Відомий журналіст і блогер Пол Таррот, часто пише про Microsoft і славиться своєю обізнаністю про плани компанії, всерйоз побоюється за майбутнє Windows. На своєму сайті він опублікував невтішний прогноз для найпопулярнішої десктопної платформи.

На думку експерта, Android і iOS зараз можна порівняти з астероїдами, а Windows – з динозавром, який має всі шанси загинути після їх зіткнення із Землею.

«Якщо вам здається, що сьогодні ПК складають незначну частину персональних технологій, то з часом все буде тільки гірше. Через кілька років нове покоління, заточене на онлайн-сервіси Google і залізо Apple, буде вміти користуватися тільки цими інструментами. Наші діти ростуть не з технологіями Microsoft. Для них Microsoft, як для нас Sears, AOL або IBM », – пише журналіст.

На думку Таррот, який свого часу досить критично висловив про Windows Phone 8 і називав Windows 8 «монстром Франкенштейна», зараз росте покоління молодих, для яких сервіси Google є зручними інструментами, а пристрої Apple – поширеними пристроями, які є у всіх користувачів. Для сучасних дітей Microsoft стає чимось «древнім» і поступово забувається.

Таррот визнає, проте, що поки мобільні платформи Apple і Google не зможуть повною мірою замінити Windows. Крім того, залишається широка аудиторія геймерів, які підтримують життя комп'ютерів і, побічно, операційну систему Microsoft.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Ціни на акумулятори для електромобілів знижуються значно швидше, ніж очікувалося

У нещодавньому дослідженні Ward’s Auto повідомляє, що вартість акумуляторів для електромобілів стрімко знижується і може впасти нижче $100 за кіловат-годину до 2020 року, передає Екотаун з посиланням на Сleantechnica. «Ще у 2010 році Міністерство енергетики США поставило задачу домогтися зниження цін до $125 за кВт*год, оскільки це зрівняє електромотори з двигунами внутрішнього згоряння. Тоді ніхто […]

Експерти обговорюють зменшення продаж iPad

За офіційними даними компанії Apple за перший квартал 2015 року продажі планшетних комп'ютерів iPad стрімко знижуються. Каліфорнійська корпорація обганяє по цьому показнику всіх інших брендів, які виготовляють планшетні комп'ютери. В падінні продаж планшетів винна сама компанія, зробивши ставку на смартфони з великим розміром екрану, про це стверджують аналітики BGR, Йоні Хейзер. Продажі iPad зменшуються вже […]

Apple стала наиболее популярным кино-брендом

Пожалуй, многие зрители обращают внимание, на то, какие бренды используются при съёмке современных фильмов. Так вот, по итогам 2014 года наиболее популярным логотипом киноиндустрии оказалось надкушенное яблочко Apple.  Подсчётом появления в кадре той или иной продукции занимается ресурс Brandchannel. По его итогам за минувший год, Apple вырвалась в безоговорочные лидеры. Её логотипы засветились в 9 […]