Починаючи з найпершої моделі, що дебютувала в 2007 році, iPhone, як і інші пристрої, оснащувався 3,5-мм аудіороз'ємом для навушників. Однак, останні чутки вказували на те, що iPhone 6s може виявитися останньою з цим типом підключення. Стверджувалося, що компанія має намір прибрати з iPhone 7 традиційний роз'єм для дротової гарнітури, замінивши його на універсальний порт і запропонувавши користувачам підключати різні аудіо через Lightning-коннектор.

У вівторок в китайській мережі мікроблогів Weibo з'явився знімок, який спростовує подібні повідомлення. На ньому, як стверджується, зображена друкована плата iPhone 7. Примітною деталлю даної схеми є наявність 3,5-міліметрового аудіовиходу.

Багато хто припускав, що Apple відмовиться від аудіоджек через бажання скоротити товщину новинки. На місце роз'єму нібито повинен прийти другий динамік, а провідним навушників залишиться або вимерти, як динозаврам, або обзавестися Lightning-інтерфейсом. Виходить, що Apple відмовиться від планів щодо зменшення товщини iPhone 7?

Цілком можливо, що плани дійсно були переглянуті. Зараз немає великого сенсу скорочувати габарити смартфона, зменшуючи тим самим ємність акумулятора. Це може вплинути на тривалість часу автономної роботи пристрою. На такий крок піти можна буде в 2017 році, коли Apple отримає в своє розпорядження енергоефективні дисплеї, виконані за технологією AMOLED. З їх допомогою негативний вплив на акумулятор батареї можна буде звести до нуля.

Втім, добрі вісті з Китаю про збереження 3,5-мм аудіороз'єми в iPhone можуть виявитися чутками – справжність фотознімків ніяк не підтверджена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

ДиКаприо нашли замену для роли Стива Джобса

В настоящее время о втором фильме о Стиве Джобсе кипят различные разговоры. На этот раз в основу фильма вошла биография основателя Apple, которую написал Уолтер Айзексон. Но у ленты уже проблем хватает. Компания Sony решила использовать сценарий Аарона Соркина, а вот в режиссерское кресло долго не было кого посадить. И на конец его занял Дэнни […]

Huawei P9 з двома камерами. Смілива спроба вбити iPhone 7

Китайська компанія Huawei до запланованого офіційного заходу в Лондоні підготувалася з особливою педантичністю. Інженери зрозуміли, що якщо всі говорять про встановлення двох камер в смартфонах, то саме час стати одним з перших виробників, чиє дітище отримає розширені можливості мобільної фотозйомки. На ринок вриваються відразу дві новинки компанії: смартфон Huawei P9 і Huawei P9 Plus. З назви […]

Перехідник з Lighting на 3,5 мм названий одним з найгірших винаходів року

Автори порталу Engadget підвели підсумки року, що минає, зібравши в одному списку найгірші пристрої, гаджети та аксесуари, які вийшли в 2016 році. Примітно, що в цьому «анти-топі» знайшлося місце і яблучним продуктам. Одним з головних розчарувань року автори Engadget назвали Samsung Galaxy Note 7. В цілому цікавий апарат приніс своєму виробнику колосальні проблеми і чимало […]