Розумна повітряна куля, яка здатна переносити предмети.

Підрозділ Bionic Learning Network німецької компанії Festo представив увазі громадськості новий літальний апарат FreeMotionHandling.

Повітряна куля діаметром 137 сантиметри, по колу охоплена кільцем-каркасом. На ньому розташовані камери і вісім невеликих двигунів, які допомагають пристрою переміщатися. FreeMotionHandling відрізняється хорошою маневреністю і можливістю швидко змінювати вектор руху.

В оболонку кулі встановлено цікаве пристосування, яке виконує роль захоплюючого рукава. Отвір невеликої форми оснащено гнучкою кишенею, яка здатна охопити будь-який предмет. Таким способом куля може переміщати вантаж вагою до 400 грам.

FreeMotionHandling має повністю автоматичне керування, яке здійснюється через головний комп'ютер. Дані, отримані з камер та інфрачервоних датчиків, дозволяють пристрою орієнтуватися в просторі, прокладати маршрут до мети і змінювати траєкторію польоту при появі перешкод. Спеціальні камери призначені для пошуку об'єкта, який потрібно захопити рукавом.

У безвітряному просторі без вантажу FreeMotionHandling може літати до 40 хвилин на одному заряді батареї. На жаль, розробники поки не демонструють, як дрон може повестися на відкритому повітрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшла iOS 10.2 beta 3 для розробників

Тестування мобільної операційної системи iOS 10.2 триває. Завдання Apple – визначити найбільш вразливі місця в своєму продукті, а допомагають у цьому розробники і учасники публічного бета-тестування. Прошивка, що вийшла декілька годин тому, призначена для установки саме розробниками. iOS 10.12 beta 3 вже доступна для завантаження і встановити оновлення можуть або авторизовані розробники, або ті, на […]

MacBook Air зразка 2017 року стане останнім в лінійці «повітряних» ноутбуків Apple

Дуже ризиковано говорити про сценарії розвитку технологій. Особливо це складно у випадку з однією з найзакритіших компаній в галузі. За повідомленням видання Wccftech, що посилається на обізнані джерела, MacBook Air зразка 2017 року буде останньою моделлю в лінійці ноутбуків Apple. Поточний склад серії «яблучних» лептопів не видається життєздатним з кількох причин. По-перше, в 2015 році […]

Власники Samsung Galaxy S7 скаржаться на тріскання скла основної камери

У конструкції смартфонів Samsung Galaxy S7 присутній конструктивний недолік. За словами власників пристрою, на деяких екземплярах захисне скло, що прикриває основну камеру флагману, має властивість тріскатися навіть при звичайному використанні. На підтвердження своїх слів користувачі, які зіткнулися з проблемою, публікують знімки пошкоджених апаратів. На фотографіях зображені смартфони Galaxy S7, у яких скло камери лопнуло. Скарги […]