Новий «космічний» кампус компанії Apple в Купертіно може бути добудований в кінці 2016 або початку 2017 року. Два нових відеоролика в Мережі демонструють, що його зведення йде прискореними темпами.

Кампус буде займати площу в 260 000 кв. м, в ньому зможуть розміститися 13 000 співробітників. У будівлі також буде фітнес-зал і аудиторія для презентацій продуктів Apple. Поруч буде розташована власна екологічно чиста електростанція. Будівництво штаб-квартири оцінюється в приблизно $ 5 млрд.

Автором нових роликів з місця будівництва став водій бетономішалки, який прямо в розпал робочої зміни зняв кілька невеликих відеосюжетів. На першому відео показана панорама внутрішнього простору штаб-квартири. За скоригованим проектом на території кампусу з'являться два буфетних павільйону, до яких будуть примикати великі навіси для столиків.

На другому ролику бетономішалка заїжджає в підземний тунель і виринає вже по ту сторону Apple Campus 2. З землі розміри величезного кільця з бетону, сталі та молірованого скла відчуваються особливо гостро.

У лютому цього року стало відомо, що енергетична компанія Duke Energy Florida спеціально для Disney побудувала ферму зі збору сонячної енергії у вигляді голови Міккі Мауса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Нова модель Apple Watch вийде цієї осені

Через весь цей галас навколо нових iPhone ми зовсім забули про годинник Apple Watch. Але ж нову модель цього годинника очікували навесні або влітку цього року. Apple випустила годинник Apple Watch в кінці весни минулого року, і багато хто вважав, що оновлена модель з’явиться в цей же період 2016- го. Однак ні на весняному заході, […]

В майбутньому у користувачів може з’явитися можливість приховувати стандартні додатки в iOS

У більшості користувачів яблучних мобільних пристроїв є спеціальна папка, в якій зібрані всі непотрібні встановлені додатки. Однак багато власників смартфонів і планшетів Apple були б раді не складати непотрібні утиліти в окрему папку, а мати можливість приховати деякі стандартні додатки. Згідно з останніми даними, подібна функція може з'явитися в одній з наступних версій iOS. На […]

Процесори Intel Skylake містять критичну помилку

Нещодавно група математиків, що працюють в рамках проекту GIMPS, виявила досить серйозну помилку в процесорах лінійки Intel Skylake. Знайдена несправність призводить до зависання системи при високих обчислювальних навантаженнях. Баг був виявлений під час роботи з додатком Prime95 і може проявлятися як на машинах під управлінням Windows, так і ОС Linux. Причому на це жодним чином […]