Нинішнє падіння вартості акцій компанії Apple протягом восьми торгових сесій поспіль стало найтривалішим з 1998 року, повідомляє Bloomberg. Якщо неухильне зниження продовжиться ще протягом однієї сесії, це стане найдовшим падінням з 1991 року, коли цінні папери «яблучного» бренду знижувалися дев'ять торгових сесій поспіль.

Акції Apple просіли після публікації звіту, який показав зниження продажів iPhone в першому кварталі – такого ще не було в історії компанії. 27 квітня компанія вперше відзвітувала про зниження обсягу продажів свого основного продукту. Компанія продала 51,2 мільйона iPhone в другому фінансовому кварталі року, що на 10 млн менше, ніж роком раніше. У січні каліфорнійський гігант попереджав інвесторів про низьку кількості замовлень смартфонів, представники Apple відзначали, що це негативно позначиться на результатах другого кварталу.

Чистий прибуток компанії за три місяці скоротилася на 22,8% – до $ 10,5 млрд у порівнянні з $ 13,6 млрд за той же період 2015 року. Квартальна виручка Apple впала на 12,8% – з $ 58 млрд до $ 50,6 млрд, що близько до нижньої межі власного прогнозу компанії ($ 50-53 млрд).

Відразу після публікації звітності акції Apple впали на 8%, за 12 місяців падіння курсу склало 20%. Аналітики пов'язують такі показники зі скороченням продажів смартфонів, що сталося вперше з 2007 року, виручка компанії впала вперше з 2003 року.

В кінці квітня мільярдер Карл Айкан, що займає 43-е місце в глобальному рейтингу Forbes зі статком у $ 17 млрд, заявив, що продав весь свій пакет акцій Apple, що оцінюється приблизно в $ 4 млрд. Це рішення Айкан прийняв після ознайомлення зі звітністю компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Typo Keyboard превращает iPhone в коммуникатор

   Компания Apple объявила о создании нового аксессуара для iPhone – съемного чехла-клавиатуры, благодаря которому смартфон трансформируется в полноценный коммуникатор.    Новинка под названием Typo Keyboard появится в продаже в начале следующего года. Но сначала ее представят публике официально: это произойдет на выставке электроники и технологий CES в Лас-Вегасе, которая будет проходить в январе 2014 […]

Як привести в порядок свою пошту на iPhone

Останнім часом стає модним напрямок «inbox zero» – мовляв, якщо тримати поштову скриньку «чистою» від листів, попередньо відповівши на них, можна стати більш продуктивним. В цілому це дійсно так: наприклад, ви можете прочитати лист і забути на нього відповісти, а так, перемістивши кореспонденцію в список «завершені», будете впевнені, що робота з нею завершена. Як правило, […]

GAMES. Следуя за комиксами – The Amazing Spider-Man 2

В игре The Amazing Spider-Man 2 представлено довольно большое количество различных злодеев. Впервые  игроку придется встретиться с Эдди Броком еще задолго до появления Венома. Такая хаотическая смена друзей и врагов на экране мобильных платформ имеет намного лучший вид, нежели повторение сюжета фильма. Помимо этого, фильм имеет множество таких моментов, которые сложно переработать в геймплей. Более […]