На вихідних завдяки Ars Technica стало відомо, що магазин додатків Google Play, швидше за все, буде доступний на пристроях під управлінням Chrome OS. Це головна ознака того, що Google йде по шляху об'єднання настільної і мобільної ОС. Популярний Android і менш популярна Chrome OS можуть стати однією універсальною операційною системою. Цей шлях знайомий і іншим компаніям, але не Apple.

Схоже, що об'єднання різних операційних систем – це сучасний тренд. У майбутньому ми будемо використовувати одну систему на смартфоні і її ж будемо використовувати на комп'ютері, приставці або ще де-небудь. Такий підхід спрощує життя розробникам. Їм не доведеться створювати різні додатки для різних операційних систем. Потрібно буде лише попрацювати над оптимізацією для різних пристроїв.

Ми знаємо, що сьогодні вибір операційної системи багато в чому залежить від сторонніх додатків. Це замкнуте коло. Розробники будуть створювати додатки для тієї платформи, яка користується популярністю. Ось чому користувачів смартфонів на Windows Mobile так небагато. І тим не менше в Microsoft розуміють свої проблеми. Сьогодні ця компанія намагається об'єднати всі свої продукти навколо Windows 10.

Було б здорово використовувати одну операційну систему на всіх пристроях і мати один і той же набір додатків. Однак прийдемо ми до цього, якщо продовжимо використовувати пристрої від Apple? Компанія з Купертіно регулярно оновлює відразу чотири свої операційні системи: OS X, iOS, watchOS і tvOS.

Що найцікавіше, немає жодних підстав вважати, що Apple коли-небудь об'єднає свої операційні системи в щось спільне. Здається, компанія вибивається з тренду. App Store для iOS і Mac App Store сильно відрізняються. І, незважаючи на це, компанії поки вдається зберігати не тільки інтерес користувачів до своїх пристроїв, але і інтерес розробників.

Попри всі старання Microsoft, мобільна версія Windows 10 все ще не може похвалитися великим набором якісних додатків. У Apple все добре, і, створюючи додаток, більшість розробників в першу чергу дивляться в бік App Store. Бути може, Apple просто не хоче ламати те, що зараз добре працює.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Шахраї підписують користувачів WhatsApp на платні SMS-сервіси

Шахраї придумали новий спосіб збагачення: вони пропонують користувачам WhatsApp активувати функцію відеодзвінків в додатку шляхом вказівки свого номера на сторонньому сайті. Після цього з рахунку жертви списуються великі суми за платну SMS-розсилку.   Жертвою шахраїв стали користувачі популярного сервісу для обміну повідомленнями WhatsApp. Про нову схему обману розповіли експерти лабораторії ESET. В компанії, користувачам месенджера пропонують […]

Дріль, болгарка і трохи вміння: ентузіаст показав, як перетворити iPhone 6 в iPhone 7

Презентація iPhone 7 відбудеться через два місяці, але для тих, хто не хоче чекати нового iPhone з подвійною камерою з’явився спосіб зробити його своїми руками. Для цього знадобиться дріль, болгарка, шматок олова і два iPhone 6 / 6s. Відеокерівництво опублікували автори YouTube-каналу PeripateticPandas. «Дотримуйтесь цих 10 кроків для апгрейда вашого нудного і застарілого iPhone 6s, […]

Встановлено рекорд швидкості передачі даних в 5G-мережі в рухомому автомобілі: 7,5 Гбіт / с

Ericsson оголосила про важливе досягнення, яке  наближає епоху супершвидкісних  мобільних мереж п’ятого покоління (5G). Розробляючи технології і обладнання 5G-мереж компанія продемонструвала роботу високошвидкісного підключення в рухомому автомобілі. В ході експерименту пікова швидкість передачі даних досягла 7,5 Гбіт / с. Велика пропускна здатність, мінімальні затримки і висока надійність підключення особливо важливі для таких додатків 5G, як […]