Microsoft портувала на iOS-пристрої клавіатуру Word Flow, яка дозволяє набирати текст однією рукою. Компанія тестувала додаток протягом 10 днів перед її публічним розміщенням в App Store.

Головна відмінна риса фірмового рішення Microsoft – наявність спеціальної функції, що дозволяє швидко набирати текст на ходу, утримуючи пристрій однією рукою. Перейшовши в режим Arc mode, користувачі можуть як ковзати пальцем по клавіатурі, не відриваючи його від екрана, так і просто друкувати на ходу. Кнопки розташовані під кутом – так, щоб їх було простіше натискати, утримуючи iPhone однією рукою.

За винятком «однорукого» режиму, Word Flow майже ідентична версії для Windows Phone Користувачі можуть швидко вводити слова, пропоновані програмою, вставляти емодзі і набирати текст свайпами.

Word Flow, що вперше з'явилася в Windows Phone 8.1, вважається однією з найвдаліших мобільних розробок Microsoft. Рік тому вона прославилася тим, що саме з її допомогою було встановлено світовий рекорд по швидкості друку на сенсорному екрані. Користувач набрав наступний текст всього за 18,44 секунди: The razor-toothed piranhas of the genera Serrasalmus and Pygocentrus are the most ferocious freshwater fish in the world. In reality they seldom attack a human.

Щоб випробувати Word Flow на iOS, необхідно мати iPhone 5s або більш пізню модель смартфона, а також американський аккаунт App Store. Microsoft обіцяє випустити міжнародну версію клавіатури найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Решающий удар по Samsung: гонорары топ-менеджмента компании резко сократились

Рекордные 10 млн продаж новых iPhone не могли не сказаться на делах главных конкурентов компании из Купертино. Разумеется, под основной удар попала южнокорейская махина – Samsung, зарплата топ-менеджмента в которой серьезно пострадала в результате успехов Apple. По сообщениям The Wall Street Journal, сумма гонорара главы подразделения по продаже смартфонов Samsung Джей Кен Шина за III […]

Firefox для iOS став швидший та менш енергозатратний

Організація Mozilla випустила нову версію свого браузера Firefox для мобільних пристроїв Apple – iPhone, iPad і iPod touch. В оновленні Firefox 5.0 для iOS передбачено досить багато важливих нововведень. Браузер був перероблений і оптимізований. В результаті він став швидше завантажувати веб-сторінки, заощаджуючи при цьому заряд батареї. За словами розробників, в браузері знизилося навантаження на процесор […]

Поліція розблокувала iPhone, роздрукувавши на 3D-принтері модель пальця вбитого

Поліція в США знайшла новий спосіб розблокування смартфонів підозрюваних. Доступ до пристроїв, заблокованим сканером відбитків пальців, може бути отриманий шляхом відтворення 3D-макету пальця учасника розслідування. Успіхів вдалося досягти поліції Мічигану. Для того, щоб отримати доступ до даних на iPhone загиблого від руки вбивці жителя штату, правоохоронці звернулися до професора Анілу Джейну з Мічиганського університету. Його […]