Незважаючи на те, що сучасні пристрої на iOS цілком можуть обійтися без комп'ютера, існують сценарії, при яких звертатися до нього все-таки доводиться. Цілком логічно, що на стику технологій можуть виникати певні шорсткості, і саме з такими питаннями ми постараємося розібратися в цьому матеріалі.

Однією з поширених проблем при роботі з iTunes є неможливість виявлення підключеного пристрою. Причин тут може бути декілька, але нерідко збій виникає в механізмі довіреного підключення, коли на обох гаджетах зберігаються ключі для подальшої авторизації. За замовчуванням запит «Довіряти цьому комп'ютеру» повинен відобразитися при наступному підключенні, проте можна зіткнутися з прямо протилежною ситуацією, коли після негативної відповіді користувача запит не повторювався. Вирішити проблему, як годиться, можна в кілька простих кроків.

Почнемо з «рідного» для iOS і iTunes оточення – операційної системи OS X. Безумовно, в силу програмно-апаратної інтеграції проблеми тут виникають рідше, проте від випадковостей не застрахований ніхто. Отже, якщо iPhone вперто не хоче довіряти вашому Mac, можна спробувати очистити вміст спеціального системного каталогу Lockdown. Для цього відключаємо iOS-пристрій від комп'ютера, виконуємо комбінацію клавіш [cmd] + [shift] + [G] (або вибираємо пункт «Перехід до папки» в меню «Перехід» рядкя меню OS X) і вирушаємо за адресою /var/db/lockdown/. У вікні, що відкриється, постане один або кілька (в залежності від кількості синхронізованих пристроїв) файлів-сертифікатів, які і потрібно видалити.

 

Після цього підключаємо гаджет і відповідаємо на питання про довіру комп'ютера ствердно. Тепер пристрій повинен визначатися системою.

Для ОС Windows, з «впертістю» якої можна зіткнутися, суть процедури залишається тією ж. Єдина відмінність тут, крім іншого розташування «винуватця», – необхідність відобразити приховані файли і папки. Для цього відкриваємо Панель управління з меню «Пуск» і переходимо в розділ «Властивості папки», де на вкладці «Вид» вибираємо однойменний параметр. Що стосується адреси, то він різниться для різних версій Windows.

Windows XP: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Apple\Lockdown

 

Windows 7, Windows 8, Windows 10: C:\ProgramData\Apple\Lockdown

 

Якщо ж вищеописані маніпуляції не вирішили проблему, для ОС від Microsoft існує більш складний спосіб, пов'язаний c драйвером мобільного пристрою.

  • Відкриваємо «Диспетчер пристроїв», розташований в Панелі управління в Windows 7 і в підпункті «Система» в Windows XP
  • Натискаємо правою кнопкою миші на рядку з потрібним пристроєм Apple, вибираємо пункт «Оновити драйвер» з контекстного меню, далі «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері» і «Вибрати драйвер зі списку драйверів пристроїв на комп'ютері»
  • Натискаємо на кнопку «Встановити з диска» (якщо вона недоступна, можна вибрати категорію «Мобільний телефон» або «Пристрій, що запам'ятовує» і натиснути на кнопку «Далі», після чого з'явиться кнопка «Відобразити»)

 

  • У діалоговому вікні «Установка з диска» натискаємо на кнопку «Огляд»
  • Переходимо за адресою C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers.
  • Виділяємо файл usbaapl (в 64-розрядних виданнях Windows він називається usbaapl64) і натискаємо «Відкрити». Якщо папки не існує, або в ній відсутній потрібний файл, шукаємо його в каталозі C:\Program Files (x86)\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers

 

  • Натискаємо на кнопку «ОК» в діалоговому вікні «Установка з диска».

Останній штрих – натиснути на кнопку «Далі» і завершити процедуру установки драйвера. Тепер можна відкрити iTunes для перевірки роботи пристрою.

Сподіваємося, ці поради допоможуть вашим гаджетам знайти спільну мову. Стабільною вам роботи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

З’явився «хитрий» вірус для Mac

Експерти дослідницької компанії Cylance виявили malware в одній з топових реклам Google Adwords. Вона відображається при запиті «Google Chrome» на перших місцях, і веде нібито на офіційний сайт компанії. Насправді ж при переході за посиланням користувач macOS потрапляє на googlechromelive.com. На ньому розміщується підроблене посилання на завантаження браузера. Фахівці відзначають, що при відкритті посилання на скачування […]

Apple + IBM – страшний сон Microsoft

Два роки тому продажі планшетів були більшими за продажі десктопних комп’ютерів. Прогнози, які дають аналітики, підтверджують подальшу стагнацію в сегменті стаціонарних комп’ютерів та продовженні розвитку сегмента планшетів та ноутбуків. Світ змінюється, і разом з ним змінюються люди. Фінансові та консалтингові компанії все частіше надають своїм працівникам планшети замість стаціонарних комп’ютерів. Рік, що завершується вже приніс […]

Що робити, якщо в iPhone 6s не оновлюється індикатор заряду батареї

На сайті техпідтримки Apple, з’явилася інформація про те, що компанія знає про існування проблеми з індикатором заряду акумулятора на iPhone 6s і iPhone 6s Плюс і намагається виправити баг. Навіть поділилася способом, за допомогою якого проблема зникає. Сьогодні про нього і розповімо. Індикатор заряду акумулятора у відсотках на iPhone 6s і iPhone 6s Плюс виходять […]