Онлайн телебачення – новий тренд в сфері інтернет розваг. Amazon активно працює над власною платформою для інтернет телемовлення, а Dish Network і Sony вже запустили свої проекти. Google вирішив не відставати і анонсував сервіс онлайн-ТБ на базі Youtube.

Youtube планує представити сервіс з підписки Unplugged в 2017 і зараз активно веде переговори з медіа компаніями: NBC Universal, Viacom, Twenty-First Century Fox, CBS і тд. Відомо, що розробники вже налаштовують систему хостингу під новий формат.

Інтернет ТБ – ефективне рішення проблеми кабельних провайдерів, які надають в основному готові набори каналів. Можливість користувачеві самостійно вибрати програми, що його цікавлять, і оплатити доступ тільки до них зможе змінити це положення. Також Youtube пропонуватиме спеціальні добірки каналів для любителів комедій, документалістики і тд.

Першим кроком щодо зміни структури відео-хостингу став запуск сервісу без реклами Youtube Red минулої осені. За $9.99 в місяць користувачеві не відображаються рекламні банери і заставки, доступна функція збереження відео для перегляду в офлайн-режимі. Крім того, можна отримати доступ до Google Play Music і дивитися ролики в фоновому режимі. YouTube Red збирається в майбутньому пропонувати ексклюзивний контент за участю популярних блогерів і знаменитостей.

Чутки про інтерес Youtube до сфери інтернет телебачення ходили з 2012, але інформація про конкретні плани з'явилася тільки зараз. Залишається чекати і сподіватися, що Youtube представлять гідний ТБ-сервіс за доступною ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Программка сканирования музыки на iPhone (Shazam)

Если Вы очень любите слушать музыку, но не особо знаетесь в исполнителях и названиях песен и альбомов – тогда это приложение просто создано для Вас!  Программа Shazam на iPhone – это один из  лучших способов, благодаря которому можно с легкостью определить музыку, узнать, что это за песня сейчас звучит и кто ее исполняет.  К примеру […]

Смарт-татуювання для контролю додатків пристроїв

Вчені з Массачусетського технологічного інституту і співробітники Microsoft Research представили досить цікаву технологію під назвою DuoSkin. Вона дозволяє виготовляти перекладні татуювання з сусального золота, що проводять струм, і які можна використовувати як пристрій введення. Ці тимчасові татуювання виготовлені із золотого листа (іноді – зі світлодіодами) і більше схожі на ювелірні вироби, ніж на тимчасові татуювання минулого десятиліття. Ви […]

Захищений флагман Samsung Galaxy S7 Active провалив тест на водонепроникність

Смартфони Samsung Galaxy S7 і Galaxy S7 edge виявилися досить вдалими. Експерти незалежного журналу Consumer Reports, які вивчили південнокорейські новинки, похвалили пристрій за водонепроникний корпус, якість зйомки і підтримку карт пам’яті. Однак захищена модифікація флагмана Samsung Galaxy S7 Active показала себе не так добре. За задумом Samsung, спецверсія Galaxy S7, «одягнена» в удароміцний корпус, орієнтована […]