Практично кожен користувач хоч раз хотів би видалити тільки що відправлене повідомлення. Така можливість напевно допомогла б тисячам людей уникнути незручних ситуацій і неприємних розмов.
Допомогти користувачам вирішили творці мобільного мессенджера Privates, який дозволяє повернути відправлене повідомлення, якщо співрозмовнику з яких-небудь причин не варто його бачити.

Варто мати на увазі, однак, що повідомлення не може бути видалено після того, як відкрито одержувачем.

Privates дозволяє обмінюватися не тільки текстовими повідомленнями, але також фотографіями і відеозаписами. При цьому він здатний захистити переписку від чужих очей і зняття з неї скріншотів. При включенні відповідної настройки повідомлення з'явиться на екрані тільки після того, як адресат швидко натисне кілька разів на дві екранні кнопки.

Інша опція дозволяє показати повідомлення, тільки якщо адресат візьме смартфон в руку і буде тримати його рівно. Нарешті, останній з рівнів захисту передбачає використання фронтальної камери для підтвердження особи співрозмовника і одночасної фіксації вираження його особи при прочитанні повідомлення. В Privates можна налаштувати автоматичне видалення непрочитаних повідомлень через 3, 12 і навіть 24 години після відправлення.

В даний час месенджер доступний тільки для пристроїв на iOS, незабаром розробники обіцяють випустити версії для Android і Windows Phone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple запатентувала «iPhone майбутнього» з прозорим екраном

iPhone з прозорим екраном і сенсорними можливостями по обидва боки може стати проривом на ринку мобільних пристроїв. Apple не перестає експериментувати з електронікою і, судячи з усього, майже готова до випуску iPhone з прозорим екраном. Компанія вже отримала відповідну патентну заявку в Бюро патентів і торгових марок США. Це в черговий раз доводить прагнення каліфорнійської […]

Розбитий iPhone поміняють на новий

Кампанія Apple допомагає любителям бренду бути більш активними в своїх покупках. Стартувала програма, по якій власник розбитого iPhone може принести в фірмовий магазин Apple свій смартфон і згодом отримати хорошу знижку на покупку нової моделі. Обмеження теж є. Для обміну годяться не такі вже й старі моделі: iPhone 5s, iPhone 6 і iPhone 6 Plus. […]

Apple наращивает объемы производства iPhone 6 Plus

Знаменитый англоязычный ресурс DigiTimes сообщает нам о том, что компания Apple, видя спрос на свой новый гаджет iPhone 6 Plus, готова поручить производителю большее число заказов, а также увеличить плату для того, чтобы не упустить возможность выгодно продать большое количество своих устройств. Следует напомнить, что сборкой iPhone 6 Plus уже много лет (со времен первого […]