Продажі Apple Watch виросли на 250% після того, як Apple знизила вартість гаджета на 50%. Про це свідчать результати дослідження компанії Slice.

У березні крім двох основних анонсів на презентації Apple розповіли і деякі новини меншої важливості. Так, «розумні» годинники Apple Watch Sport подешевшали на $ 50. Тобто найдоступніша модель з корпусом 38 мм тепер коштує $ 300, а версія на 42 мм обійдеться в $ 349. Згідно викладкам аналітиків, які, варто відзначити, враховували тільки ринок США, з моменту анонса зниження вартості Apple Watch, інтерес до годинника значно збільшився.

На наведеному графіку за останні 29 днів показано, що кількість запитів користувачів зросла від 200% до 250%. Найпопулярнішою моделлю, за даними аналітиків, є Apple Watch Sport з корпусом 42 мм – на неї припадає близько двох третин продажів.

Також в березні Apple представила нові ремінці для Apple Watch. Під час заходу було зазначено, що приблизно третина власників «розумних» годинників любить часто міняти ремінці, що підтверджує позиціювання пристрою в якості модного аксесуара. Нові моделі виконані з нейлону і доступні в декількох колірних варіантах. Всього ж Apple показала сім варіантів.

За оцінками аналітиків Slice, нові нейлонові ремінці Apple користуються найбільшим попитом у споживачів. На даний момент на них припадає 60% продажів всіх ремінців для Apple Watch. При цьому обсяг продажів аксесуарів для смарт-годин дещо скоротився. Якщо в березні в середньому на одного покупця Apple Watch доводилося 1,6 ремінців, то в квітні – 1,3 ремінця.

Годинники – перша розробка Apple після випуску планшета iPad, створена з нуля. І поки загальні дані продажів виглядають обнадійливо. Apple не публікує статистику, але, за оцінками аналітиків, за рік було реалізовано близько 12 млн примірників «розумних» годинників. При середній ціні $ 500 це дає $ 6 млрд виручки. Для порівняння: в перший рік випуску iPhone в 2007 році Apple зуміла продати «всього» 6 млн смартфонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вчені винайшли «вічну» батарею

Побічним ефектом роботи атомних електростанцій є значні обсяги радіоактивних відходів, які необхідно зберігати або утилізувати, витрачаючи чималі ресурси. Група фізиків і хіміків з Університету Брістоля запропонувала відносно простий спосіб переробки графітових стрижнів, що дозволяє створювати практично вічні алмазні батареї, які можуть знайти найширше застосування. В ході вивчення заглушених реакторів, які працювали близько 50 років, вчені […]

Роботи, що повзають по стінах, будуть будівельниками майбутнього

Нове покоління будівель можуть створити плазуючі по стінах роботи. Так вважає дослідник робототехніки Марія Яблоніна, випускниця Штутгартського університету, яка представила спосіб використання роботів-будівельників для створення складних конструкцій – швидко, дешево і ефективно. Проект Яблоніной “Мобільна роботизована виробнича система для волокнистих конструкцій” був розроблений в співдружності з Інститутом обчислювального дизайну (ОБД). Як стало відомо, напівавтоматичні плазуючі по […]

Huawei найняла колишнього дизайнера Apple для того, щоб зробити оболонку своїх смартфонів «простіше і душевніше»

На початку місяця виробник електроніки Huawei заявив, що протягом найближчих 5 років має намір обійти Apple і Samsung за обсягами виробництва і стати найбільшим в світі виробником смартфонів з часткою ринку більше 25%. Для цього компанії доведеться в кілька разів збільшити поставки своєї продукції. Само собою, просто так такого результату не досягти, але Huawei йде […]