Apple має намір оскаржити рішення суду в Пекіні, який дозволив китайській компанії випускати власні вироби під брендом «iPhone», визнавши за нею права на використання популярної торгової марки в Китаї.

Бренд iPhone вже давно став ім'ям з великої літери і якби Apple вирішила випустити смартфон під іншою назвою, багато б все одно називали його «айфоном». Тим часом, відтепер компанія з Купертіно не є єдиним власником даного бренду, якщо говорити про Піднебесну. На цьому тижні суд КНР відхилив апеляцію Apple, яка вимагала заборонити компанії Xintong Tiandi Technology випускати продукцію під торговою маркою iPhone. Корпорація з Купертіно вирішила домогтися справедливості і подала апеляцію до Верховного народного суду Китаю.

Суд став на бік китайського виробника шкіряних аксесуарів в його суперечці з Apple. Китайська компанія домоглася, щоб їй дозволили випускати під назвою iPhone (в даному випадку пишеться IPHONE) товари, які не пов'язані з продукцією Apple. У Xintong Tiandi Technology заявили, що використання бренду на інших ринкових нішах не торкається Apple, так як виробник iOS-пристроїв продовжить контролювати торгову марку на ринку мобільних пристроїв.

У рішенні суду сказано, що китайська компанія юридично оформила право на використання торгової марки iPhone в 2007 році, за два роки до того, як Apple вийшла на місцевий ринок мобільної електроніки.

Xintong має право випускати під брендом iPhone гаманці, клатчі, маленькі сумки. Крім того, серед товарів компанії є чохли для смартфонів. Суд зазначив, що, по-перше, не розрізняє регістр написання букв в назві бренду, а по-друге, Apple не змогла довести, що торгова марка iPhone вже була добре відома в Китаї, як належить Apple, до того, як її зареєструвала Xintong Tiandi Technology.

Навіть якщо Apple програє апеляцію, то це навряд чи позначиться на бізнесі Apple, вважають експерти. У 2012 році компанія заплатила $ 60 млн китайської компанії з випуску моніторів Proview International Holdings Ltd., щоб вирішити суперечку про використання бренду iPad.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«Розумні» годинники можуть використовуватися шахраями для крадіжки PIN-кодів банківських карток

З кожним днем носима електроніка стає дедалі популярнішою, роблячи життя своїх володарів більш комфортним. Проте, чи є такі пристрої безпечними? Американські вчені навчилися за допомогою смарт-годинників викрадати PIN-коди банківських карток з точністю до 80% при першій спробі і більш, ніж 90% після трьох. «Фокус» полягає у відтворенні траєкторії руху руки людини, коли вона вводить пароль. […]

Тепер MacBook Pro 2016 працює 18 годин

Скандал з результатами тестів MacBook Pro, проведених співробітниками Consumer Reports, благополучно завершився. Коротенько нагадаємо суть справи. Перед новорічними святами експерти Consumer Reports провели тести нових MacBook Pro, які показали вкрай нестабільний час автономної роботи цих ноутбуків – результати коливалися від 3,5 до 16 годин. Середній показник був значно нижчим за заявлений в технічних характеристиках, а […]

iPhone 5s було визнано найкращим компактним смартфоном

Одне з найбільших англомовних видань phoneArena, що присвячене портативним гаджетам, визнало смартфон iPhone 5s найкращим компактним смартфоном серед усіх існуючих на сьогоднішній день. Увесь рік вищеназваний ресурс займався дослідженням найкращої електроніки, і нарешті було прийнято зважене рішення визнати смартфон Apple 2013 року найкращим. iPhone 5s було представлено ще у вересні 2013 року. Смартфон отримав дисплей […]