Apple має намір оскаржити рішення суду в Пекіні, який дозволив китайській компанії випускати власні вироби під брендом «iPhone», визнавши за нею права на використання популярної торгової марки в Китаї.

Бренд iPhone вже давно став ім'ям з великої літери і якби Apple вирішила випустити смартфон під іншою назвою, багато б все одно називали його «айфоном». Тим часом, відтепер компанія з Купертіно не є єдиним власником даного бренду, якщо говорити про Піднебесну. На цьому тижні суд КНР відхилив апеляцію Apple, яка вимагала заборонити компанії Xintong Tiandi Technology випускати продукцію під торговою маркою iPhone. Корпорація з Купертіно вирішила домогтися справедливості і подала апеляцію до Верховного народного суду Китаю.

Суд став на бік китайського виробника шкіряних аксесуарів в його суперечці з Apple. Китайська компанія домоглася, щоб їй дозволили випускати під назвою iPhone (в даному випадку пишеться IPHONE) товари, які не пов'язані з продукцією Apple. У Xintong Tiandi Technology заявили, що використання бренду на інших ринкових нішах не торкається Apple, так як виробник iOS-пристроїв продовжить контролювати торгову марку на ринку мобільних пристроїв.

У рішенні суду сказано, що китайська компанія юридично оформила право на використання торгової марки iPhone в 2007 році, за два роки до того, як Apple вийшла на місцевий ринок мобільної електроніки.

Xintong має право випускати під брендом iPhone гаманці, клатчі, маленькі сумки. Крім того, серед товарів компанії є чохли для смартфонів. Суд зазначив, що, по-перше, не розрізняє регістр написання букв в назві бренду, а по-друге, Apple не змогла довести, що торгова марка iPhone вже була добре відома в Китаї, як належить Apple, до того, як її зареєструвала Xintong Tiandi Technology.

Навіть якщо Apple програє апеляцію, то це навряд чи позначиться на бізнесі Apple, вважають експерти. У 2012 році компанія заплатила $ 60 млн китайської компанії з випуску моніторів Proview International Holdings Ltd., щоб вирішити суперечку про використання бренду iPad.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Дизайнер показав «ОС мрії»: концепт iOS 10 з новою багатозадачністю, підтримкою акаунтів і режимом Dark Mode

Напередодні анонса iOS 10 в Мережі з'явився концепт нової операційної системи. Ролик створений дизайнером Ральфом Теодорі і демонструє інтерфейс платформи, яка буде доступна на пристроях під управлінням iOS 9, а також «з коробки» на смартфонах iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Теодорі впровадив безліч нових функцій iOS 10: розпізнавання кодів для камери, мобільна версія Xcode […]

Apple Watch Edition либо золотые часы либо куча плюшек

The Verge опубликовал весьма интересную статью о Apple Watch Edition. Автор предложил читателям перечень из 10 пунктов, которые можно было бы купить за те же деньги, что и навороченные часики. Многих пользователей неприятно удивила цена Apple Watch, и именно им посвящается эта статья.  1. Mac Pro максимальной комплектации. И пусть все помрут от зависти.  2. […]

Американська «яблучна» компанія презентувала tvOS 9.1 beta 3 для Apple TV

Разом з iOS 9.2 beta 4 компанія Apple розповсюдила ще одну «бету» для розробників додатків, а саме tvOS 9.1 beta 3. Тестова версія ОС доступна для завантаження на сайті компанії в розділі «Resources». Завантажити її можуть лише власники облікових записів розробників. tvOS 9.1 – це друге оновлення для оригінальної ТВ-приставки від «яблучної» компанії. Перше оновлення […]