Закони природи на стороні технологій.

Якщо ви добре вчилися в школі і відвідували уроки біології, то напевно пам'ятаєте, що всі рослини беруть участь у виробництві енергії. Поглинаючи вуглекислий газ, вони виділяють кисень, використовуючи для цього енергію сонця і води. Відбувається цей процес під час фотосинтезу. Іспанські вчені з компанії Bioo Lite знайшли спосіб перетворити квітку в відмінний акумулятор.

Зрозуміло, що підключення смартфону без додаткових перетворень не дасть ніякого ефекту. Над проектуванням ефективного біологічного акумулятора працювала ціла команда дослідників. В результаті, був розроблений цікавий технологічний горщик з вбудованим акумулятором.

Завдання батареї – накопичувати заряд протягом всього дня і особливо під час фотосинтезу, коли виділяється максимальна кількість енергії.

Розробники запевняють, що орієнтовного корисного об'єму виділеної електричної ємності досить для підзарядки iPhone 2-3 рази на день, при цьому для роботи такої біологічної електростанції немає якихось особливих вимог до типу рослини або особливостей догляду за нею.

Найближчим часом іспанці з Bioo Lite планують розробку більш місткого квіткового горщика з більшою потужністю. Інженери планують домогтися рівня вироблення електрики в 40 Вт/год. Діючий проект можна підтримати в рамках краудфандінгової площадки IndieGoGo. Вартість «квітки-акумулятора» становить 120 євро, а перші поставки незвичайного гаджета намічені на кінець 2016 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Суд зобов’язав Apple виплатити користувачам $ 400 млн за завищення цін на книги в iBooks

Верховний суд США відмовився розглядати подану Apple апеляцію на винесений раніше вердикт про визнання її винною в змові з метою завищення цін на електронні книги. Таким чином, попереднє рішення суду залишається в силі: Apple доведеться виконати взяті на себе зобов’язання і виплатити $ 400 млн споживачам, яким було завдано збитків в результаті її дій, $ […]

Apple буде повністю шифрувати дзвінки та повідомлення на iPhone

Apple оголосила, що на пристроях компанії тепер буде використовуватися принцип кінцевого шифрування – зокрема, в новому мессенджері iMessage, а також при голосових дзвінках. Дані будуть зашифровані на пристрої, що передає інформацію, і розшифровуватися безпосередньо пристроєм. «Безпека і конфіденційність лежать в основі апаратного і програмного забезпечення всіх сервісів Apple. У додатках iMessage і FaceTime використовується технологія магістрального шифрування для […]

Різдвяна реклама Apple виконана в кращих традиціях компанії

Вже через місяць Сполучені Штати Америки відмічатимуть Різдво. У більшості населення це свято асоціюється з теплими родинними стосунками, любов’ю і, звісно, подарунками. Як кажуть менеджери, реклама подарунків, які даруються на посвідчення любові, також повинна бути виконана із неменшою любов’ю. І хоча деякі спеціалісти дотримуються думки, що у попередні роки різдвяна реклама Apple була більш зворушливою, […]