Індійський мобільний ринок є одним з найбільш швидкозростаючих і перспективних. Про це свідчать численні анонси різноманітних моделей смартфонів і планшетів. Тому не дивно, що компанія Apple планує в найближчі роки відчутно збільшити свою присутність в Індії.

Восени минулого року мережа магазинів Croma в Індії вирішила просувати продукцію Apple за допомогою відкриття фірмових відділів. До цього дня каліфорнійський гігант не міг домовитися з урядом цієї країни і відкрити власні фірмові точки продажів через певні пункти законодавства.

Справа в тому, що раніше, згідно індійським законам, компанія мала право відкрити «монобрендовий» магазин лише за умови, що не менше 30% продаваної там продукції виробляється локально, тобто на території Індії. Пізніше цей закон переглянули. У січні цього року Apple подала заявку на відкриття своїх перших для цієї країни фірмових магазинів Apple Store. У четвер компанія з Купертіно отримала формальний дозвіл.

Наприкінці 2015 року Apple запустила в Індії нову програму по залученню покупців. Компанія майже вдвічі знизила вартість iPhone 5s в країні – з 44 500 рупій ($ 665) до 25 000 рупій ($ 370). Навіть без iPhone SE продажі смартфонів Apple в країні виросли за I квартал 2016 року у 56%.

Чи дозволять фірмові точки продажів значно посилити позиції купертінців в країні з населенням понад 1,2 млрд людей, покаже час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Spotify з’явилася підтримка Hi-Fi

Музичний потоковий сервіс Spotify тестує новий тип преміум-передплати під назвою «Spotify Hi-Fi», про що випливло зі звіту The Verge. Тепер за додаткову плату користувачі зможуть отримати доступ до треків у високій якості і ряду інших переваг, доступних платним передплатникам. В даний час можливість оформити такий абонемент можуть тільки окремі користувачі зі Сполучених Штатів, обраних випадковим […]

Welcome to Hyperloop! Одягай VR-окуляри і їдь до Парижу

Три місяці тому компанія SpaceX і PayPal, на чолі з Елоном Маском, провела перше випробування «потяга майбутнього». Проект Hyperloop – це справжній виклик транспортній системі за частиною швидкості сполучення між двома точками. У планах компаній – прокладка маршруту з Лос-Анджелеса в Сан-Франциско. Теоретично, відстань в 600 км поїзд Hyperloop здатний долати всього за 30 хвилин. На […]

У гонитві за міліметрами: чи потрібен світу надтонкий iPhone?

У минулому році головний дизайнер Apple Джонатан Айв висловив своє ставлення до критики, яка пов’язана з малим ресурсом акумуляторів в iPhone. На думку легендарного дизайнера, відносно малу тривалість роботи гаджета від однієї підзарядки назвати «недоліком»не можна, оскільки такий ресурс дозволяє користувачам мати тонкий, легкий і стильний смартфон. iPhone 7, вихід якого очікується восени цього року, […]