Apple проводить скорочення штату співробітників, що займаються кадровими питаннями. Про це з посиланням на обізнані джерела повідомив ресурс Venture Beat.

Як стало відомо, компанія звільняє не тільки всіх позаштатних HR-фахівців, а й співробітників цієї спеціальності, які працюють на постійній основі. Кадрові рішення можуть торкнутися більш 100 чоловік. Інформація про скорочення надійшла неофіційно, Apple поки не робила ніяких заяв з цього приводу.

Відзначається, що в даний час компанія з Купертіно зменшила потік нових співробітників, тому вирішила відмовитися від послуг кадрових фахівців. В Apple розробляють новий механізм підбору персоналу, який буде працювати більш ефективно.

Крім того, наголошується, що компанія змінила систему бонусів: якщо раніше HR-фахівці могли отримати до 40% від окладу нового співробітника, то зараз цей відсоток може досягти лише 10-15%. Деякі працівники і зовсім позбавлені бонусів.

Згідно з прогнозами аналітиків, Apple вперше за 13 років може показати зниження виручки за підсумками другого фіскального кварталу. Очікується, що продажі впадуть майже на 10%, до $ 52 млрд, у порівнянні з $ 58 млрд роком раніше, а доходи на акції знизяться до $ 1,99 з $ 2,33.
Можливо, глава Apple Тім Кук прокоментує зміни в політиці найму персоналу під час зустрічі з інвесторами після публікації квартального звіту. Фінансовий звіт компанії буде оприлюднено в ніч з вівторка на середу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Таким став iPhone 7 Plus Jet Black через 3 місяці без чохла

Вперше про маркий і буквально «збираючий» подряпини iPhone 7 в кольорі «чорний онікс» стало відомо практично наступного дня після офіційної презентації новинки. Приблизно тоді ж представники Apple порекомендували всім користувачам, які бояться за стан покриття, використовувати фірмові чохли. Однак, багато власників яблучних смартфонів просто не використовують захисні аксесуари. Зазвичай це мотивують тим, що не хочуть приховувати […]

Apple разрабатывает новый фитнес-гаджет

   Американское бюро по патентам и торговым маркам планирует запатентовать ещё одну новую разработку Apple. На этот раз разработчики компании предложили фитнес-гаджет, позволяющий измерять количество шагов и пройденное расстояние.    На сегодняшний день подобные устройства существуют. Но, как правило, они не дают точного представления о количестве шагов, так как их технология далека от совершенства. Из […]

Реєстрація проектів в самому розпалі! Встигни приєднатися до найбільшого міжнародного ІТ-чемпіонату “Золотий Байт”.

Реєстрація проектів в самому розпалі! Встигни приєднатися до найбільшого міжнародного ІТ-чемпіонату “Золотий Байт”. Призовий фонд 500 000 грн! На чемпіонаті ти можеш випробувати себе в різних сферах IT технологій – від старт ап челенджу до розробки ігор і навіть системного адміністрування. “Золотий Байт” – це не тільки відмінний шанс показати, на що ти здатний, а […]