Компанія Яндекс оновила мобільний додаток Яндекс.Навігатор. Крім традиційних виправлень помилок нова версія принесла зміни в інтерфейс: шукати в додатку тепер зручніше: значки категорій стали більшими, а підказки детальнішими. Крім того, на карті з'явилися світлофори.

Прокладати маршрут в новій версії Яндекс.Навігатор набагато простіше: все, що шукає користувач на Яндекс.Картах, тепер буде з'являтися в історії пошуку Навігатора. Функція синхронізації працює за умови авторизації на сервісах компанії. Також в цьому випадку вибрані місця, відмічені в додатку, будуть зберігатися на сервісі Яндекса і стануть доступними на всіх мобільних пристроях користувача.

Вперше на картах Яндекса з'явилися світлофори. За словами творців сервісу, по ним легше орієнтуватися за кермом. Шукати в додатку простіше: значки категорій стали більшими, а підказки докладнішими. Крім того, розробники виправили помилку, яка призводила до того, що іноді супутники не встигали за машиною, і навігатор втрачав сигнал GPS.

«Яндекс.Навігатор» допомагає водіям знайти оптимальний шлях до мети. Додаток прокладає маршрут з урахуванням пробок, дорожньо-транспортних пригод, ремонтних робіт та інших дорожніх подій. Програма своєчасно перебудовує маршрут, грунтуючись на постійному оновленні інформації. Крім того, вона попереджає про аварії і камери відеоспостереження, а також відображає додаткову інформацію про будівлі та інші об'єкти.

Попереднє оновлення «Яндекс.Навігатор» було не менш продуктивним. Розробники додали підтримку функції 3D Touch на смартфонах iPhone 6s і iPhone 6s Plus, так що тепер власники флагманських смартфонів Apple можуть побудувати маршрути додому або на роботу прямо з робочого столу – досить просто із зусиллям натиснути на іконку програми.

Перша версія мобільного навігатора Яндекса вийшла навесні 2013 року. Зараз його місячна аудиторія становить близько 2 млн чоловік. Щомісяця Навігатор завантажують близько 300 000 разів.

Завантажити Яндекс.Навігатор можна безкоштовно в App Store.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

TSMC підвела. Реліз нового iPad може бути відкладений

Як повідомляли численні джерела, навесні наступного року Apple повинна представити повністю новий планшет iPad з 10,1-дюймовим дисплеєм «від краю до краю». Однак вихід цього гаджета може бути перенесений на більш пізній термін. Проблеми виникли у постачальника чіпів – компанії TSMC. У новому iPad мав використовуватися процесор A10X, створений за 10-нм техпроцесом згаданої тайванської компанії. Однак […]

TechRax заморозив і скип’ятив iPhone 7

Відомий «вбивця» яблучних мобільних пристроїв TechRax продовжує випробовувати на міцність iPhone і iPad. Днями він отримав в своє розпорядження новий iPhone 7 і насамперед вирішив скупати його в різних рідинах і піддати впливу високих і низьких температур. Спочатку iPhone 7 піддався впливу Coca-Cola. Фактично в цій рідині апарат провів близько 17 годин. Причому, для більшої […]

Apple випустила відеоролик про iPhone 7 і 7 Plus

Позавчора під час презентації нових смартфонів Apple в офіційному твіттері несподівано з’явився офіційний відеоролик, присвячений iPhone 7 і 7 Plus. Apple незабаром усунула свою помилку і видалила відео, а зараз він цілком офіційно є на YouTube. У ролику глядачам розповідають про «фішки» нових «яблучних» смартфонів, головними з яких є вологозахист і камера. Особливо вражають можливості камери […]