Кількість передплатників нового музичного сервісу Apple Music досягла 13 мільйонів чоловік. Про це повідомив глава Apple Тім Кук в ході оголошення фінансового звіту компанії за II квартал 2016 фінансового року.

За даними корпорації, число користувачів стрімінгового сервісу Apple за останні два місяці зросло на 2 мільйони людей. Apple Music збільшила аудиторію, незважаючи на зовнішні чинники, зокрема акцію провідного сервісу по стрімінга Spotify, який запропонував три місяці преміум-передплати на сервіс за 1 долар. За прогнозом Apple, в 2016 році аудиторія Apple Music досягне 20 мільйонів чоловік.

У жовтні 2015 року голова Apple Тім Кук в ході свого виступу на технологічній конференції в Каліфорнії оголосив, що за Apple Music вже платять 6,5 млн користувачів. Ще 8,5 мільйонів користувачів тестують сервіс в пробному режимі. Для порівняння, Spotify в червні 2015 року заявив, що у нього 20 мільйонів передплатників. При цьому Spotify так само представлений як на платформах Apple, так, наприклад, і на пристроях з Android і Windows.

У серпні минулого року Apple спростувала повідомлення про те, що від послуг Apple Music відмовилися 48% передплатників. У Купертино відзначили, що цифра сильно завищена, і до сервісу продовжують звертатися 79% користувачів.

У лютому в подкасті Джона Грубера топ-менеджери Apple Едді Кью і Крейг Федеріго відзначили, що аудиторія Apple Music на початку 2016 року сягнула 11 млн осіб. Цього показника компанії вдалося домогтися всього за півроку. Тоді як у головного гравця ринку стрімінгових музичних сервісів Spotify на досягнення аналогічного результату пішло шість років.

Apple запустила Apple Music з доступом до бібліотеки iTunes і каталогу, в який входить понад 30 мільйонів композицій 30 червня 2015 року. Музика може стати все більш важливим фактором при виробництві та презентації нових пристроїв Apple в 2016 році.

Так, за даними джерел, Apple планує прибрати 3,5-міліметровий роз'єм для навушників з iPhone наступного покоління. Цифрові навушники будуть підключатися до гнізда Lightning, який зараз використовується для підзарядки пристроїв і обміну даних з комп'ютером. Ця зміна дозволить Apple зробити iPhone ще більш тонким, підвищить якість звуку і стимулюватиме використання бездротових навушників, які працюють по Bluetooth.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

На офіційному сайті Apple з’явилася згадка про годинник Apple Watch Victory

Згадка протрималося недовго, компанія швидко виправила свою помилку, але неанонсовану модель Apple Watch все ж встигли помітити. Як відомо, на початку осені Apple представила оновлену модель свого годинника, що отримала назву Apple Watch Series 2. У свою чергу, модель має кілька версій, в тому числі Apple Watch Edition, Apple Watch Hermes і спортивну Apple Watch […]

Российские цены на iPhone скачут

Всего несколько месяцев назад купить iPhone было очень выгодно именно в России, Принимая во внимание курс доллара и евро по отношению к рублю легче было приобрести телефон в РФ, нежели платить за билеты на самолет и к тому же доплачивать немалые деньги. Но цена на iPhone в соседней стране изменчива как и экономическая ситуация, поэтому […]

Німеччина, Італія і Японія – світові лідери енергозбереження

Американська рада з енергозберігаючої економіки опублікувала доповідь «2016 International Energy Efficiency Scorecard», в якому назвала країни, які найкраще заощаджують електроенергію. Доповідь вивчила модель енергозбереження та продуктивність 23-х країн, які найбільше споживають електрики (75% від усього споживання в світі) і розставила їх по порядку, пише CleanTechnica. Перше місце посідає Німеччина, друге – Італія і Японія, третє […]