«Розумні» годинники Apple Watch, незважаючи на свою дорожнечу, є найпопулярнішими в світі смарт-годинниками. Такі дані містяться в звіті аналітичної компанії Strategy Analytics за підсумками першого кварталу 2016 року.

За оцінками аналітиків, продаж Apple Watch з січня по березень досяг 2,2 млн штук, забезпечивши Apple частку ринку смарт-годинників на 52,4%. Samsung знаходиться на другій позиції з 14% ринку і продажем 0,6 млн смарт-годинників. Apple і Samsung разом поставляли кожні 8 з 10 смарт-годинників, проданих по всьому світу в звітний період.

Прийом попередніх замовлень на Apple Watch був відкритий 10 квітня 2015 року, а фактичний вихід годинників відбувся через два тижні – 24-го числа названого місяці. 

Глобальні продажі «розумних» годинників, за оцінками аналітиків, склали 4,2 млн одиниць в першому кварталі 2016 року, перевищивши на 223% результати аналогічного кварталу 2015 року, коли було продано 1,3 млн смарт-годинників. Лідерами зі зростання продажів стали Північна Америка, Західна Європа і Азія.

Аналітики відзначають, що екосистема «розумних» годинників дуже швидко розвивається. Все більше компаній займаються розробкою ігор і різних додатків для таких гаджетів. У той же час зараз основним фактором, що перешкоджає поширенню смарт-годинників, є їх висока ціна.

За відомостями Strategy Analytics, в четвертому кварталі минулого року глобальні поставки «розумних» годинників перевищили випуск швейцарських хронометрів. Це перший випадок, коли технологічні пристрої обійшли своїх швейцарських побратимів, і велика заслуга в цьому компанії Apple, яка домінує на ринку смарт-годинників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple звинуватили в пособництві тероризму

В App Store були знайдені додатки військового призначення, котрі можуть бути використані терористами та кіллерами. Один із таких додатків дозволяє розрахувати політ снаряду від міномета, а інший – снайперської кулі. Як стверджують воєнні експерти, цивільному населенню такі додатки не потрібні.   Один із таких додатків отримав назву «МВС – балістичний калькулятор». В описі додатку вказано: […]

Вихід навушників AirPods перенесений на невизначений термін

На вересневій презентації Apple представила бездротові навушники AirPods, продаж яких повинен був початися в жовтні. Повинен був, але не почнеться. Представники Apple офіційно повідомили журналістам видання TechCrunch, що в спочатку заплановані терміни навушники в продажу не з’являться. Про причини перенесення початку продажу своїх бездротових навушників Apple говорить так: «Перші відгуки на AirPods були неймовірними. Ми не […]

У магазинах Австралії з’явилися перші роботи-помічники

Роботи продовжують активно впроваджуватися в наше життя. На цьому тижні в торгових центрах компанії Stockland в Сіднеї і Мельбурні, Австралія, з’явилися перші роботизовані торгові помічники, які отримали назву Chip. Людиноподібні машини зростом 1,7 метра і вагою 100 кг переміщаються по магазину, допомагаючи покупцям. Вони обладнані 12,1-дюймовим сенсорним дисплеєм, через який відвідувачі можуть знайти інформацію про […]