Apple має намір оскаржити рішення суду в Пекіні, який дозволив китайській компанії випускати власні вироби під брендом «iPhone», визнавши за нею права на використання популярної торгової марки в Китаї.

Бренд iPhone вже давно став ім'ям з великої літери і якби Apple вирішила випустити смартфон під іншою назвою, багато б все одно називали його «айфоном». Тим часом, відтепер компанія з Купертіно не є єдиним власником даного бренду, якщо говорити про Піднебесну. На цьому тижні суд КНР відхилив апеляцію Apple, яка вимагала заборонити компанії Xintong Tiandi Technology випускати продукцію під торговою маркою iPhone. Корпорація з Купертіно вирішила домогтися справедливості і подала апеляцію до Верховного народного суду Китаю.

Суд став на бік китайського виробника шкіряних аксесуарів в його суперечці з Apple. Китайська компанія домоглася, щоб їй дозволили випускати під назвою iPhone (в даному випадку пишеться IPHONE) товари, які не пов'язані з продукцією Apple. У Xintong Tiandi Technology заявили, що використання бренду на інших ринкових нішах не торкається Apple, так як виробник iOS-пристроїв продовжить контролювати торгову марку на ринку мобільних пристроїв.

У рішенні суду сказано, що китайська компанія юридично оформила право на використання торгової марки iPhone в 2007 році, за два роки до того, як Apple вийшла на місцевий ринок мобільної електроніки.

Xintong має право випускати під брендом iPhone гаманці, клатчі, маленькі сумки. Крім того, серед товарів компанії є чохли для смартфонів. Суд зазначив, що, по-перше, не розрізняє регістр написання букв в назві бренду, а по-друге, Apple не змогла довести, що торгова марка iPhone вже була добре відома в Китаї, як належить Apple, до того, як її зареєструвала Xintong Tiandi Technology.

Навіть якщо Apple програє апеляцію, то це навряд чи позначиться на бізнесі Apple, вважають експерти. У 2012 році компанія заплатила $ 60 млн китайської компанії з випуску моніторів Proview International Holdings Ltd., щоб вирішити суперечку про використання бренду iPad.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPod classic ушел в историю

Во время презентации новых разработок Apple руководством было объявлено о старте новой эры развития компании. Переход на нее оказался фатальным для уже изрядно устаревшего плеера iPod classic (официальная презентация гаджета в 2001 году стала настоящей революцией), однако еще достаточно популярного среди поклонников музыки. Свидетельством стало его исчезновение из перечня товаров, предлагаемых официальным интернет-магазином Apple, что […]

Еван Бласс розкрив дату релізу Android O

П’ять місяців тому компанія Google випустила альфа-версію Android O, а ще через два місяці – першу бета-версію. Нововведення, анонсовані на Google I/O, включають обмеження споживання ресурсів фонових процесів, невеликі зміни в оформленні системи, повідомлення про пропущені події безпосередньо на іконах додатків і режим «картинка в картинці». 25 липня компанія випустила четверту версію Android O для розробників, […]

Будівництво нової штаб-квартири Apple наближається до завершення

Минуло три роки з моменту, коли Купертінська міськрада схвалила будівництво грандіозної штаб-квартири Apple Campus 2 в футуристичному стилі. Будівництво будівлі наближається до завершення, і ми маємо можливість поглянути на результат з висоти пташиного польоту. На фото і відео показано, що кампус вже приймає остаточний вигляд: зовнішня обробка місцями виглядає так, як на проектних зображеннях, сонячні […]