Компанія Apple витратила в 2015 році на забезпечення безпеки генерального директора Тіма Кука близько $ 210 000. Про це пише в п'ятницю Вloomberg. За даними видання, це один з найнижчих показників серед компаній зі списку Standard & Poor's 500 Index. Для порівняння Facebook витратила на забезпечення безпеки свого засновника Марка Цукерберга в минулому році $ 4,26 млн.

Службу безпеки поруч з Куком на публічних виступах не видно, але це не означає, що її не існує. Більшість співробітників знаходяться поблизу і стежать за ситуацією. Частина суми йде на забезпечення безпеки будинку глави корпорації.

Хоча сума $ 210 000 може здатися значною, в порівнянні з іншими компаніями витрати на охорону глави Apple не здаються настільки серйозними. У 2015 році Amazon витратила на забезпечення безпеки свого засновника Джефа Безоса $ 1,6 млн, а Oracle не пошкодувала на охорону колишнього гендиректора Ларрі Еллісона $ 1,53 млн. Facebook за три роки витратила на безпеку Марка Цукерберга $ 12,5 млн.

Відзначимо, що в 2015 році глава Apple Тім Кук збільшив свій дохід керівництва  діяльністю корпорації до $ 10,3 млн. При цьому він як і раніше заробляє значно менше найбільш високооплачуваних менеджерів корпорації.

Найбільш високооплачуваним керівником в Apple є старший віце-президент з роздрібної торгівлі та інтернет-магазинах Анджела Арендс ($ 25,8 млн). Фінансовий директор компанії Лука Маестро заробив за рік $ 25,3 млн, збільшивши свою винагороду на 81%.

У 2015 році річний дохід Apple виріс на 28% і досяг майже $ 234 млрд. Кук охарактеризував цей фінансовий рік як найуспішніший за всю історію Apple. При цьому в минулому році акції компанії впали вперше з 2008 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

За прибутковістю Google Play знову плететься позаду App Store

У той час як Android кількісно захоплює частку американського ринку додатків Apple, прибутку Google Play не порівняти з прибутками App Store. У Google повинні попрацювати над стратегією, яка допоможе розробникам отримувати великі доходи. Та й ставку варто робити на більш дорогі Android-гаджети, тоді прибутки від завантажуваних додатків виявляться вище. Нічого нового, насправді, Android за доброю традицією намагається брати […]

Apple патентує адаптивний інтерфейс для лівшів і правшів

Смартфон сам навчиться визначати, якою рукою його тримає власник. Патенти – ось те, чого завжди буде в достатку у Apple. У скарбничку «ідей на далеку перспективу» додалася цікава заявка, яка описувала принцип побудови інтерфейсу в залежності від того, в якій руці власник тримає пристрій. Ідея технології позиціонування іконок і елементів віртуального меню полягає в автоматичній […]

Альтернативная клавиатура SwiftKey получила поддержку русского языка

Как известно, одновременно с выпуском мобильной «операционки» iOS 8 всем разработчикам был предоставлен доступ к новому языку программирования Swift. Помимо разработки приложений на новом языке программирования, специалисты получили возможность создавать разнообразные клавиатуры для iPhone и iPad. Пользователям долго ждать не пришлось – за короткое время они получили очень много альтернативных клавиатур, в том числе и […]