Починаючи з найпершої моделі, що дебютувала в 2007 році, iPhone, як і інші пристрої, оснащувався 3,5-мм аудіороз'ємом для навушників. Однак, останні чутки вказували на те, що iPhone 6s може виявитися останньою з цим типом підключення. Стверджувалося, що компанія має намір прибрати з iPhone 7 традиційний роз'єм для дротової гарнітури, замінивши його на універсальний порт і запропонувавши користувачам підключати різні аудіо через Lightning-коннектор.

У вівторок в китайській мережі мікроблогів Weibo з'явився знімок, який спростовує подібні повідомлення. На ньому, як стверджується, зображена друкована плата iPhone 7. Примітною деталлю даної схеми є наявність 3,5-міліметрового аудіовиходу.

Багато хто припускав, що Apple відмовиться від аудіоджек через бажання скоротити товщину новинки. На місце роз'єму нібито повинен прийти другий динамік, а провідним навушників залишиться або вимерти, як динозаврам, або обзавестися Lightning-інтерфейсом. Виходить, що Apple відмовиться від планів щодо зменшення товщини iPhone 7?

Цілком можливо, що плани дійсно були переглянуті. Зараз немає великого сенсу скорочувати габарити смартфона, зменшуючи тим самим ємність акумулятора. Це може вплинути на тривалість часу автономної роботи пристрою. На такий крок піти можна буде в 2017 році, коли Apple отримає в своє розпорядження енергоефективні дисплеї, виконані за технологією AMOLED. З їх допомогою негативний вплив на акумулятор батареї можна буде звести до нуля.

Втім, добрі вісті з Китаю про збереження 3,5-мм аудіороз'єми в iPhone можуть виявитися чутками – справжність фотознімків ніяк не підтверджена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

WhatsApp готує велике оновлення клієнта: відправка музики, згадки, великі емодзі

Німецький ресурс Macerkopf протестував останню бета-версію месенджера WhatsApp, в якій з’явилася функція відправки музичних файлів. Ділитися можна не тільки треками, що зберігаються в пам’яті смартфона, але і через Apple Music. На даний момент WhatsApp дозволяє відправляти друзям і знайомим фотографії, відео, документи, місця розташування і контакти. Але у версії WhatsApp 2.16.7.257 з’явиться функція «Поділитися музикою». […]

iTunes Allowance припиняє роботу

Сімейний відпочинок – наше все. З появою магазинів iTunes Store і App Store, Apple передбачила можливість купувати цифровий контент і найменшим користувачам своїх пристроїв – дітям. Для обмеження доступу та попередження ситуації з повним руйнуванням батьківської банківської карти, була впроваджена функція iTunes Allowance. Apple прийняла рішення про закриття функції iTunes Allowance і з 13 квітня відключила […]

Windows 10 отримає два великі оновлення

Представники компанії Microsoft розповіли, що Windows 10 в 2016 році отримає два оновлення. Перше мало вийти навесні нинішнього року під назвою Redstone 2, а друге Redstone 3 – влітку. 16 серпня 2016 року буде запущене оновлення операторських модифікацій девайсів. Зовсім недавно Windows 10 отримала нове оновлення, яке виправило попередні помилки в системі і оптимізувало такі функції […]