«Розумні» годинники Apple Watch, незважаючи на свою дорожнечу, є найпопулярнішими в світі смарт-годинниками. Такі дані містяться в звіті аналітичної компанії Strategy Analytics за підсумками першого кварталу 2016 року.

За оцінками аналітиків, продаж Apple Watch з січня по березень досяг 2,2 млн штук, забезпечивши Apple частку ринку смарт-годинників на 52,4%. Samsung знаходиться на другій позиції з 14% ринку і продажем 0,6 млн смарт-годинників. Apple і Samsung разом поставляли кожні 8 з 10 смарт-годинників, проданих по всьому світу в звітний період.

Прийом попередніх замовлень на Apple Watch був відкритий 10 квітня 2015 року, а фактичний вихід годинників відбувся через два тижні – 24-го числа названого місяці. 

Глобальні продажі «розумних» годинників, за оцінками аналітиків, склали 4,2 млн одиниць в першому кварталі 2016 року, перевищивши на 223% результати аналогічного кварталу 2015 року, коли було продано 1,3 млн смарт-годинників. Лідерами зі зростання продажів стали Північна Америка, Західна Європа і Азія.

Аналітики відзначають, що екосистема «розумних» годинників дуже швидко розвивається. Все більше компаній займаються розробкою ігор і різних додатків для таких гаджетів. У той же час зараз основним фактором, що перешкоджає поширенню смарт-годинників, є їх висока ціна.

За відомостями Strategy Analytics, в четвертому кварталі минулого року глобальні поставки «розумних» годинників перевищили випуск швейцарських хронометрів. Це перший випадок, коли технологічні пристрої обійшли своїх швейцарських побратимів, і велика заслуга в цьому компанії Apple, яка домінує на ринку смарт-годинників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Дональда Трампа забрали Android-смартфон з міркувань безпеки

Спецслужби попросили вступаючого на посаду президента Дональда Трампа більше не використовувати його Android-смартфон і взяти замість нього більш захищений гаджет, який саме – не уточнюється. Обраний президент США змінив свій смартфон Samsung – «машину з написання повідомлень в Twitter» – на перевірений спецслужбами. Тепер, як повідомляється, Трамп буде користуватися «безпечним, зашифрованим пристроєм, схваленим секретними службами». […]

Google Translate для iOS пішов в офлайн

Google Translate – один з найпопулярніших додатків американського IT-гіганта. Його щодня використовує 500 млн людей, яким в тій чи іншій мірі треба здійснити переклад. 11 травня 2016- го року в App Store з'явилося оновлення, яке привнесло додаткову функціональність: тепер можна перекладати тексти в режимі offline. Для того, щоб включити офлайн-словник, треба зайти в "Налаштування" і […]

Три способи примусово закрити програму на Mac

Незважаючи на мрії фанатів яблучних пристроїв, техніка Apple не ідеальна. Це ж стосується і софта навіть в надійній OS X іноді попадаються дрібні баги. Або вона може зависнути. Зазвичай в цьому випадку у юзера з’являються два варіанти: почекати, поки програма “розморозиться” або завершити її примусово. Порад, як цікаво провести час, чекаючи відновлення програми, ми давати не […]