Зазначена директором ФБР Джеймсом Комі вартість злому iPhone одного з терористів в Сан-Бернардіно перевищує його дійсну ціну. Про це повідомляє Reuters з посиланням на обізнані джерела.

Раніше Джеймс Комі заявив, що американські спецслужби заплатили за доступ до смартфону Apple суму, еквівалентну тій, що він заробить за сім років і чотири місяці, що залишилися йому до пенсії. Насправді, ці розрахунки не вірні і відомство заплатило менше. Директор ФБР заробить за цей час $ 1,3 млн, в той час, як хакерам передали менше $ 1 млн. Тобто послуги зломщиків коштували як мінімум на $ 300 000 дешевше.

Джерела стверджують також, що Федеральне бюро розслідувань зможе використовувати технології по злому iPhone 5c з iOS 9, щоб не оплачувати в подальшому послуги хакерів. Фізично механізм, який використовується для доступу до даних на iPhone, є тільки у ФБР, а не у того, хто виконував взлом. Особистість хакера надійно захищена, його імені не знає навіть Комі, відзначає видання.

Каліфорнійський суд 16 лютого наказав Apple змінити програмне забезпечення в смартфоні моделі iPhone 5c таким чином, щоб слідчі ФБР могли підібрати пароль до смартфону одного з двох терористів, які в грудні 2015 року розстріляли в Сан-Бернардіно 14 людей і поранили 21. У відповідь глава Apple Тім Кук заявив, що рішення суду загрожує безпеці клієнтів Apple. У своєму юридичному висновку, направленому до суду, компанія наполягала на антиконституційності прецеденту.

28 березня стало відомо, що американські правоохоронні органи змогли розблокувати iPhone 5c стрілка з Сан-Бернардіно без допомоги Apple. Останні заяви ФБР на цю тему супроводжувалися словами про те, що бюро роздумує над тим, чи надавати компанії інформацію про використану уразливостіь Це, звісно ж, призвело б до того, що Купертинський гігант її усунув.

Однак глава ФБР заявив, що бюро набуло інформацію, на основі якої був створений метод взлому, але юридично він не бачить права власності на цю інформацію, а значить ситуація не підпадає під закон, який утворює бюро виставити питання на обговорення в Білому Домі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Роботи будуть відчувати біль

Сенсорний контролер, що імітує людську нервову систему, повинен дозволити машинам відчувати біль. До такого висновку прийшли розробники Йоханнес Кюн і Самі Хададдін з Університету Лейбніца в Німеччині. За словами винахідників, сенсорна система BioTac зробить роботів обережнішими, а значить, продовжить їх термін експлуатації. Для тестування вони вбудували контролер в руку робота Kuka. В результаті вийшла модель […]

Тім Кук не потрапив до рейтингу 200 найбільш високооплачуваних генеральних директорів в США

Apple – найдорожча публічна компанія в світі, але коли мова заходить про зарплату генерального директора, Тім Кук не входить навіть в топ-200 найбільш високооплачуваних керівників в світі. Згідно з даними The New York Times, середня компенсація серед генеральних директорів в 2015 році скоротилася на 15%, склавши $ 19,3 млн. Йдеться про американські компанії з щорічним доходом […]

Сотни рабочих Apple работают над электрокаром под названием «Титан»

Слухи о том, что компания Apple работает над созданием электрокара, начали густеть, превращаясь в осязаемый кисель. Говорят что, скорее мы увидим минивэн. Серьёзность слухов привела к тому, что новостью заинтересовался Wall Street Journal. По его уверениям, новую машинку назовут «Титан» и «несколько сотен» работников Apple денно и нощно трудятся над её прототипом. СЕО Apple Тим Кук […]