Сьогодні принцип установки додатків на смарт-годинник Apple Watch виглядає дещо складно. Полягає він в сполученні гаджета з iPhone, пошуком потрібного ПО в App Store, завантаженням його на смартфон і подальшим відправленням адаптованої для «розумних годинників» версії додатка вже на переносний пристрій.

Простіше кажучи, якщо під рукою немає iPhone, про встановлення будь-якої програми на годинник можна забути, та й використання ряду додатків без присутності iPhone стає неможливим.

Але Apple попередила розробників мобільного ПЗ про зміну принципів роботи додатків, випущених для смарт-годинників, і змінила відповідні вимоги.

Починаючи з 1 червня 2016 року всі опубліковані в магазині App Store додатки для watchOS повинні бути переписані під платформу watchOS 2 SDK. В іншому випадку, додаток буде видалено з віртуальних прилавків магазину.

Перехід на watchOS 2 SDK (що вийшла ще рік тому) дозволить використовувати встановлені на Apple Watch додатки без необхідності тримати iPhone поруч. По суті, будь-який додаток стане повністю автономним і, вирушаючи на тренування, власнику годин не потрібно буде носити з собою iPhone. Відсутність такої примусової зв'язки позитивно позначиться і на стабільності роботи додатків, позбавивши інтерфейс від багів.
Ознайомитися з докладною документацією watchOS 2 SDK можна на офіційній сторінці Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В онлайн Apple Store США з’явилися розблоковані iPhone 7

Зі старту замовлення iPhone 7 і iPhone 7 Plus пройшло трохи більше місяця і на днях Apple нарешті відкрила можливість придбання смартфонів без прив’язки до оператора. Моделі SIM-free можна замовити в офіційному онлайн-магазині Apple Store без прив’язки до провідних американських операторів AT&T, Sprint, T-Mobile або Verizon. Час доставки пристроїв становить від трьох до чотирьох тижнів. Єдиний виняток – моделі […]

GAMES. Lili. Новый квест про аленькие цветочки и заблудшие души на App Store

Ещё одна новинка на App Store – квест про приключения студентки Лили на загадочном острове Геос от BitMonster Games. Игра была показана во время презентации iPhone5 – высокой оценки удостоились яркая насыщенная графика и сочный контент, придающие Lili неповторимую атмосферу. Согласно опросам пользователей, именно благодаря работе с графикой, компания BitMonster Games смогла войти в перечень […]

Apple в грудні проведе акцію «Година коду» в 487 магазинах світу

З 5 по 11 грудня компанією Apple заплановано проведення освітньої програми «Година коду», в рамках якої відвідувачі фірмових магазинів компанії зможуть познайомитися з основами програмування. В цьому році учасникам покажуть основи роботи зі Swift Playgrounds. Акція «Година коду» буде проходити у Apple вже втретє. Її мета – підвищити інтерес користувачів до сфери інформаційних технологій. Як відзначили […]