Популярний месенджер WhatsApp не перестає впроваджувати нові функції, хоча деколи робить це не так оперативно, як конкуренти. Як повідомляє Phoneradar, творці сервісу планують додати в додаток підтримку голосової пошти, що дозволить записувати і відправляти послання з інтерфейсу чату.

Функція голосових дзвінків в WhatsApp стала доступна в лютому минулого року. Вона дозволяє дзвонити друзям і близьким безкоштовно з будь-якої точки земної кулі. Незабаром в WhatsApp з'явиться голосова пошта. Послання абоненту можна буде записати і відправити з екрану голосового виклику. Вона відрізняється від уже існуючої, можливостю відправляти аудіоповідомлення з інтерфейсу чату.

Схожа функція доступна в месенджері Telegram, де записувати і прослуховувати повідомлення досить зручно, завдяки опціям raise-to-speak і raise-to-listen. Якщо смартфон з відкритим чатом піднести до вуха (як під час дзвінка), додаток відтворить голосове повідомлення або почне запис нового повідомлення. Опція задіє датчики наближеності, гіроскоп і акселерометр.

Крім того, розробники WhatsApp додадуть кнопку «Зателефонувати» в повідомленні пропущеного дзвінка. Функція буде працювати як в повній відкритій версії додатка, так і в режимі швидкої відповіді. Ще одним корисним нововведенням стане підтримка ZIP-файлів. Можливість роботи з архівами давно просять користувачі месенджера.

Про дату релізу оновленої версії WhatsApp інформації поки немає. Джерело вважає, що нові функції дебютують в месенджері вже цього літа.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Pay працювала в Китаї

Анонс, приємний для цілого мільярда чоловік відразу: менше доби тому Apple анонсувала запуск системи електронних платежів Apple Pay в Китаї. В принципі, наполегливі чутки про цю подію ходили ще з грудня минулого року, проте вихід «десь в дві тисячі шiстнадцятом» конкретизувалося напрочуд швидко – як і передбачалося, на першому етапі можливості «Еппл-пей» в Піднебесній обмежується картами […]

Apple: сканер отпечатков пальцев будет интегрирован в дисплей

Согласно информации, которая была размещена на официальном сайте американского Бюро по патентам, а также торговым маркам, корпорация Apple подала заявку, которая касается расширения возможностей использования дактилоскопического сенсора в iPhone и iPad. Как следует из опубликованного на сайте документа, Apple собирается встроить сканер непосредственно на поверхность дисплея своих мобильных гаджетов. По мнению Apple, новый датчик позволит […]

Google стала кращою компанією для роботи у 2014 році

Портал Glassdoor, який спеціалізується на різних рейтингах компаній, опублікував рейтинг 50 найкращих для роботи компаній. Як звичайно, результат побудований виключно на відгуках діючих і колишніх співробітників учасників рейтингу.Не дивно, що перше місце дісталося компанії Google. Інтернет-гігант краще за інших піклується про своїх співробітників, що легко побачити у фільмі «Кадри»: безкоштовне харчування, відмінні офіси, приголомшлива робота. […]