Новий «космічний» кампус компанії Apple в Купертіно може бути добудований в кінці 2016 або початку 2017 року. Два нових відеоролика в Мережі демонструють, що його зведення йде прискореними темпами.

Кампус буде займати площу в 260 000 кв. м, в ньому зможуть розміститися 13 000 співробітників. У будівлі також буде фітнес-зал і аудиторія для презентацій продуктів Apple. Поруч буде розташована власна екологічно чиста електростанція. Будівництво штаб-квартири оцінюється в приблизно $ 5 млрд.

Автором нових роликів з місця будівництва став водій бетономішалки, який прямо в розпал робочої зміни зняв кілька невеликих відеосюжетів. На першому відео показана панорама внутрішнього простору штаб-квартири. За скоригованим проектом на території кампусу з'являться два буфетних павільйону, до яких будуть примикати великі навіси для столиків.

На другому ролику бетономішалка заїжджає в підземний тунель і виринає вже по ту сторону Apple Campus 2. З землі розміри величезного кільця з бетону, сталі та молірованого скла відчуваються особливо гостро.

У лютому цього року стало відомо, що енергетична компанія Duke Energy Florida спеціально для Disney побудувала ферму зі збору сонячної енергії у вигляді голови Міккі Мауса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Super Mario Run вийде 15 грудня

Вереснева презентація Apple запам’яталася не тільки анонсом нових iPhone, але і презентацією легендарної гри Super Mario Bros, яка ось-ось стане доступною для iOS-пристроїв. У магазині App Store гра протягом певного часу буде ексклюзивом платформи, а пізніше добереться і до інших мобільних ОС. В рамках презентації легендарний дизайнер і автор ряду ігор Шігеру Міамото продемонстрував кілька […]

Xiaomi представила електричну зубну щітку Soocare X3 з підключенням до смартфону і ціною $ 34

Електричні зубні щітки з’явилися давно (в 1954 році). А ось розумні електричні зубні щітки – явище досить молоде і для багатьох дивовижне. Ще в позаминулому році компанія Oral-B випустила на ринок модель під назвою Smart Series. Преміальний пристрій сполучається зі смартфоном і видає власникові різні поради з чищення зубів, грунтуючись на даних акселерометра і гіроскопа. […]

Японці навчили парасольку передбачати погоду

Японська компанія Fantastick створила «розумну» парасольку, яка попереджає господаря про особливості погодних умов. Гаджет отримав назву Jonas в честь англійського комерсанта і винахідника XVIII століття Джонаса Хенвея, який, як вважається, першим став використовувати парасольку для захисту від дощу. Jonas синхронізується з мобільним телефоном і в режимі онлайн передає на нього дані про прогноз погоди. Крім […]