Онлайн телебачення – новий тренд в сфері інтернет розваг. Amazon активно працює над власною платформою для інтернет телемовлення, а Dish Network і Sony вже запустили свої проекти. Google вирішив не відставати і анонсував сервіс онлайн-ТБ на базі Youtube.

Youtube планує представити сервіс з підписки Unplugged в 2017 і зараз активно веде переговори з медіа компаніями: NBC Universal, Viacom, Twenty-First Century Fox, CBS і тд. Відомо, що розробники вже налаштовують систему хостингу під новий формат.

Інтернет ТБ – ефективне рішення проблеми кабельних провайдерів, які надають в основному готові набори каналів. Можливість користувачеві самостійно вибрати програми, що його цікавлять, і оплатити доступ тільки до них зможе змінити це положення. Також Youtube пропонуватиме спеціальні добірки каналів для любителів комедій, документалістики і тд.

Першим кроком щодо зміни структури відео-хостингу став запуск сервісу без реклами Youtube Red минулої осені. За $9.99 в місяць користувачеві не відображаються рекламні банери і заставки, доступна функція збереження відео для перегляду в офлайн-режимі. Крім того, можна отримати доступ до Google Play Music і дивитися ролики в фоновому режимі. YouTube Red збирається в майбутньому пропонувати ексклюзивний контент за участю популярних блогерів і знаменитостей.

Чутки про інтерес Youtube до сфери інтернет телебачення ходили з 2012, але інформація про конкретні плани з'явилася тільки зараз. Залишається чекати і сподіватися, що Youtube представлять гідний ТБ-сервіс за доступною ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Производство Apple Watch начнется в январе?

Из источников, близких к компании Apple, стало известно, что массовое производство умных часов начнется в январе будущего года. Все заказы на изготовление достанутся компании Quanta Computer, хотя ранее в числе производителей назывался дополнительно и Inventec, выпускающий яблочные планшеты. Ради сотрудничества с Apple компания Quanta Computer вынуждена будет отказаться от сборки аналогичной продукции для других производителей […]

Apple буде продавати енергію. Компанія виходить на ринок енергоресурсів

Від надлишку потрібно позбавлятися з прибутком. Apple відноситься до числа компаній, які думають не тільки про безпосередню максимізацію прибутку від продажу пристроїв, але і про свій внесок в збереження екології. Останні кілька років компанія активно переходить на так звану «зелену енергію», забезпечуючи роботу своїх дата-центрів, підприємств і штаб-квартири електрикою, виробництво якої не завдає шкоди навколишньому середовищу. […]

Компания Honda будет активно продвигать технологию Siri Eyes Free

   Руководство японской компании Honda сообщило в прессе, что уже в следующем году выпустят несколько автомобилей, в которых будет полноценно реализована технология Siri Eyes Free для iPhone.         Причем для удобства пользователей предоставят также удобный аксессуар, на который будет закрепляться iPhone. Вицепрезидент компании сообщил в пресс-релизе, что подобное нововведение позитивно отразится на комфорте […]