До прем'єри iPhone 7 залишаються ще місяці, а чутки про нього надходять з інтервалом вже в лічені дні. Підігрівають інтерес до новинки і заяви керівництва Apple. В інтерв'ю телеканалу CNBC глава компанії Тім Кук заявив, що у виробництві нового телефону задіяні інновації, які змусять власників старих смартфонів перейти на iPhone 7.

«Попереду у нас найбільш інноваційні продукти, в тому числі нові iPhone, які змусять вас і інших користувачів, у яких є iPhone, оновитися на нову модель … Ми збираємося дати вам те, без чого ви не зможете жити. Хоча сьогодні ви навіть не знаєте, що це вам потрібно. Ви будете оглядатися в минуле і дивуватися, як жили без цього раніше », – заявив Тім Кук.

Звичайно, ця цитата настільки туманна, що може означати що завгодно. Навряд чи Кук говорив про подвійну камеру, яка, за чутками, дебютує в наступному поколінні iPhone. Хоча якісна зйомка – вже достатній привід, щоб оновити смартфон, мова, ймовірно, йде про якусь принципово нову технологію. Гендиректор, однак, не дав жодного прямого натяку на суть даної унікальної функції.

З чуток, серед нових особливостей iPhone 7 – відсутність традиційного роз'єму для навушників, камера з двома об'єктивами, більш тонкий корпус, другий динамік для стереозвуку, волого-і пилонепроникний корпус. Крім того, Apple відмовиться від головної кнопки смартфона на користь сенсорної «домашньої» клавіші з технологією Force Touch.

Радикальних змін в дизайні iPhone 7, в порівнянні з iPhone 6s, чекати, швидше за все, не варто, якщо не брати до уваги появи нового кольору – є припущення, що Apple додасть до палітри iPhone відтінок під назвою «матовий чорний».

Офіційна презентація iPhone 7 і більша модифікація iPhone 7 Plus очікується у вересні цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Більше 45 млн користувачів «ВКонтакте» перейшли на алгоритмічну стрічку новин

Більше половини користувачів «ВКонтакте» підключили стрічку новин, яка в першу чергу показує тільки цікаві матеріали. Про це повідомили представники соціальної мережі. Після того як соціальна мережа почала пропонувати спробувати інший метод формування стрічки, алгоритмічною новинною стрічкою скористалися понад 45 млн користувачів. «З моменту впровадження нових алгоритмів ранжирування «розумну» стрічку включили більше половини активної аудиторії «ВКонтакте», […]

Project Ara «триває» в Facebook

Google не тільки є популярною пошуковою системою і компанією, що розвиває найпоширенішу мобільну ОС – Android. Її девайси – Nexus і Pixel – також добре відомі користувачам. Серед проектів компанії був такий, який, якби реалізувався, міг би повністю змінити уявлення про смартфон. І, може бути, саме Facebook втілить новий форм-фактор в реальність. Facebook, схоже, працює […]

Blendoku 2 — кольорова феєрія

Наскільки добре ви розбираєтесь у кольорах? Після знайомства з грою Blendoku ваша відповідь буде однозначною: «Я зовсім не розуміюсь на кольорах». Blendoku 2 —це своєрідна головоломка, в якій вам необхідно в правильному порядку викладати кольори та відтінки від теплих тонів до холодних та навпаки. Відкривши цю чудову гру, ви відразу ж зможете побачити 4 набори рівнів, […]