Apple має намір оскаржити рішення суду в Пекіні, який дозволив китайській компанії випускати власні вироби під брендом «iPhone», визнавши за нею права на використання популярної торгової марки в Китаї.

Бренд iPhone вже давно став ім'ям з великої літери і якби Apple вирішила випустити смартфон під іншою назвою, багато б все одно називали його «айфоном». Тим часом, відтепер компанія з Купертіно не є єдиним власником даного бренду, якщо говорити про Піднебесну. На цьому тижні суд КНР відхилив апеляцію Apple, яка вимагала заборонити компанії Xintong Tiandi Technology випускати продукцію під торговою маркою iPhone. Корпорація з Купертіно вирішила домогтися справедливості і подала апеляцію до Верховного народного суду Китаю.

Суд став на бік китайського виробника шкіряних аксесуарів в його суперечці з Apple. Китайська компанія домоглася, щоб їй дозволили випускати під назвою iPhone (в даному випадку пишеться IPHONE) товари, які не пов'язані з продукцією Apple. У Xintong Tiandi Technology заявили, що використання бренду на інших ринкових нішах не торкається Apple, так як виробник iOS-пристроїв продовжить контролювати торгову марку на ринку мобільних пристроїв.

У рішенні суду сказано, що китайська компанія юридично оформила право на використання торгової марки iPhone в 2007 році, за два роки до того, як Apple вийшла на місцевий ринок мобільної електроніки.

Xintong має право випускати під брендом iPhone гаманці, клатчі, маленькі сумки. Крім того, серед товарів компанії є чохли для смартфонів. Суд зазначив, що, по-перше, не розрізняє регістр написання букв в назві бренду, а по-друге, Apple не змогла довести, що торгова марка iPhone вже була добре відома в Китаї, як належить Apple, до того, як її зареєструвала Xintong Tiandi Technology.

Навіть якщо Apple програє апеляцію, то це навряд чи позначиться на бізнесі Apple, вважають експерти. У 2012 році компанія заплатила $ 60 млн китайської компанії з випуску моніторів Proview International Holdings Ltd., щоб вирішити суперечку про використання бренду iPad.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple розіслала запрошення на презентацію iPhone 7

Чутки виявилися вірними. Презентація нової моделі «яблучного» смартфону відбудеться, як і було обіцяно, саме 7 вересня. Декілька годин тому цю дату підтвердила сама компанія Apple, розіславши журналістам запрошення на захід, який відбудеться 7.09 в 10.00 за місцевим часом в Bill Graham Civic Auditorium, Сан-Франциско. Слоган презентації «See you on the 7th.» Явно натякає на те, що […]

У Skype з’явилася можливість ділитися файлами розміром до 300 МБ без доступу до Інтернету

Microsoft розширила можливості сервісу відеозв’язку Skype. Зокрема, тепер він дозволяє ділитися з іншими користувачами файлами розміром до 300 МБ. За заявою Microsoft, максимальний розмір був вибраний за результатами тестів. Зазначеного обсягу достатньо, щоб задовольняти потреби користувачів і не перевантажувати сервери. При цьому він охоплює переважну більшість файлів, які користувачі передають по Skype. Інше нововведення полягає […]

Роботи будуть відчувати біль

Сенсорний контролер, що імітує людську нервову систему, повинен дозволити машинам відчувати біль. До такого висновку прийшли розробники Йоханнес Кюн і Самі Хададдін з Університету Лейбніца в Німеччині. За словами винахідників, сенсорна система BioTac зробить роботів обережнішими, а значить, продовжить їх термін експлуатації. Для тестування вони вбудували контролер в руку робота Kuka. В результаті вийшла модель […]