Президент «Київстару» Петро Чернишов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook вибачився перед абонентами компанії-конкурента за «нестриманість» своєї компанії і надмірно агресивний маркетинг. У той же час, він розповів, що першими в «війну роботів» включилися його колеги з lifecell.

За словами Чернишова виглядало це наступним чином:

«Як нам стало відомо, lifecell поширював серед наших абонентів записаний голос, що закликає перейти на їх обслуговування. Це були десятки тисяч наших клієнтів. «Так прикро, розумієш, навіть їсти не можу!» – Сказали ми! ».

Виявивши спробу тиску на користувачів мережі «Київстар», компанія перенаправила дзвінки з цих номерів на аналогічну IVR програму і спробувала прийти до певного консенсусу з конкурентом. За словами Президента «Київстару», домовитися не вдалося і тому довелося вдатися до аналогічних дій – за допомогою робота почати телефонувати клієнтській базі lifecell.

Втім, в «Київстарі» підкреслили, що досить швидко припинили подібні дії, адже дзвінки від роботів найчастіше тільки дратують людей.

«Мені дуже шкода, що довелося вдатися до крайніх заходів і потривожити абонентів lifecell, які ні в чому не винні. Також шкодую за всіх абонентів «Київстар», які стали жертвами нестандартної конкурентної боротьби», – зазначив Чернишов.

Він розповів, що тепер всі дзвінки від PR-робота lifecell безпосередньо йдуть на автовідповідач, і «Київстар» заробляє непогані гроші на інтерконект.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Уродженець Росії змінив український паспорт і отримав iPhone 7

Декілька днів тому ми писали про цікаву акцію, яку організувала українська мережа магазинів побутової електроніки «Алло». Організатори конкурсу запропонували українцям змінити прізвище та ім’я в паспорті на «Айфон Сім» і отримати за це iPhone 7. Жарти-жартами, але перший iPhone 7 (з п’яти розігруваних) дійсно знайшов свого власника. Ним став уродженець міста Нягань (Тюменська область, Росія), який проживає в […]

Elephone U-Disk. Перша в світі флешка зі сканером відбитків пальців

Здавалося б, технологію зчитування відбитків пальців можна було побачити тільки в кіно про секретні служби. Сьогодні майже кожен смартфон із середнім цінником володіє біометричним датчиком. Компанія Elephone зробила крок далі і впровадила технологію у власні флеш-накопичувачі. Флеш-карти U-Disk підтримують авторизацію користувача за відбитком пальця. Сам же сканер виконаний за схожою з Touch ID технологією. Власнику […]

Apple выпустила руководство по языку программирования Swift

В июне текущего года Apple представила кое-что действительно интересное для разработчиков, а именно язык программирования Swift. Изучать его можно уже сегодня, ведь компания предоставила общественности официальное руководство по написанию программ на языке Swift, а также существует специальные блог, в котором публикуются статьи, мануалы и новости, которые могут заинтересовать разработчиков. Однако, сейчас возможность изучать данный язык […]