«Розумні» годинники Apple Watch красиві, технологічні і корисні для здоров'я. Але, як і багато в цьому світі, далекі від досконалості. Глава Apple Тім Кук, проте, впевнений, що зовсім скоро споживачі на ринку усвідомлять всю красу носіння комп'ютера компанії і не захоче з ним розлучатися.

В інтерв'ю Джиму Крамеру з Mad Money, генеральний директор Apple провів аналогію з пристроями iPod і iPhone, які також викликали хвилю скептицизму. Але в підсумку вже знають, наскільки популярними вони опинилися.

«Через кілька років люди будуть говорити, як ми могли навіть задуматися про те, щоб не носити Apple Watch, – заявив він. – Адже ці годинники будуть робити так багато для вас. І тоді це буде справжній успіх ».

Apple Watch можна проігнорувати. Це перший принципово новий продукт Apple, придуманий і розроблений після відходу з життя Стіва Джобса і під керівництвом Тіма Кука. Крім того, це перший продукт, в якому директор по дизайну Apple Джонатан Айв мав повний контроль як над зовнішністю створюваного пристрою, так і над його інтерфейсом.

Тім Кук підкреслив, що Apple пропонувала і буде пропонувати людям продукти, які їм дуже потрібні, ось тільки до усвідомлення цього факту користувачі приходять лише з часом.

«Ми збираємося і далі пропонувати вам інноваційні продукти, без яких ви не зможете, – заявив гендиректор. – Просто на даний момент ви ще не знаєте, що вам потрібно ».

За рік існування Apple Watch їх було продано, за оцінками аналітиків, близько 12 млн штук по всьому світу. Таким чином, «розумні» годинники від Apple виявилися вдвічі успішніше першого iPhone, чиї продажі за дебютний рік досягли лише 6 млн екземплярів.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone 7 не боїться падінь з 3-метрової висоти

Популярний західний YouTube-блогер EverythingApplePro провів цікавий дроп-тест нового iPhone 7, результати якого дивують. У своєму порівняльному відеоролику ведучий по черзі кидає з різної висоти iPhone 6s і iPhone 7 на бетонну підлогу. У той час, як флагман минулого року не витримує «випробування висотою» вже на середині ролика (падіння з висоти людського зросту), «Сімка» шокує своєю […]

Kickstarter: Mini Troll перетворює будь-яку поверхню в динамік

Ви коли-небудь могли подумати про те, що ваш стіл може виступати в ролі динаміка? А дзеркало в душі? Так ось з’явився новий стартап, що втілює цю ідею в реальність. Головна фішка віброколонки Mini Troll, як ви вже зрозуміли, – передача звуку через об’єкти. За допомогою спеціальної технології ця колонка робить резонатором буквально будь-який предмет або […]

Grand Theft Auto: Liberty City Stories вийшла на iOS

Декілька днів тому в магазині App Store вийшло продовження серії ігор GTA. Цього разу вийшла Liberty City Stories. Гра на ПК з’явилась ще на початку 2000-х. Вже в 2005 році її портували на PSP, а роком пізніше – і на PlayStation 2. Відтепер покататися вулицями Ліберті-Сіті стало можливим і на iOS-гаджетах. За сюжетом гри Тоні […]