У вівторок Apple оголосила фінансові показники за II квартал 2016 фінансового року, завершився 26 березня 2016 року. Дохід компанії за три місяці склав $ 50,6 млрд, а чистий прибуток – $ 10,5 млрд, або $ 1,90 на одну акцію.

Здавалося, що квартальний звіт Apple залишає мало приводів для оптимізму щодо iPad, однак у керівництва компанії на цей рахунок інша думка. Якщо раніше глава корпорації Тім Кук говорив про те, що інновації ще повернуться в сегмент планшетних комп'ютерів, і «краще ще попереду», то на цій звітній конференції він прямо заявив, що наступний квартал стане для iPad кращим за останні два роки.

Новий 9,7-дюймовий iPad Pro поєднує найвищу продуктивність з найкращим за всю історію існування планшетів дисплеєм, зазначив Кук. Пристрій однаково добре як для заміни старого планшета, так і для відмови від персонального комп'ютера, на думку «опитаних Apple споживачів». Останні цінують в iPad Pro поєднання портативності, продуктивності і універсальності застосування.

iPad залишається самим активно використовуваним серед виробів конкурентів, підкреслили в Apple. У фірмовому магазині додатків App Store представлено понад один мільйон додатків, які призначаються саме для планшетів.

Основна проблема iPad, на думку Кука – користувачі не так часто змінюють планшети на більш нові, якщо порівнювати зі смартфонами. Якщо не випустити з уваги цей факт, то і динаміка продажів iPad не буде здаватися такою сумною.

У липні Apple збирається повідомити про підсумки продажів iPad за останні два роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Ілон Маск хоче побудувати електролітак

Автор проекту надзвукового поїзда і вакуумної транспортної мережі Hyperloop, генеральний директор компаній Space X і Tesla Ілон Маск розповів про свою нову революційну ідею. Виступаючи на церемонії вручення нагород студентського конкурсу Hyperloop ( «Гіперпетля») в Техасі, Маск заявив, що його новим великим проектом може стати електричний літак з вертикальним зльотом і посадкою. «Я впевнений, в цьому […]

Как удалить автоматически загруженный образ iOS 7?

    Данная статья полезна тем, кто является сторонником взломов устройств компании Apple и не торопится обновлять операционную систему на iOS 7, не дождавшись выхода отвязанного джейлбрейка.     Почти все пользователи i-гаджетов пользуются воздушным обновлением прошивки – устройство обнаруживает доступ к беспроводной сети и автоматически закачивает необходимый набор файлов в память аппарата и только […]

Скидки в App Store на 15 марта 2014 года

Louvre HD  Приложение содержит коллекцию известнейших картин из музея Лувр. Здесь вы найдете работы Леонардо Да Винчи, Рембрандта, Рафаэля, Эжена Делакруа, Сандро Ботичелли, Гойя, Рейнолдса и многих других именитых мастеров. В приложении более семисот картин от трехсот живописцев, двадцать классических композиций для фонового прослушивания, разделение картин по авторам, удобный поиск картин, настраиваемый фильтр произведений и […]