Бюро патентів і торгових марок США оприлюднило нову патентну заявку Apple на унікальні інтерфейсні роз'єми. Документ під назвою «Електронний пристрій з прихованим коннектором» описує роз'єми, прикриті самовідновлюваючим еластомером.

За задумом розробників, гума приховує роз'єм від користувача і захищає його і внутрішні компоненти електронного приладу від впливу зовнішнього середовища. Для нормальної роботи гаджета при підключенні кабелів і аксесуарів еластомер в портах деформується, а потім відновлює свою первинну форму і розмір всередині порту, як тільки штекер кабелю буде витягнутий.

Штирі зовнішнього роз'єму можуть тимчасово пронизувати еластомер, щоб забезпечити контакт з пристроєм. Після того, як зовнішній роз'єм витягнутий, форма і цілісність покриття відновлюються за рахунок властивостей еластомеру.

Даний синтетичний матеріал здатний захистити роз'єми від небажаного впливу зовнішніх факторів. До того ж користувачам не доведеться турбуватися про те, що така заглушка загубиться – після деформації вона автоматично стане на колишнє місце.

Зрозуміло, що не всі технічні рішення знаходять застосування в продуктах Apple, але, з огляду на вже зроблені кроки щодо поліпшення водостійкості iPhone, ми можемо з більшою ймовірністю очікувати реалізацію цієї технології в наступному поколінні пристроїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Передзамовлення на селфі-дрони Lily перевищило $ 34 млн

Виробник автономного квадрокоптера Lily, що вміє слідувати за власником, знімаючи фото і відео, на одних передзамовленнях продав свою продукцію на рекордну суму. Чим же недешевий в принципі дрон $ 799 так підкорив гаджетоманів? Щоб запустити квадрокоптер, досить просто підкинути його в повітря. Далі гаджет буде невідривно слідувати за власником, літаючи на місці або пересуваючись зі швидкістю […]

GAMES. Plague Inc.

Игра: Plague Inc. Язык: русский. Описание: стратегия по заражению мира смертоносными болезными с целью уничтожения для платформ IOS. Сюжет игры. Игроку предоставляется политическая карта мира, на которой нужно выбрать регион или страну для дальнейших действий.  Теперь необходимо распространить инфекцию различными способами: развить ее устойчивость к внешним факторам, улучшить взаимодействие с водой и усилить противодействие лекарствам.  […]

Виявлені докази міжусобної війни між кіберзлочинцями

Виявлені докази міжусобної війни між кіберзлочинцями, повідомляє «Лабораторія Касперського». Експерти антивірусного розробника зареєстрували таргетовану атаку, метою якої стали, серед інших, кіберзлочинці – азіатське угруповання Naikon. Інцидент був зареєстрований при аналізі шкідливої ​​розсилки, організованої угрупованням Naikon. Зловмисники відправили листи з небезпечними вкладеннями. Раптово одна з потенційних жертв, не відкриваючи вкладення, вступила в листування з хакерами, що […]