Починаючи з найпершої моделі, що дебютувала в 2007 році, iPhone, як і інші пристрої, оснащувався 3,5-мм аудіороз'ємом для навушників. Однак, останні чутки вказували на те, що iPhone 6s може виявитися останньою з цим типом підключення. Стверджувалося, що компанія має намір прибрати з iPhone 7 традиційний роз'єм для дротової гарнітури, замінивши його на універсальний порт і запропонувавши користувачам підключати різні аудіо через Lightning-коннектор.

У вівторок в китайській мережі мікроблогів Weibo з'явився знімок, який спростовує подібні повідомлення. На ньому, як стверджується, зображена друкована плата iPhone 7. Примітною деталлю даної схеми є наявність 3,5-міліметрового аудіовиходу.

Багато хто припускав, що Apple відмовиться від аудіоджек через бажання скоротити товщину новинки. На місце роз'єму нібито повинен прийти другий динамік, а провідним навушників залишиться або вимерти, як динозаврам, або обзавестися Lightning-інтерфейсом. Виходить, що Apple відмовиться від планів щодо зменшення товщини iPhone 7?

Цілком можливо, що плани дійсно були переглянуті. Зараз немає великого сенсу скорочувати габарити смартфона, зменшуючи тим самим ємність акумулятора. Це може вплинути на тривалість часу автономної роботи пристрою. На такий крок піти можна буде в 2017 році, коли Apple отримає в своє розпорядження енергоефективні дисплеї, виконані за технологією AMOLED. З їх допомогою негативний вплив на акумулятор батареї можна буде звести до нуля.

Втім, добрі вісті з Китаю про збереження 3,5-мм аудіороз'єми в iPhone можуть виявитися чутками – справжність фотознімків ніяк не підтверджена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Кавоварка заразила вірусом нафтохімічний завод

Різного роду «розумна» техніка значно спрощує наше життя. При цьому саме завдяки наявності електронних компонентів вузли так званого розумного будинку можуть бути уразливі до хакерських атак. Практично так і сталося на одному з європейських нафтохімічних заводів, де підключена до локальної мережі підприємства кавоварка заразила комп’ютери сумнозвісним вірусом WannaCry. Дану новину повідомив один з користувачів форуму […]

Офіс Google атакував палій-параноїк

Каліфорнійською поліцією був арештований палій-параноїк, що кілька разів нападав на Google. 19 травня Рауль Мурільо Діас пробрався в кампус компанії і спробував спалити один з автомобілів, що роблять фотознімки місцевості для проекту Street View. Діас свою провину визнав. За його словами, він зробив це, оскільки був упевнений, що Google за ним стежить. Параноя Діаса розвинулася […]

ЗМІ: iPhone 7 отримає 256 ГБ пам’яті в максимальній конфігурації і збереже версію на 16 ГБ

Кожне нове покоління смартфонів Apple викликає величезний інтерес не тільки у потенційних покупців, а й у тих, хто просто стежить за тенденціями на ринку споживчої електроніки, тобто досить широкої аудиторії. Тому часто не встигне компанія вивести на ринок новинку, як в Інтернеті починають з'являтися чутки вже про наступній моделі, і неважливо, що до її дебюту […]