Зазначена директором ФБР Джеймсом Комі вартість злому iPhone одного з терористів в Сан-Бернардіно перевищує його дійсну ціну. Про це повідомляє Reuters з посиланням на обізнані джерела.

Раніше Джеймс Комі заявив, що американські спецслужби заплатили за доступ до смартфону Apple суму, еквівалентну тій, що він заробить за сім років і чотири місяці, що залишилися йому до пенсії. Насправді, ці розрахунки не вірні і відомство заплатило менше. Директор ФБР заробить за цей час $ 1,3 млн, в той час, як хакерам передали менше $ 1 млн. Тобто послуги зломщиків коштували як мінімум на $ 300 000 дешевше.

Джерела стверджують також, що Федеральне бюро розслідувань зможе використовувати технології по злому iPhone 5c з iOS 9, щоб не оплачувати в подальшому послуги хакерів. Фізично механізм, який використовується для доступу до даних на iPhone, є тільки у ФБР, а не у того, хто виконував взлом. Особистість хакера надійно захищена, його імені не знає навіть Комі, відзначає видання.

Каліфорнійський суд 16 лютого наказав Apple змінити програмне забезпечення в смартфоні моделі iPhone 5c таким чином, щоб слідчі ФБР могли підібрати пароль до смартфону одного з двох терористів, які в грудні 2015 року розстріляли в Сан-Бернардіно 14 людей і поранили 21. У відповідь глава Apple Тім Кук заявив, що рішення суду загрожує безпеці клієнтів Apple. У своєму юридичному висновку, направленому до суду, компанія наполягала на антиконституційності прецеденту.

28 березня стало відомо, що американські правоохоронні органи змогли розблокувати iPhone 5c стрілка з Сан-Бернардіно без допомоги Apple. Останні заяви ФБР на цю тему супроводжувалися словами про те, що бюро роздумує над тим, чи надавати компанії інформацію про використану уразливостіь Це, звісно ж, призвело б до того, що Купертинський гігант її усунув.

Однак глава ФБР заявив, що бюро набуло інформацію, на основі якої був створений метод взлому, але юридично він не бачить права власності на цю інформацію, а значить ситуація не підпадає під закон, який утворює бюро виставити питання на обговорення в Білому Домі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Дизайнер представив концепт безрамкового iPhone 8 з темним інтерфейсом

Дизайнер Віан-ле-Масне представив своє бачення безрамкового iPhone 8 з OLED-дисплеєм. Насамперед дизайнер зазначив, що темний режим інтерфейсу не може просто «інвертувати білі і чорні пікселі». Але він відмінно розмиває рамки між краями і дисплеєм смартфону. Перехід до темного режиму дозволить значно згладити контраст між краєм екрану і рамкою. Насправді, це буде навіть непомітно, так як […]

Релиз iOS 7.0.3: надеемся, ждем и любим

       «Обновление iOS 7 не ждет!» – такой слоган вполне подойдет команде разработчиков из Apple. Выпустив новую операционную систему, они сразу занялись апдейтом, доступным в сети с прошлого четверга. На подходе следующий выпуск iOS под номером 7.0.3.        По уверениям BGR.com, вроде бы имеющего доступ к инсайдерской информации, операционная система уже […]

Нові iPhone вже на сайті Apple … Були

Хтось проговорився за добу до презентації. Всі ми з нетерпінням чекаємо на презентацію iPhone 7, яка відбудеться менш ніж через 24 години. Зрозуміло, у вигляді основного блюда нас чекає новенький смартфон від Apple і на закуску ще кілька гаджетів або аксесуарів. Розробники офіційного сайту вже тестують оновлені сторінки з описом пристроїв і їх специфікаціями. Одна […]