Глава китайської LeEco, відомої на ринку смартфонів, телевізорів і пристроїв віртуальної реальності під брендом LeTV, назвав Apple застарілої компанією. Думку Цзя Юетіна наводить видання RNS.

В асортименті продукції LeEco – смартфони, телевізори, гірські мотоцикли і електромобілі. Минулого тижня компанія представила не вимагаючи водія, електричний суперкар LeSEE.
За словами Юетіна, зарубіжні конкуренти його не турбують. Зокрема, пристрої компанії Apple він назвав застарілими, старомодними.

«У Apple є тільки індивідуальні програми. Це було правильним вибором в першій фазі розвитку мобільних мереж, коли процесори і мережі були недостатньо швидкі, – зазначає 43-річний підприємець. – Але тепер ми вступаємо в нову еру мобільного інтернету, і цих проблем більше немає. Більш того, окремі додатки означають лише великі перешкоди для користувачів ».

Юетін підкреслив також різке ослаблення інноваційного імпульсу Apple: «Наприклад, місяць тому Apple випустила iPhone SE. З точки зору представника галузі це продукт з дуже низьким технологічним рівнем … Ми думаємо, що це те, чого їм не варто було робити ».

У березні минулого року LeTV порівняла Apple з фюрером нацистської Німеччини. У мікроблозі LeTV з'явився постер, на якому зображений смартфон і дві стрілки: зліва – усміхнені діти, праворуч – Адольф Гітлер з витягнутою рукою. На рукаві у фюрера замість свастики – логотип Apple. Посил китайців цілком прозорий: у покупців є вибір, або використовувати відкриту платформу Android, або підкоритися жорстким правилам екосистеми iOS.

Apple офіційно ніяк не коментує заяви китайського конкурента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В Європі з’явиться першй офіційний центр із розробки додатків для iOS

Apple анонсувала відкриття першого в Європі центру розробок додатків для iOS. Знаходиться він буде в італійському Неаполі. У планах корпорації поступове розширення подібної програми на решту країн. Цетр проводитиме тренінги для студентів з усієї Італії для практичних занять з розробки додатків для iOS. Крім того, Apple планує співпрацювати з партнерами і поза країною для того, щоб більше молоді люди отримали можливість стажуванні в новому інституті. Генеральний директор Apple Тім Кук заявив, що в Європі […]

У США підірвуть в атмосфері плазмові бомби

ВПС Сполучених Штатів планують підірвати в верхніх шарах атмосфери кілька плазмових бомб. Зробити це американці збираються за допомогою спеціально створеного флоту мікросупутників. Таким незвичайним способом в США вирішили якісно поліпшити рівень радіозв’язку на великих відстанях. Як відзначають американські фахівці, в нічний час отримувати радіосигнали можна на значно більшій відстані, ніж вдень. Вся справа в тому, […]

iFixit разобрали новый MacBook

Есть прекрасная компания по ремонту техники iFixit, которая разбирает и оценивает инновационность и ремонтопригодность техники. В этот раз она взялась за новый Macbook и ее вердикт очень суровый. После долгого и скурпулезного разбора нового макинтоша, ремонтопригодности присвоен 1 балл из 10 возможных. Другими словами починить его если и можно, то потратить на это нужно будет […]