Зазначена директором ФБР Джеймсом Комі вартість злому iPhone одного з терористів в Сан-Бернардіно перевищує його дійсну ціну. Про це повідомляє Reuters з посиланням на обізнані джерела.

Раніше Джеймс Комі заявив, що американські спецслужби заплатили за доступ до смартфону Apple суму, еквівалентну тій, що він заробить за сім років і чотири місяці, що залишилися йому до пенсії. Насправді, ці розрахунки не вірні і відомство заплатило менше. Директор ФБР заробить за цей час $ 1,3 млн, в той час, як хакерам передали менше $ 1 млн. Тобто послуги зломщиків коштували як мінімум на $ 300 000 дешевше.

Джерела стверджують також, що Федеральне бюро розслідувань зможе використовувати технології по злому iPhone 5c з iOS 9, щоб не оплачувати в подальшому послуги хакерів. Фізично механізм, який використовується для доступу до даних на iPhone, є тільки у ФБР, а не у того, хто виконував взлом. Особистість хакера надійно захищена, його імені не знає навіть Комі, відзначає видання.

Каліфорнійський суд 16 лютого наказав Apple змінити програмне забезпечення в смартфоні моделі iPhone 5c таким чином, щоб слідчі ФБР могли підібрати пароль до смартфону одного з двох терористів, які в грудні 2015 року розстріляли в Сан-Бернардіно 14 людей і поранили 21. У відповідь глава Apple Тім Кук заявив, що рішення суду загрожує безпеці клієнтів Apple. У своєму юридичному висновку, направленому до суду, компанія наполягала на антиконституційності прецеденту.

28 березня стало відомо, що американські правоохоронні органи змогли розблокувати iPhone 5c стрілка з Сан-Бернардіно без допомоги Apple. Останні заяви ФБР на цю тему супроводжувалися словами про те, що бюро роздумує над тим, чи надавати компанії інформацію про використану уразливостіь Це, звісно ж, призвело б до того, що Купертинський гігант її усунув.

Однак глава ФБР заявив, що бюро набуло інформацію, на основі якої був створений метод взлому, але юридично він не бачить права власності на цю інформацію, а значить ситуація не підпадає під закон, який утворює бюро виставити питання на обговорення в Білому Домі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

RAZR повернувся в тізері Lenovo TechWorld

9 червня пройде Lenovo TechWorld, де компанія представить нові моделі Motorola. Логічне запитання: а до чого тут ми? Насправді абсолютно ні при чому і розповідати про Vector Thin і Vertex я не буду. Інша справа – як компанія анонсувала івент. І навколо якого девайса побудований ролик-тизер.                   […]

PhoneRescue 3: програма, яка дозволяє відновити видалені дані на iPhone і iPad

Розробники програми для відновлення видалених даних на iOS-пристроях iMobile анонсували велике оновлення утиліти PhoneRescue. У третій версії програма отримала повністю оновлений інтерфейс, підтримку 25 типів користувацьких типів даних і нові можливості для відновлення. За допомогою PhoneRescue 3 можна відновити контакти, повідомлення, фотографії, відеоролики і іншу інформацію, вилучену помилково або втрачену в результаті пошкодження пристрою. Підтримуються […]

Що нового в iOS 10 beta 2

Друга бета-версія iOS 10, що вийшла позавчора, містить досить багато змін в порівнянні з першою тестовою збіркою. Про найцікавіші нововведення ми і розповімо в цьому матеріалі. віджети в Центрі повідомлень тепер доступні і з екрана блокування змінилася іконка програми HomeKit і кнопка цього додатку в Пункті управління змінилися іконки в меню AirPlay в Пункті управління […]