Компанія Samsung опублікувала звіт за минулий квартал. Незважаючи на те, що південнокорейський виробник наростив продажі, виручка компанії склала всього 24% від виручки Apple в першій чверті 2016 року.

Квартальна виручка Samsung зрісла на 5,7% до 49,8 трлн. он. Операційний прибуток за перший квартал становив 6,7 трлн. вон ($ 5,84 млрд.). Чистий прибуток за період дорівнював 5,26 трлн. вон ($ 4,6 млрд.). Смартфони принесли компанії істотні дивіденди. У річному відношенні квартальна виручка від продажів смартфонів збільшилася на 42% до 3,9 трлн. вон. У Сеулі чекають, що попит на моделі апаратів останнього покоління продовжиться в другому кварталі і, не в останню чергу, за рахунок виходу бюджетних моделей серій Galaxy A і J.

Прогнозовані обсяги поставок трубок (смартфонів і телефонів) у другому кварталі будуть менші, ніж в першому кварталі, коли Samsung змогла продати 92 млн апаратів. Середня ціна пристроїв при цьому дещо зросте. Як прогнозується аналітиками, флагманські моделі Galaxy S7 з рівним і зігнутим екранами за рік досягнуто обсягів продажів в кількості 52 млн. штук. Таку кількість смартфонів Apple реалізувала за один квартал 2016 року.

Напівпровідниковий підрозділ Samsung показав зниження операційного прибутку на 6% до 2,6 трлн. он. Зниження відбулося через падіння цін на комп'ютерну пам'ять, попит на яку знижується зі згортанням ринку персональних комп'ютерів.

Дисплейний бізнес компанії пішов у мінус. Рік тому підрозділ показав виручку в розмірі 520 млрд. вон, тоді як звітний квартал приніс збитки в розмірі 270 млрд. вон. В цьому році компанія пов'язує надії з попитом на OLED-панелі. З чуток, Samsung стане ексклюзивним постачальником OLED-екранів для компанії Apple, якщо виробник iPhone дійсно планує перевести смартфони на новий тип дисплеїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Casio анонсувала смарт-годинник Edifice EQB-500, який може працювати з iOS та Android

Casio нещодавно представила свої нові «розумні» годинники, які сумісні з пристроями на iOS та Android – EQB-500. Від усіх інших моделей ця відрізняється наявністю вбудованого модуля Bluetooth та процесора з мінімальним енергоспоживанням. Casio EQB-500 зроблені з нержавіючої сталі та мають велику кількість різноманітних опцій, серед яких найбільш видатною є бездротовий зв'язок зі смартфонами iPhone. Вони […]

4,7-дюймовий iPhone 7 отримає камеру з оптичною стабілізацією зображення

Японська Sony не вкладається в узгоджений з Apple графік виробництва подвійних камер для смартфона iPhone 7 Plus. Це може змусити купертіновців звернутися за допомогою до LG Innotek, яка на початковому етапі забезпечить поставки більшої частини камер для нового смартфона Apple. Про це розповів аналітик Nomura Securities Кріс Чан (Chris Chang), уточнивши, що подвійна камера буде […]

Скидки в App Store на 11 марта 2014 года

Fruit Ninja HD  Скользя пальцем по экрану, вы виртуозно, как настоящий воин ниндзя, сбиваете спелые плоды. Но берегитесь — вас подстерегают бомбы. Одно неточное движение и взрыв прервет ваше увлекательно–фруктовое приключение. Но если вы обошли ловушку и благополучно перешагнули на следующие уровни, набрав наибольшее количество баллов среди игроков, то вас ждет сюрприз на электронной платформе […]