Попит на сканери відбитків пальців продовжує стрімко зростати, до 2020 року, за оцінками аналітиків IHS, поставки сенсорів зростуть втричі. Компанія LG Innotek оголосила про створення дактилоскопічного датчика нового покоління, який розташовується під склом мобільного пристрою.

Новий модуль усуває необхідність вбудовувати його в кнопку Home або використовувати окремий сенсор на задній панелі, що підвищує стійкість пристрою до проникнення пилу і вологи. Товщина біометричного датчика LG становить 0,03 мм, його ефективність, стверджують в компанії, не відрізняється від тих, які встановлюють у вигляді самостійного модуля або вбудовують в кнопки смартфонів.

Представники LG Group вказують, що ступінь захищеності нового модуля знаходиться на рівні сучасних дактилоскопічних датчиків, а його коефіцієнт помилок становить всього 0,002%. За словами розробників, технологія дозволить виробникам випускати більш тонкі смартфони.

Подібна технологія обговорюється вже тривалий час. З чуток, в майбутніх поколіннях iPhone компанія з Купертіно має намір перейти на дизайн, особливостями якого стануть більш тонка конструкція корпусу, дисплей з мінімальним обрамленням з боків і відсутність кнопки «Додому» на лицьовій стороні. Нова технологія LG Innotek дозволить Apple помістити біометричний сенсор під екран iPhone.

Поки невідомо, як скоро дактилоскопічний модуль знайде застосування в комерційних продуктах, проте, за словами представника LG, в даний час вже ведуться переговори про використання технології сторонніми виробниками. У компанії відзначили, що перші смартфони з рішенням від південнокорейської компанії можуть з'явитися вже в 2017 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«Однокласники» запустили власний месенджер «ОК Повідомлення»

Соцмережа «Однокласники» запускає власний мессенджер «ОК повідомлення». Додаток став доступний для безкоштовного скачування користувачам операційних систем iOS і Android. Мессенджер з квітня тестувався в деяких країнах Середньої Азії і в Болгарії. За допомогою «ОК повідомлень» можна обмінюватися повідомленнями, фотографіями, відео, звуковою GIF-анімацією. Також в додатку доступна функція безкоштовної відправки стікерів. «ОК повідомлення» дають можливість самостійно […]

Графический редактор Pixelmator будет работать на iOS

В ходе презентации новых iPad авторы графического редактора Pixelmator для OS X представили анонс версии приложения для iOS. В данном случае особое внимание было уделено производительности iPad Air 2, на котором и были продемонстрированы возможности мобильного Pixelmator. Итак, по задумке Pixelmator для iPad будет иметь многие возможности настольной версии графического редактора. В мобильной версии программы […]

Boston Dynamics зайнята створенням колісних роботів

Компанія Boston Dynamics, відома своїми вражаючими двоногими і чотириногими роботами, в даний час експериментує з радикально новим напрямком: колісними системами. Новий гібридний робот компанії під назвою Handle (призначений для взаємодії з об’єктами) виглядає як помісь Segway і двоногого робота Atlas. Handle був продемонстрований в ролику засновником Boston Dynamics Марком Райбертом на закритій презентації для інвесторів, екранна […]