Diablo, Command & Conquer, Heroes of Might & Magic … Кожен знає ці ігри. І майже кожен може назвати з десяток їх клонів. На пострадянському просторі таких зірок небагато, але виразно найяскравіша з них – це S.T.A.L.K.E.R. В 2016-м по його стопах пройшла інді-студія Yadon Studio і представила публіці The Abandoned.

Як грається?

Зав'язка The Abandoned займає від сили хвилину. Чи не мала баба клопоту, як раптом довбануло – чималий шмат території відрізало від світу неназваним катаклізмом. Деяку сукупність квадратних кілометрів наповнили монстри і аномалії, а в зовнішньому світі все це жваво охрестили Зоною відчуження і витерли з карт і глобусів. І начебто не буди лихо, поки спить тихо, але не тут-то було. Над Зоною чогось тривають польоти, але нас цікавить лише один з них – той, під час якого вертоліт головного героя потрапляє в аномалію, і він (разом з нами) потрапляє на ворожу територію.

Ось так, стрімко і нехитро, починається The Abandoned – дебютне творіння не тільки студії Yadon Studio, але і проекту підтримки незалежних розробників Gaijin inCubator. Мобільна Зона відчуження будувалася майже рік, щоб на зорі 2016 року, нарешті, побачити світло. Втім, вливатися в те, що відбувається нам належить набагато швидше – не проходить п'яти хвилин ігрового часу, а ми вже майструємо першу сокиру з палиці і каміння, рубаємо дерево, складаємо з дров багаття і влучним ударом вбиваємо щура, якого потім на вищезгаданому багатті і підсмажуємо.

Власне, подібними речами і належить займатися основну частину часу. Якщо ви ще не зрозуміли, то The Abandoned – це історія про виживання і дослідження. Те, що в світі прийнято називати іноземним словосполученням Survival Horror.

Герой The Abandoned зовсім не ликом шитий і руки у нього, як і у будь-якого персонажа гри про виживання, абсолютно золоті, так що список всіляких рецептів обчислюється десятками. Що стане в нагоді для прожитку, щось для задоволення природних потреб, наприклад, голоду, щось для самооборони від небезпек навколишнього світу.

Області паранормальной активності зустрічаються якщо не на кожному кроці, то через кожен десяток, а при попаданні в них персонаж починає повільно, але вірно божеволіти. Помітити аномалію нескладно – потрібно просто звертати увагу на що кружляють в повітрі листя. А можна просто заглянути в яку-небудь будівлю. Але аномалії – це ще й спокуса, адже близьке знайомство з ними крім незабутніх вражень дає неіллюзорний шанс знайти що-небудь дуже корисне.

переваги:

мобільний «Сталкер» і цим все сказано;

непоганий Survival Horror з великим світом і вражаючою системою крафта;

іноді стає дійсно не по собі, особливо вночі;

адекватний цінник.

недоліки:

застаріла графіка;

в деяких аспектах розробникам явно не вистачило досвіду.

Але все таки спробувати в неї пограти – треба. Тим паче зараз вона продаеться ЛИШЕ за 0,99 $, а не 4,99 $ як колись.  Викачати гру можно за цим посиланням. Веселого проходження! 🙂

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Утилиты. Selfispot – просто знакомимся!

С течением времени изменится все, без исключения. Даже то, что сейчас окончательно оформилось и всеми используется. К чему это написано, я говорю о сервисе сайтов знакомств. Было время их стремительного взлета популярности, они смогли задеть ту струну в человеке, которая есть во всех. С тех пор эту потребность нещадно эксплуатировали множество программ, делая и видоизменяя […]

Представлена ​​перша у світі «розумна кістка» для собак

Зроби з вихованця гаджетомана. Багато з нас більшу частину дня проводить на роботі, а коли повертається, починають займатися домашньою рутиною. В такому темпі не залишається часу на наших вихованців. Розробники GoBone пропонують цікаве рішення, яке допоможе розважити тварину, поки господарі знаходяться на роботі. Винахід нагадує дитячу іграшку з двома колесами і симетричною конструкцією. Всередину поміщається […]

Apple в грудні проведе акцію «Година коду» в 487 магазинах світу

З 5 по 11 грудня компанією Apple заплановано проведення освітньої програми «Година коду», в рамках якої відвідувачі фірмових магазинів компанії зможуть познайомитися з основами програмування. В цьому році учасникам покажуть основи роботи зі Swift Playgrounds. Акція «Година коду» буде проходити у Apple вже втретє. Її мета – підвищити інтерес користувачів до сфери інформаційних технологій. Як відзначили […]