в майбутньому пропонувати ексклюзивний контент за участю популярних блогерів і знаменитостей.

Чутки про інтерес Youtube до сфери інтернет телебачення ходили з 2012, але інформація про конкретні плани з'явилася тільки зараз. Залишається чекати і сподіватися, що Youtube представлять гідний ТБ-сервіс за доступною ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Выпуск 13-дюймового iPad ожидается в следующем году

Неофициальные источники утверждают: Apple работает над созданием 13-дюймового планшета с дисплеем Retina. Как и компания Samsung, которая недавно заявила о том, что в 2014 году в линейке Galaxy появится таблет с экраном 13 дюймов. По данным СМИ, тестовая партия яблочных гаджетов с дисплеем Retina, диагональ которого составляет 13 дюймов, уже запущена в производство. А коммерческий […]

Samsung представила своє бачення циліндричного комп’ютера

Компанія Samsung анонсувала свій новий комп’ютер в нестандартному циліндричному виконанні. І при погляді на нього неминуче виникає відчуття дежавю. Три роки тому, 10 червня 2013 року Apple представила оновлення свого топового комп’ютера Mac Pro. Крім чергового оновлення характеристик, купертінівці показали, яким може бути комп’ютер, крім стандартного незграбного виконання Tower, а також істотно зменшили його габарити, […]

Новий троян атакує Android-пристрої, маскуючись під оновлення Adobe Flash Player

Компанія ESET зафіксувала нову кібератаку, націлену на користувачів мобільних пристроїв під управлінням операційних систем Android. Цього разу  зловмисники розповсюджують шкідливу програму Android/TrojanDownloader.Agent.JI. Цей троян призначений для завантаження і виконання інших зловредів, включаючи банківське ПЗ для крадіжки коштів в системах мобільного банкінгу. Завантажувач поширюється через веб-сайти і соціальні мережі, маскуючись під оновлення для . Проникнувши на […]